Soud a povinnost

Anonymní
12.12.19 18:29

Soud a povinnost

Dobrý večer. Stala se mi situace, při které jsem se stala svědkem, vlastne ani ne svědkem, ale jen jsem něco obrdržela. Stala se věc, kterou vyšetřuje police a já jsem před dobou obdržela bez jakéhokoliv důvodu záznam, kde byla tato věc, ale bez jakéhokoliv důvod. Tudíž jsem měla v ruce důkaz, že to co se stalo, se stalo už opakovaně. Byla jsem na výslechu a uvedla, že nic jiného nevim pouze jsem obdržela ten záznam a nevim co k tomu vedlo. Záznam jdem obdržela 2 měsíce před incidentem, který se stal po té. Moje důležitá otázka, musím k soudu? Záznam jsem předala další osobě, která to předala policii. Myslíte, že i přesto, že nic nevím o tom incidentu, který se stal, pouze jsem měla záznam z minulosti, stejne budu muset? Zatím. mi domu nic nepřišlo. Předem dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1825
12.12.19 19:35

Moc tomu nerozumim, tezko odhadnout co se stalo a o jaky jde zaznam, take zalezi o jakou jde trestnou cinnost a zalezi.na soudci, jak si to posoudi. Zpravidla ale jsou svedci volani znovu k soudu. Pokud soud predvola, svedek se musi dostavit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
12.12.19 19:39

Pokud tě předvolají, musíš se dostavit, jinak ti hrozí pokuta až do výše 50 000 Kč. Tam zopakuješ, co víš, nebo nevíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama