Spaní 10leté dcery s otcem ve společné posteli

14.2.20 21:55

Spaní 10 létě dcery s otcem ve společné posteli

Maminky, holky… Jdu k Vám pro radu, názor.. Muj manžel, žijeme spolu v jedné domácnosti jen v podstatě kvůli našemu synovi, manzele jsme spolu jen papírově… Jen abych přiblížila téma. A teď k tomu hlavnímu, manžel má z předchozího vztahu dceru 10 let, bere si ji k nám 1×14 a i přesto že je dcera samostatná, manžel s ní spí společně v jedné posteli, i přesto, že je jeho dcera zvyklá u matky spát sama ve svém pokoji, u nás spí s manželem ale ona sama to nevyžaduje mi přijde, prostě manžel si jde k ní lehnout, s místem problém nemáme, byt máme velký. Už nevim tedy abych řekla pravdu, co si o tom myslet, přijde mi to až extrém. Navíc tedy dcera nevypadá rozhodně na deset let, je vyspělá fyzicky a to myslím tedy až predcasne. Když sem tedy něco manželovi řekla na tohle, že mi to nepřijde už normální, řekne mi že já nejsem normální a vysmeje se mi. A teď tedy Vaše názory, zkušenosti jestli jsem opravdu nenormální já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1237
14.2.20 22:01

A jak máme virtuálně zjistit, jestli má chlap úchylku nebo ne? Může to být normální a taky nemusí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2977
14.2.20 22:02

To tu bylo nedávno, jak se tatínek zakrývá s dcerou z předchozího vztahu a má na sobě trenky, ale to bylo v obýváku přes den. Tohle už by mi přišlo divné a jeho dcery, pokud s ní máš dobrý vztah, bych se zeptala, zda je s tím ok a nedochází k nějakému nepatričnému chování. Případně bych to sdělila její matce. Stejně máte vztah v kopru, tak co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26536
14.2.20 22:05

Pochybuju, že by to lidé, kteří zneužívají děti, dělali takhle okatě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26536
14.2.20 22:06
@Martha03 píše:
To tu bylo nedávno, jak se tatínek zakrývá s dcerou z předchozího vztahu a má na sobě trenky, ale to bylo v obýváku přes den. Tohle už by mi přišlo divné a jeho dcery, pokud s ní máš dobrý vztah, bych se zeptala, zda je s tím ok a nedochází k nějakému nepatričnému chování. Případně bych to sdělila její matce. Stejně máte vztah v kopru, tak co.

Jo a taky to psal nováček.
A taky o té dceři psal, že je předčasně vyspělá atd.

Zatímavé…

Příspěvek upraven 14.02.20 v 22:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 22:06

No je to už takové hraniční mi přijde, to v tom obýváku mi přišlo úplně v pohodě. Něco jiného, kdyby spala s Vámi oběma. Když si ale zase vezmu, že jí vidí jednou za 14 dní a představím si sebe, tak bych taky chtěla být asi s tím dítětem i v noci. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1756
14.2.20 22:09

A kdyby takhle spala mama s desetiletým synem, nikoho nenapadne nic zlého. Někdy je mi chlapů líto. A beztak je to zas nejakej vymysl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 22:13

Tak mně to přijde teda úchylný...… Ale jako v dnešní době se snad už nedivim ničemu. Nedávno tu byla diskuze na téma do kolika let se koupat se svými dětmi. Hodně mamin tam psalo, že se koupou i se svými 14ti letými dětmi, at jsou to kluci nebo holky...….. a když někdo napsal, že to považuje už za trochu moc, tak se do toho člověka pustily jak šílený...… Takže asi tak. Přeju Ti, aby za tim vážně nic úchylného nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9195
14.2.20 22:18

My spíme v posteli s devítiletým synem, nepřijde mi na tom nic divného. Moje patnáctiletá sestra taky spí s tátou v posteli, když jsou u něj na víkend, druhá ségra spí se psem na gauči :mrgreen:. Každá rodina to má jinak, ale děti jsou děti a rodiče rodiče, na tom se nic nezmění, ani když je dětem 15 nebo 20. Někomu to vadí, někdo to vyhledává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13059
14.2.20 22:24

Před pár lety bych se nad tím pozastavila. Teď je staršímu 8, občas v noci přijde a já jsem za to ráda, když spí, dá se s ním aspoň normálně pomazlit a nepřijdu při tom o zuby. :lol: A pětiletého mám v posteli prakticky denně. Je mi jedno, kolik jim je, když mají potřebu se přitulit k mámě, jsem tu pro ně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 22:24

Co je na tom divného? Vidí se jednou za 14dní tak se nedivím, že chce dcera být s tátou co nejvíce. Třeba se u vás doma necítí nejlíp tak se snaží být alespoň s tím tátou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 22:29

Nepřijde mi to divné, já když jsem občas jela na přespání k tátovi, tak jsem taky spala s ním v jedné posteli, místo toho, aby jeden z nás byl na gauči. Jistě, může se stát, že má dospělý chlap nějakou úchylku, ale zdá se mi to velmi nepravděpodobné.

• Nahlásit
  • Citovat
3392
14.2.20 22:34

@smoukkyy myslím že zneužívání by nebylo tak okaty a tohle by měla řešit její máma :nevim: tohle jsem řešila ale mě dcera jezdila od svýho táty s tím že on pro ní nemá postel tak spí s ním a jeho přítelkyní na gauči jestli bych mohla něco říct že tak spát nechce. A věřím že kdyby to jeho dceři vadilo tak by to mámě řekla a ta by to snad nějak řešila, a nebo by za tátou vůbec nechtěla jezdit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2855
14.2.20 22:35
@smoukkyy píše:
Maminky, holky… Jdu k Vám pro radu, názor.. Muj manžel, žijeme spolu v jedné domácnosti jen v podstatě kvůli našemu synovi, manzele jsme spolu jen papírově… Jen abych přiblížila téma. A teď k tomu hlavnímu, manžel má z předchozího vztahu dceru 10 let, bere si ji k nám 1×14 a i přesto že je dcera samostatná, manžel s ní spí společně v jedné posteli, i přesto, že je jeho dcera zvyklá u matky spát sama ve svém pokoji, u nás spí s manželem ale ona sama to nevyžaduje mi přijde, prostě manžel si jde k ní lehnout, s místem problém nemáme, byt máme velký. Už nevim tedy abych řekla pravdu, co si o tom myslet, přijde mi to až extrém. Navíc tedy dcera nevypadá rozhodně na deset let, je vyspělá fyzicky a to myslím tedy až predcasne. Když sem tedy něco manželovi řekla na tohle, že mi to nepřijde už normální, řekne mi že já nejsem normální a vysmeje se mi. A teď tedy Vaše názory, zkušenosti jestli jsem opravdu nenormální já.

tady se řešilo něco podobného https://www.emimino.cz/…cera-381086/ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
14.2.20 22:51

Já jsem taky spala s tátou, byla jsem zvyklá od miminka spát s oběma.
A když se naši rozvedli chtěla tak jsem to na návštěvách s nim praktikovala taky. Nic úchylného nebo nevhodného s tom nebylo.
Nevím proč se dcera v 10 letech nemůže pomazlit s tátou a spát s ním.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama