Sourozenecký kočárek

52
17.4.07 22:35

Sourozenecký kočárek

Ahoj,

chtěla bych se zeptat těch, které mají druhé dítě v odstupu 1- 1,5 roku, jaký jste pořizovali sourozenecký kočárek? Zajímala by mě značka, cena a kde jste ho sehnali?

Předem děkuju za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

464
18.4.07 10:51

Ahoj Lucil, těch diskuzí už je tady mnoho, zkus pohledat. Já teď budu mít děti v odstupu 26m a pořídila jsem ojetý Jane Powertwin i s taškou na mimi. Ceny ojetých Powertwinů se pohybují mezi 10.000 - 7.000 Kč. Nové stojí 13.500 Kč. Myslím, že jeho lehkost a ovladatelnost je výborná. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
18.4.07 13:24

Ahoj, máme OREGON TANDEM (Baby Welt) - koukni na internetu, existují 3 barvy, je to novinka pro rok 2007. Zelená varianta je bohužel velmi světlounká. Perfektně ovladatelný, prostorný, řekla bych, že i vypadá velmi dobře.
Koupili jsme za 8.000 včetně pláštěnky a obou nánožníků v Chiccu - Brno - nákupní centrum jih - Ikea, Tesco…
Daniela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.07 13:48

Ahoj,
také mám Baby Welt Oregon Tandem, ale loňskou kolekci a jsem maximálně spokojená. Jenom tento kočárek není pro žádná tintítka :lol: . Váží podle info z netu 16-18 + dítka 8 + 15 kg + deky/fusák/nánožník + nákup. Bydlíme na kopci a při větším nákupu tlačím do táhlého kopce 45-50 kg - teda v případě, že starší jede (déšt, fůra hodin, únava, vztekání se…).
Ale jinak ho musím jenom doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.4.09 10:09

sourozenecký kočárek

Ahoj,
máme děti v odstupu 18 měsíců, kočárek Babywelt Oregon Tandem - - absolutní spokojenost (ovladatelnost, cestování MHD, objem tašky na nákup …) Děti už odrostli a tak ho nabízíme za 4600,–. Foto zašlu mailem na požádání tel. 776207849
tomasruzicka74@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Helen Agi
26.3.11 20:47

Kočárek sourozenecký

Ahoj Lucy.Já mám děti od sebe necelý rok.Když se mi narodilo 2,dcera, múj prvorozený syn ještě nechodil a navíc byl baculka.Pro mě bylo důležité,aby se kočárek vešel do mého celkem malého auta, byl lehký a aby byl i dobře ovladatelný v jakémkoliv terénu, např. v lese či ve městě.Také jsem serfovala a hledala informace.Nakonec jsem se rozhodla pro Phil and Teds.Shodou okolností ho chci nabídnout k prodeji. Proto jsem narazila na toto diskusní fórum.Pro případ, že jsi si ještě nevybrala, zasílám photo.Hodně zdaru s výběrem a ať jste všichni zdraví a v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama