Spaní batolete v posteli rodičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 07:59
Spaní batolete v posteli rodičů

Asi budu Mít Hodně odpůrců ale i tak mne zajímá, jak to máte vy. Máme holčičku 15 měsíců. Stále ji kojím, v noci 1× az 2×. Jako miminko spinkala vzdy ve sve postýlce, asi az tak od rocku jsem si ji nad ránem už nechávala v naší posteli a po nakojeni nevracela do postýlky, protoze mi přišlo, že v naší velke spala lépe a dyl. Tak nějak se k nám začala sackovat stále dříve a dříve v průběhu noci, třeba když jde na kojení v jednu v noci, už si ji v posteli u sebe nechám. Ona se vždycky ke mně přítuli hlavičkou a spinkáme. Mne je s ni strasne dobre, miluji spaní s ni "tělíčko na tělíčko " beru to jako svou odměnu za celý den, co kolem ni litam. Navíc, je to pro mne pohodlnější, když potřebujete nakojit nebo třeba jen utesit, mamam ji hned u sebe a nemusím se zvedat, abych ji vytáhla z postýlky a dala k nam. Jenže to vadi manželovi, že ho mala kope. A ze ji blbe učím, že má svou postýlku hned vedle te naší. Že prý ať si ji tam vezmu nad ránem, ale ne větší část noci. Jinak manžel je člověk, který při usínání /spánku nesnese, když se ho někdo dotyka, což mne vzdy dost chybělo, tak si to ted s dcerkou uzivam.
Mam par kamarádek, jejichž muž spí třeba v dětském a ony v ložnici s detmi sami. Je to blbe tak napsat, ale nejspokojenejsi bych byla s dcerkou v ložnici sama, měly bychom plno mista, nikdo by nás ráno nebudil, když vstává muž do prace. Mohla by chalupy si ji tulit a mazlit do aleluja a ho by nikdo nekopal. Jenže to on zasadne nechce. Říka, že by se citil odstrceny a chce, ať spíše všichni spolu a dcera vedle nás ve sve postýlce. Vím, že on má asi pravdu, ale je tu nektera, ktera to má stejne jako ja?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTazvesnice
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 19.05.19 08:06

Ja spim s ditkem v jeho posteli, jelikoz uz ma velkou, manzel spi vedle v loznici ve velke manzelske posteli :mrgreen: ale mam to stejne, lepe se mi spi s ditetem a to uz ani nekojim.. proste to tak je a kdyz ma manzel „reci“ tak vzdycky rikam, ze to neni napord ;) obcas abych mela klid, tak jdu prvne do loznice a kdyz se ditko vzbudi na piti, tak uz zastavam u nej ;) manzel je nastesti v tomhle hodne chapavy a ty reci jsou spis v legraci :kytka:

Russet
Neúnavná pisatelka 16506 příspěvků 19.05.19 08:08
@Anonymní píše:
Asi budu Mít Hodně odpůrců ale i tak mne zajímá, jak to máte vy. Máme holčičku 15 měsíců. Stále ji kojím, v noci 1× az 2×. Jako miminko spinkala vzdy ve sve postýlce, asi az tak od rocku jsem si ji nad ránem už nechávala v naší posteli a po nakojeni nevracela do postýlky, protoze mi přišlo, že v naší velke spala lépe a dyl. Tak nějak se k nám začala sackovat stále dříve a dříve v průběhu noci, třeba když jde na kojení v jednu v noci, už si ji v posteli u sebe nechám. Ona se vždycky ke mně přítuli hlavičkou a spinkáme. Mne je s ni strasne dobre, miluji spaní s ni "tělíčko na tělíčko " beru to jako svou odměnu za celý den, co kolem ni litam. Navíc, je to pro mne pohodlnější, když potřebujete nakojit nebo třeba jen utesit, mamam ji hned u sebe a nemusím se zvedat, abych ji vytáhla z postýlky a dala k nam. Jenže to vadi manželovi, že ho mala kope. A ze ji blbe učím, že má svou postýlku hned vedle te naší. Že prý ať si ji tam vezmu nad ránem, ale ne větší část noci. Jinak manžel je člověk, který při usínání /spánku nesnese, když se ho někdo dotyka, což mne vzdy dost chybělo, tak si to ted s dcerkou uzivam.
Mam par kamarádek, jejichž muž spí třeba v dětském a ony v ložnici s detmi sami. Je to blbe tak napsat, ale nejspokojenejsi bych byla s dcerkou v ložnici sama, měly bychom plno mista, nikdo by nás ráno nebudil, když vstává muž do prace. Mohla by chalupy si ji tulit a mazlit do aleluja a ho by nikdo nekopal. Jenže to on zasadne nechce. Říka, že by se citil odstrceny a chce, ať spíše všichni spolu a dcera vedle nás ve sve postýlce. Vím, že on má asi pravdu, ale je tu nektera, ktera to má stejne jako ja?

Já bych volila kompromis, nechala ji tam nad ránem. Manžela bych neodstrkovala. Sama jsem dítě při kojení kolikrát nechala spát vedle, ale to byl mrňousek. Kopající a plácající dítě je docela problém :mrgreen: Sice se k synovi taky ráda přitulím, ale líp se vyspím, když jsme tam jen dva dospěláci. Ještě k nám nad ránem chodívá. Nevyhazuju ho. Pro mládě je to přirozené, ale myslete i trošku na sebe. Jestli máš postýlku hned vedle, stáhni pelest a nech ho v jeho. Budete blízko a zároveň budete mít všichni prostor.

warita
Extra třída :D 10827 příspěvků 19.05.19 08:10

Musim rict, ze tvuj manzel ma 100% pravdu a tohle, co provozujes, mi neprijde zdrave ve vic nez jednom smeru.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 19.05.19 08:12

My takto spíme s dcerou celou noc už od večera, s tím rozdílem, že manželovi to teda rozhodně nevadí a i on se s ní mazlí a jsou k sobě kolikrát přitulení. :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 46687 příspěvků 19.05.19 08:13

Chtěla jsem napsat, že pokud vám to oběma vyhovuje, tak proč ne. Mně to nevyhovovalo právě proto, že mě sítě kopalo, mlátilo a spalo napříč a já se nevyspala, takže muže chápu. Ale osobně v posteli dávám přednost chlapovi před dítětem, jako abych ho vystěhovala z ložnice, abych se mohla v noci tulit k batoleti, a na případný sex nebo přitulení k němu docházela, to bych teda fakt nedělala. Co postýlka přiražená sundanou bočnicí k té vaší? Nebo zábrana na bok postele, aby dítko spalo na kaji a tím ho nekopalo při spaní vprostřed? Stěhovat muže z jeho vlastní postele mi nepřijde jako dobrý nápad. Ty se nevyspíš, ale já se chci tulit k batoleti, tak běž pryč. Ale musíte najít nějaké řešení, které vám bude vyhovovat všem.

Ou
Echt Kelišová 7746 příspěvků 19.05.19 08:17

Opravdu se chceš vzdát role manželky a být jen matkou? Opravdu chceš rezignovat na to, že žiješ s mužem a degradovat ho na výplatu a pomoc v domácnosti?

Opravdu chceš ignorovat to co ti říká - že se cítí odstrčený a nemilovaný a posilovat jeho frustraci?

A opravdu máš pocit, že to je udržitelný koncept a manžel prostě zatne zuby, namísto toho, aby časem zjistil, že se zamiloval do někoho z venčí, kdo mu tu pozornost bude věnovat a bude chtít, aby hrál partnerskou roli v jejím životě, ne jen živitele a otce? Protože alimenty a střídavou péčí ty dvě role taky může naplnit, že…

warita
Extra třída :D 10827 příspěvků 19.05.19 08:24
@Ou píše:
Opravdu se chceš vzdát role manželky a být jen matkou? Opravdu chceš rezignovat na to, že žiješ s mužem a degradovat ho na výplatu a pomoc v domácnosti?

Opravdu chceš ignorovat to co ti říká - že se cítí odstrčený a nemilovaný a posilovat jeho frustraci?

A opravdu máš pocit, že to je udržitelný koncept a manžel prostě zatne zuby, namísto toho, aby časem zjistil, že se zamiloval do někoho z venčí, kdo mu tu pozornost bude věnovat a bude chtít, aby hrál partnerskou roli v jejím životě, ne jen živitele a otce? Protože alimenty a střídavou péčí ty dvě role taky může naplnit, že…

TESAT DO KAMENE!!! Nektere matky by se mely vzpamatovat, nebo splacou nad vejdelkem.

Aduš8
Závislačka 4797 příspěvků 19.05.19 08:29

Hele, já měla úplně stejný názor, jako ženský tady. Ale.. Do půl roku spal syn se mnou v posteli, protože po odložení do postýlky byl do pěti minut vzhůru a usnul opět jedině u mě. Manžel v tu dobu spal v obýváku, z vlastní iniciativy, aby se vyspal do práce, já vzhledem k velkým prsům nemohla kojit vleže. Pak najednou malý začal usínat sám, spal téměř celou noc. Takze spinkal sám v pokoji a vše bylo ok. Teď je mu rok a půl, za dva měsíce očekáváme přírůstek a junior to asi vycítil. Večer vyžaduje uspávání ve velké posteli s maminkou, jinak řve a řve. Dopoledne usíná ale sám ve svém. Manžel nadále spí dobrovolně v obýváku, protože usíná rád u televize a já někdy spím s ním, někdy s malým v ložnici. Ale je to všechno jen na domluvě dotyčných. Já si třeba neumím představit, když má prcek noci, že brečí každou hodinu, protože mu rostou zuby, k němu lítat a nevyspat se. Taky jsem jen člověk. A nevidím důvod, proč by se žena měla obětovat pro muže a dítě.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17736 příspěvků 19.05.19 08:30

Spíme synem v posteli sami už od jeho narození. Ale můj chlap na rozdíl od tvého je šťastný, že ho neotravuju se sexem :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 08:31

My spíme v posteli s dcerou a v postýlce u postele je syn, za chvíli přibude třetí.
Nechci dávat děcka pryč, aby si nemyslely, že je odsouváme kvůli ostatním dětem.
Máme velkou postel a manžel s tím nemá problém.

A naše manželství tím nijak netrpí, umíme si na sebe udělat čas a prostor.
Sexu máme dost, jen všude jinde než v posteli :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 10681 příspěvků 19.05.19 08:38

Já spím se syny v posteli od narození, starší šel teda do své postele dobrovolně sám, když se z ní naučil vylejzat, ale občas přišel k ránu se k nám dopsat, nebo když mu bylo špatně nebo měl zlý sen. Mladšímu je pár dní, sice sem měla plán že bude v postýlce, ale moc se to nedalo, vstával co hodinu a pro mě už bylo snazší ho mít rovnou vedle sebe, nakojit a spát dal. A to taky nejsem moc kontaktní člověk, jako tvému muži mi vadí když se na mě při usínání někdo lepí, ale od toho miminka je mi to jedno :) jestli manžela kope tak si ji nech na své straně postele (jakože budeš spát uprostřed ty), to dělal přítel že si nechal malého u sebe, když sem byla těhotná, aby mě ze spaní nekopal do břicha.

Alušáček
Závislačka 3722 příspěvků 19.05.19 08:38

Společně spaní s miminkem nebo batoletem je naprosto přirozené a normální, žádný savec nespí oddělený od svého mládete. Dětskou postýlku považuji za úplně zbytečný kus nábytku, nikdy jsem ji nepotřebovala.. Zároveň nechápu odstrceni manžela, my jsme vždycky spali dohromady, já uprostřed. Můj manžel naštěstí smyšlí jako ja a dítě v posteli mu nevadí. :)

Tichošlápek
Extra třída :D 14707 příspěvků 19.05.19 08:40

My máme oddělené ložnice a mladší syn spí většinou se mnou. Rozdíl je v tom, ze nám to takto vyhovuje všem. Pokud u vás to manželovi vadí, snažila bych se dítě opravdu naučit zpět do postýlky třeba prirazene k vaši posteli a se spuštěnou bočnicí. Tak bude z tvé strany v kontaktu s tebou, nespadne ti a nebude prudit manžela

delora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 08:43

Hele a kdyby to bylo obráceně, tj. Muž chtěl spát s dítětem v posteli a tobě vadilo kopaní, tak bys spokojeně vyklidila pole a šla spát sama do pokojíčku. Chovat se ke mně muž tak, jak se některé zdejší zěny chovají ke svým mužům, tak už s ním asi nejsem. Na spaní dítěte v posteli je tisíc názorů, ale hlavně by s výsledným stavem měli být spokojeni všichni zůčastnění. Každopádně udělat si z muže dárce spermatu a nosiče peněz je nejsnažši a nejrychlejší cesta k rozchodu. Já nejsem ten maminkovský typ, tak to možná nejsem úplně schopná pochopit, ale ačkoliv je moje dcera boží a hrozně jí miluju, tak mi pořád stejně boží přijde muž a i jeho miluju a představa, že ho vyženu z manželské postele je pro mě úplně nepochopitelná. Navíc tedy znám nemálo partnerství, které se díky tomuhle maminkovskému zešílení ženy rozpadly.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama