2,5leté dítě simuluje??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alialiali
Kecalka 382 příspěvků 10.05.19 22:02
2,5 lete dítě simuluje??

Může takto malé dítě simulovat?? Syn se venku bouchl do kolene o železnou tyč, hysterická scéna, pomalu na vrtulník, doma to pokračovalo, na nohu nemohl došlápnout, polehaval, ale už si hrál a přišlo mě že má dobrou náladu když na nohu neslape, proto se taky sunul po zadku, po
odpo spaní to samé, za cca 2 hodiny jsme to natřeli Olfen gelem a postupně začal chodit úplně normálně, mezitím si pořád v klidu hrál, divné ne?? Ma doma malého sourozence 6m tak že by se na sebe snažil takto strhnout pozornost?? Už se to jednou stalo (s jinou části těla), to jsme ale nepočkali a letěli k doktorovi a nic vazneho to nebylo. Nesetkali jste se s tím?? Když se třeba bouchne do hlavy tak řve, ale pak to hned přejde, toto trvalo fakt dlouho :/ uvidíme teda ještě ráno že…taky nám přijde že oproti ostatním dětem hodně padá a bouchá se..uvažujeme o očním vyšetření..díky za názory

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 10.05.19 22:13

Ano, takhle staré děti simulovat umí.
A padací dítě mám taky, nepršelo to doteď

shanin
Kecalka 121 příspěvků 10.05.19 22:25

V tomto věku nám dcera taky občas sehrála nějaké to divadelní představení. Škrábla se do nohy o větvičku a hned se svíjela na zemi, slzy jako hrachy, chodit nemohla. Když se zapomněla, tak běhala jak srnka a po dotazu na koleno zas upadla na zem a svíjela se. Vydržela to hrát klidně celý den. Možná si bolest opravdu vsugerovala, vypadalo to hodně autenticky.

stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 10.05.19 22:41

@alialiali jo mám taky dceru 2,5 let, je to dobrá herečka

Lucie_Sx
Závislačka 3641 příspěvků 10.05.19 22:44

Nemyslím si, že by dítě takto simulovalo. Prostě to opravdu vnímá jako velkou bolest (i když z našeho pohledu je to prkotina). To, že si mezitím hraje, nic neznamená. Impuls ke hraní je prostě silnější než bolest v tu chvíli.
Vyšetření očí je dobrý nápad.

Bibuliinka
Kecalka 226 příspěvků 10.05.19 22:54

@alialiali :ma dcera i pri chuzi padala a nekdy mi prislo ze naschval tak ocni a nosi bryle.
Herecka to je taky a to bude mi v Listopadu 5. Primo vim kdy to vse taha z paty aby si vnucovala pozornost a kdy ne. Ja kdyz uz tak zacnu rvat stejne jako ona to mate videt -nech toho mamiiii.. a Jindy jak fakt je nějaká sleha tak vstala a rekla -to je dobi netece kev dobi. Oni zkousi a hodne.

alialiali
Kecalka 382 příspěvků 10.05.19 22:55

Bolest jsem mu věřila, ale že by takto kulhal a odmítal se na nohu postavit a raději lezl po zadku ještě několik hodin po úrazu a přitom byl jinak celkem vesely, to mě překvapilo ;) už jsme plánovali na jakou pohotovost zítra pojedeme, takze to není nic neobvyklého v tomto věku, díky! Jo a s tím zrakem nas to napadlo i v té souvislosti, že často mrká

Bibuliinka
Kecalka 226 příspěvků 10.05.19 22:59

@alialiali :u nas se objevilo po case i silhani. Vzdy jen jedno oko. Tak zkusit test zraku prstem pred oblicej at sleduje jakym smerem se hybe. Unas dr.ma takovou masinku do tmy kdy dite kuka na smajlika a tozjistuje vady. Hodne stesti at je dobre.

alialiali
Kecalka 382 příspěvků 10.05.19 23:10

@Bibuliinka děkuji! Zkusím!

Váš příspěvek
Reklama