Miminko se bojí u lékaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 16:42
Uzkostni batole

Jsme v cr cizinci, nikoho tady moc nemame, nezname.
dnes jsme byli v poradni a nase dite bylo jak. silenec.
jak jsme otevreli dvere cekarny vriskal. neuveritelne. poprve v zivote jsem ho ani v naruci neutisila.
je pravda ze je tam extra maly prostor… nemam to tam rada ani ja, alebdr. je skvela..

nevim co delat… jinak je to super dite, vysvetl. mu, je strasne hodny.. za 2t mame prijit zas a ja mu chci pomoct at nema. takove trauma.
kdyz nekde jsme, potrebuje cas na aklimatizaci. tady se otevrou dvere a hned jsme v cekarne plne deti, nektere. krici, breci triskaji…

nema rad kdyz se ho nekdo dotyka cizi, ani kdyz se mu primluvi????????
jenomze takhle to nejde.
Doma mame starsi deti, byly podobne. Pravdepodobne je chyba ve mne.
zkousela jsem nakojit, to si cucnul ale pak se porad bral ven a chtel odejit.
Hracky, knizky, cokoliv jsem samozrejme. zkousela.

ps dieteti je 17mesicu

Reakce:
Freya10
Kecalka 355 příspěvků 15.05.19 17:18

Ahojky,
dcera tedy u Dr v poradne vriskala cca do 2,5 let. Byt jsem ji vse vysvetlila, tak se proste bala (ty deti to, ze je to doktor, proste poznaji a v tomhle veku se jich dost deti boji). Dr mi na to vzdy rekla, ze hodne deti cca od roka (kdy pochopi, o co tam jde-ze se tam sem tam ockuje, ze doktori sem tam koukaji do krku, mackaji brisko apod.) do cca tech 2-3 let, nez to umi rozumem zpracovat, proste vyvadi no… a je fakt, ze dcera nekdy mezi 2 a 3 rokem prestala a ted uz se jen 100× pta, jak to bude probihat, jestli si jen budou povidat, nebo jestli to jen stipne apod. :lol:

dupejj00
Kecalka 208 příspěvků 15.05.19 19:01

Normalni, nenadelas s tim nic. starsi rval skoro do 3 let, dokud si to nenechal vysvetlit. Mladsi se doktoru vylozene boji a zacne, kdyz na nej sahnou.

luca241
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 15.05.19 19:16
@Anonymní píše:
Jsme v cr cizinci, nikoho tady moc nemame, nezname.
dnes jsme byli v poradni a nase dite bylo jak. silenec.
jak jsme otevreli dvere cekarny vriskal. neuveritelne. poprve v zivote jsem ho ani v naruci neutisila.
je pravda ze je tam extra maly prostor… nemam to tam rada ani ja, alebdr. je skvela..

nevim co delat… jinak je to super dite, vysvetl. mu, je strasne hodny.. za 2t mame prijit zas a ja mu chci pomoct at nema. takove trauma.
kdyz nekde jsme, potrebuje cas na aklimatizaci. tady se otevrou dvere a hned jsme v cekarne plne deti, nektere. krici, breci triskaji…

nema rad kdyz se ho nekdo dotyka cizi, ani kdyz se mu primluvi????????
jenomze takhle to nejde.
Doma mame starsi deti, byly podobne. Pravdepodobne je chyba ve mne.
zkousela jsem nakojit, to si cucnul ale pak se porad bral ven a chtel odejit.
Hracky, knizky, cokoliv jsem samozrejme. zkousela.

ps dieteti je 17mesicu

Dcera brečí ještě v 6 letech. nenadelas nic.Ona teda nedělala scény, vždy si brečela potichu, nenápadně. Sceny dělala vždy u odběru. A ikdyž teď ví, že ji nebude nikdo nic dělat, ví že není potřeba brečet, tak to neumí potlačit.

Kajak18
Kecalka 414 příspěvků 15.05.19 20:33

Starší dcera si zhruba od roku chodila k doktorce vyloženě popovídat. Za to s mladší je to teda očištec, řev, řev a řev. Teď už preventivně brečí i u mého doktora, když ji tam musím vzít sebou. Nenadělám nic. Dřív brečela až v ordinaci, teď už začíná před barákem. Tak snad ji to někdy přestane bavit a pochopí, že se ji nic neděje.

Váš příspěvek
Reklama