Soukromá školka Praha 5

226
7.9.11 14:50

Soukromá školka Praha 5

Ahoj,bydlime v Praze Radotine a hledame pro dcerku soukromou materskou skolku (krome Radotina a blizkeho okoli je mozny take Smichov, Stodulky uz ale mame " z ruky"). Doporucite mi nejakou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14549
7.9.11 18:53

na zbraslavi je rotunda a pak dvě anglické. ale detaily nevím. jen na tu rotundu koukám z okna ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4686
7.9.11 19:10

ahoj nozu, tak to jsme asi sousedky, bydlíme ve žlutém dvorci…

mě dcera loni chodila do opusu též na zbraslavi…za mne spokojenost, školkovné na soukromou školku relativně rozumné - 3 tis + strava…letos už jí mám ve státní

pak je tu ještě www.spravnaskolka.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
7.9.11 20:49

allo, já ve žluté galerii. tak to si možná i koukáme do oken :-)

jen k tomu Opusu, tam je asi dost těžké se dostat. loni nabrali hodně dětí, protože otevřeli třídu navíc. letos už ne. viktora (nyní 11 měsíců) mám napsaného na pořadníku k nástupu ve 3 letech z doby, kdy ještě nebyl na světě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4686
7.9.11 20:58
nozu píše:
allo, já ve žluté galerii. tak to si možná i koukáme do oken :-)jen k tomu Opusu, tam je asi dost těžké se dostat. loni nabrali hodně dětí, protože otevřeli třídu navíc. letos už ne. viktora (nyní 11 měsíců) mám napsaného na pořadníku k nástupu ve 3 letech z doby, kdy ještě nebyl na světě…

hmm, tak já se asi trefila do dobrého roku…ani jsem nepočítala s tím, že by mi terezku vzali, volala jsem tam někdy v říjnu (nebyli jí ani tři), jestli nááááhodou nemají místo a bylo :lol: fakt jsem byla spokojená, teď je nad parkem a je to trošku masovka proti opusu. ale tak..zas ušetříme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
8.9.11 13:41

Ahoj,dekuju za doporuceni. Odkaz na „spravnou skolku“ mi nefunguje, je skolka jeste v provozu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
9.9.11 22:48

Dcerka byla moc spokojená tu: http://parentes.cz/…ne-informace, školné bylo 6500/měs za celodenní, nebo 4000 za dopolední docházku, jak je to letos už nevím, bo se stěhujeme pryč. Nebo také mám dobrou zkušenost se školkou ve stanici přírodovědců (Drtinova ul.) u Anděla, tedy pokud má tvoje dítko rádo zvířátka. Je to pod záštitou DDM,takže odkaz bych hledala na jejich stránkách www.ddmpraha.cz. My jsme tam chodili na kroužek a mají tam opravdu zajímavou mini zoo a pěkné hřiště, zahrada je i pro veřejnost, takže to tam můžete klidně zajít omrknout. Školka stojí „jen“ 1000 Kč/měs, ale je to jen dopolední provoz. Hodně štěstí při výběru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
10.9.11 09:21

ještě jsem si vzpomněla, že v Lahovicích je školka Eldorado. podle mě teď začíná, před prázdninami jsem si cedule na baráku nevšimla. tady je link: http://www.skolkaeldorado.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
13.9.11 17:23

Skolku Eldorado jsme navstivili - velmi mily personal, krasna skolka - bohuzel tam maji prevazne deti v rozmezi 2-3 let. Nase mala bude do skolky chodit od 3.let a je na svuj vek velmi sikovna,takze by se v pritomnosti mladsich deti asi prilis nerozvijela :-(
Jeste tedy zkusime skolku parentes, i kdyz tu uz mame trochu z ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.5.12 23:31
@Aknel píše:
Ahoj,bydlime v Praze Radotine a hledame pro dcerku soukromou materskou skolku (krome Radotina a blizkeho okoli je mozny take Smichov, Stodulky uz ale mame " z ruky"). Doporucite mi nejakou?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.5.12 23:39

Ahoj, přistěhovali jsme se do Radotína, a tak hledám pro malou nějakou soukromou školku v Radotíně či okolí, kam by mohla co nejdříve nastoupit. Můžete mi poradit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
12.5.12 23:11

Primo v Radotine je soukroma skolka Petrklic - www.petrklic.net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Matta80
15.5.12 11:47

Praha 5 Anděl

Dobrý den, poradíte někdo se soukromou školkou co nejblíže metru Anděl? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Boo
264
30.5.12 14:08

My jezdíme do Štěchovic do www.klubickostechovice.cz Bydlíme u Rudné - jsme tam za 25min. super kolektiv, pořádají akce… no prostě jsme spokojené obě! :palec: dostali jsme na ně doporučení od několika lidí a bylo pravdivé :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.1.15 18:46

školka Řeporyje

Dobrý den, tak zase další co hledá „odložení“ dítěte :) Synovi budou v červenci dva roky, chtěla bych se vrátit do práce. V zásadě by mi stačila celodenní školka dva dny v týdnu (manžel má směny), ale pokud možno soukromá s dotací, aby to nestálo 8000,– a více, to bych do té práce pomalu nemusela chodit :( Máte nějaké návrhy či zkušenosti Praha 5, Praha 6 - Stodůlky, Butovice, Zbraslav, Radotín, Slivenec, Barrandov, Hlubočepy, Jinonice, Řepy. Cca od června - července… Moc dík za typy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat