Spaní desetiměsíční dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cipisek1
Stálice 57 příspěvků 23.09.14 21:06
spaní desetiměsíční dcery

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše názory. Mám téměř desetiměsíční dceru a do teď mi docela špatně spala jak přes den, tak v noci. V noci se budila tak třikrát a přes den spala 3-4 po půl hodině. Najednou zvrat, spí celou noc (pokud jí netrápí zuby) a přes den spí sice jen dvakrát, ale dám jí spát v deset a ona spí do dvou (4 hodiny),pak si dá ještě půl hodinku k večeru. Chodí spát mezi sedmou a osmou večer. Přijde vám normální, že mi spí přes den v kuse 4 hodiny? Já jsem z toho na větvi, je to najednou hrozná změna. Trvá to už asi týden :roll: Nevím, jestli jí nemám třeba po dvou hodinách vzbudit a odpoledne jí dát, jestli by zase spala ty dvě hodiny.Ale nejhorší je, že ikdyž spí tak dlouho, tak je po hodině ukňouraná a zase by mohla jít spát. Díky za názory a zkušenosti :mavam:

Reakce:
Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 23.09.14 21:10

A neleze na ni něco?

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 23.09.14 21:11

Tak z mého pohledu je to zcela normální, první syn mi začal někdy v tomto věku spát přes den jen 1× - 5h v kuse. Co jsem nestihla venku dopoledne, to už jsem nestihla vůbec, protože spal v postýlce a odpoledne jsem měla smůlu :lol:
Druhý syn spal 2×2h a pak najednou tu jednu 2h začal zcela vynechávat, to bylo maso. A třetí je někdy taky schopen si dát ty 4h a to je mu skoro 2 roky. To už teda pak chodím koukat, zda žije.

Beru to tak, že jsou v růstu a někdy toho spánku je potřeba hodně. Rozhodně bych nebudila!

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16559 příspěvků 23.09.14 21:12

Tak třeba máš spavý dítě, ale je zvláštní, že dřív ti takhle nespala :think: Nemůže mít málo železa? Mýmu je skoro rok a spí mi každých 2,5 hod. dopol. hodinu a půl a pak po 40 min. a večer spí od 19 hod. a vzbudí se až ve 4 na mlíko, ale u něj je to tím, že je neposeda, tak je unavenej

Luciis173
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 23.09.14 21:14

Taky si myslím, že na ni něco leze :think: Nemá teplotu? Tohle mi teď nedávno malá dělala, měla teplotu a za dva dny se i spustila rýma :roll:

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 23.09.14 21:20

Mame ten den stejný a vek take. Vubec to neresim a nechavam ji prospat, nekdy si pospim s ni :-). Jeste ta noc a sem spokojena. Ten harmonogram spanku se neustale meni takze to nechavam bezet dle potreb mrnatka.
A ne nemyslim si, ze by na ni neco lezlo. Jen ma ted vetsi vydej energie (zacina chodit) tak ji potrebuje zpet nabrat :-)

Cipisek1
Stálice 57 příspěvků 23.09.14 21:24

Holky, díky za příspěvky :palec: Já si myslím, že na ní nic neleze, ikdyž trošku rýmu má, ale horečku určitě ne.Ale už to trvá skoro týden ten její „nový režim“,tak nevím, co se děje. Na jednu stranu jsem ráda, že za ty 4 hodiny něco udělám, ale zase nesmím dělat moc rámus, protože bych jí vzbudila, ale na druhou stranu si říkám, k čemu to je, když je chvilku po probuzení zase unavená. A nedostatek železa? Myslím, že ne, stravu má pestrou a každý den něco s obsahem železa…

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 23.09.14 21:39

@Cipisek1 a neni jen znudena?

Cipisek1
Stálice 57 příspěvků 23.09.14 21:42

@Sonreir jó,to kdybych věděla. Kdyby mi to tak mohla říct…„mámo, ty už mě nudíš, radši bych spala“ :lol: :lol:

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 23.09.14 21:44

@Cipisek1 me mala takto tez knoura ale to uz vim ze ae nudim tak ji nabisnu neco pro ni noveho zajimaveho a hned je zas jak strela… tak to zkus treba to ma stejny… :-) u nas frci veskere supliky skrinky kuchynske nádobí casopisy letaky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >