Soud o děti a styk s nimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 19:31
Soud o deti a vstyk s nima

Dobrý den, je tu nějaká maminka co má soudem určené že její bývalý může děti vidět jen za její přítomnosti??? Jak a za jakých okolností se vám to povedlo prosím??? Mám dva kluky jeden skoro dva roky a druhý skoro půl roku… Mladší narozen o 3 měsíce dřív… Bývalý si odešel v 6,.Měsíci rizikového těhotenství za jinou… Malej po porodu pneumotorax obouch plic.. Kdy se žilo z hodiny na hodinu a bývalý se nepřijel za malým ani podívat… Místo toho si se svojí princeznou užíval na koncertu… Nemám nic proti tomu aby kluky Vidal ale má problémy s pitím a když i místo toho aby byl u syna kterého má na pokraji smrti radši pije a užívá si na koncertě tak i to na mě bylo moc.. Prostě se o kluky bojím :( tak kdych chtěla alespoň vysoudit návštěvy za mě přítomnosti :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 2 inzeráty 12.01.17 19:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, je tu nějaká maminka co má soudem určené že její bývalý může děti vidět jen za její přítomnosti??? Jak a za jakých okolností se vám to povedlo prosím??? Mám dva kluky jeden skoro dva roky a druhý skoro půl roku… Mladší narozen o 3 měsíce dřív… Bývalý si odešel v 6,.Měsíci rizikového těhotenství za jinou… Malej po porodu pneumotorax obouch plic.. Kdy se žilo z hodiny na hodinu a bývalý se nepřijel za malým ani podívat… Místo toho si se svojí princeznou užíval na koncertu… Nemám nic proti tomu aby kluky Vidal ale má problémy s pitím a když i místo toho aby byl u syna kterého má na pokraji smrti radši pije a užívá si na koncertě tak i to na mě bylo moc.. Prostě se o kluky bojím :( tak kdych chtěla alespoň vysoudit návštěvy za mě přítomnosti :)

Ahoj, popravde budes muset dokazat, ze otec opravdu neni schopny se o deti postarat. Tzn. opravdu nejak dolozit problemy s alkoholem. Pak v pocatku muzete se domluvit na nejake zvykaci dobe, kde budes i Ty. Ovsem to si zase doloz, kdo se o deti stara, zda jste spolu zili, jde si i vytahnout Neonatologie, kdo a kdy za synem chodil..

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.01.17 20:14

Budeš muset dokázat, že není způsobilý, že šel s novou partnerkou na koncert, když se vám narodil syn k tomu stačit zřejmě nebude…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 20:16

@radkka tady nejde o to že se syn narodil… Ale že byl na pokraji smrti

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.01.17 20:17
@Anonymní píše:
@radkka tady nejde o to že se syn narodil… Ale že byl na pokraji smrti

Já neříkám, že se zachoval správně, ale opravdu si myslíš, že to znamená, že není schopný se o své děti starat? Řekni to u soudu a uvidíš :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 20:21

@radkka a když je i za přítomnosti děti opilý?? :roll:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.01.17 20:24
@Anonymní píše:
@radkka a když je i za přítomnosti děti opilý?? :roll:

Proč kroutíš očima, máš pocit, že jsem vědma? Budeš muset prokázat, že nemůže děti vídat sám, tečka. Tady ti nikdo neřekne, jak soudce rozhodne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 20:26

@radkka neber si to osobně… To nemělo být jako krouteni očima ale jako zvídavý smajlík :) :) teď jsem našla jiného :mrgreen: :mrgreen: :think: :think:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.01.17 20:27
@Anonymní píše:
@radkka neber si to osobně… To nemělo být jako krouteni očima ale jako zvídavý smajlík :) :) teď jsem našla jiného :mrgreen: :mrgreen: :think: :think:

Ouk :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 12.01.17 20:28
@Anonymní píše:
@radkka a když je i za přítomnosti děti opilý?? :roll:

a on začal pít až po početí druhého dítěte?

Co podle tebe znamená, že je opilý v přítomnosti dětí… Bylo to za tvé přítmnosti nebo byl s nimi sám? Co přesně v té opilosi zanedbává.

Anonimka5621
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 12.01.17 20:33

@Lama Lama nene pil celou dobu co jsme byli spolu… Kluci jsou přes ochranu… Ale když jsme byli spolu tak mi to bylo prakticky „jedno“ to jsem to mela pod dohledem… No za mě přítomnosti ale kluci byli v kočáru nedovolila jsem mu aby je vytahoval a držel nebo si s nima hrál (kdyby mu mladší spadl byl by to problém) a co znamená opilý?? Červený oči, táhlo to z něj jak z hospody a když stal tak se jakoby kymacel (pokud chápete) :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 20:35

Zakladatelka : nechci říkat, že to mám stejné, ale otec mojí dcerky je taky mírně řečeno „živel“. Teď pár měsíců je dobrej, pracuje, bydlí, dá se říct, že je vcelku zodpovědnej, sice kouří trávu, ale v jeho případě je to to nejmenší zlo. Od jejího narození s ní nebyl ani chvíli sám, vždycky jen za mé přítomnosti. Bála bych se nechat je samotné. Ne proto, že by jí měl ublížit, ale proto, že to je nezodpovědnej tatar, kterému prostě a jednoduše nedojde, že se občas opravdu může něco stát. Vídáme se, někdy víc, někdy míň, někdy několikrát týdně, někdy třeba celý měsíc ne. Malé jsou bezmála 4 roky, ale u soudu jsme nikdy nebyli. Alimenty mi platí jak jsme se dohodli. Bojím se jít k soudu. Bojím se toho, že by nám určili kdy si ji má brát. A proto radši oželím zpožděnou, nebo žádnou platbu, oželím přídavky na dítě a podobné super „podpory“, jen proto, že si o malé rozhoduji do jisté míry sama. Vídat ji mu absolutně neupírám, ale vždy jsem u toho a vím, že nehrozí žádné nebezpečí, žádné zanedbání péče.

Pro rejpalky - vím, že jsem si neměla uplést dítě s takovým chlapem, moje blbost, moje zkušenost do budoucna.

Anonymně prosím, citlivé informace.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 12.01.17 20:36
@Anonimka5621 píše:
@Lama Lama nene pil celou dobu co jsme byli spolu… Kluci jsou přes ochranu… Ale když jsme byli spolu tak mi to bylo prakticky „jedno“ to jsem to mela pod dohledem… No za mě přítomnosti ale kluci byli v kočáru nedovolila jsem mu aby je vytahoval a držel nebo si s nima hrál (kdyby mu mladší spadl byl by to problém) a co znamená opilý?? Červený oči, táhlo to z něj jak z hospody a když stal tak se jakoby kymacel (pokud chápete) :)

tak pokud o ně bylo postaráno, tak je to snad jedno, že byl opilý, žádné nebezpečí jm nehrozilo. Takže jde spíš o to, za by byl opilý s nimi i sám a jak by se choval..

Jojo, přes ochranu…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 12.01.17 20:39

Ale jinak spíš myslím že s ohledem na věk dítěte ho dostane max na pár hodin denně. V jakém stavu pro něj dorazí uvidíš a tak se snad nezrube hned jak je vyzvedne, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 20:42

Anonymní: to se máš… To bych chtěla tak, ale on na to nechce přistoupit protože ta jeho si nepřeje aby se semnou vidal :/ @Lama Lama u něj bohužel nikdy nevíte :/ a ano přes ochranu ;) ve svým věku jsem dvě děti „nechtěla“ :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >