Spaní po "o" mimo domov

Romulda
3.1.10 21:36

Spaní po "o" mimo domov

Maminky, poraďte…náš Tomášek (21. m) spí doma po obědě 1,5 - 2 hodiny. Dám ho do postýlky a odcházím. Ale když jsem třeba u tchyně, kde nemá postýlku, tak je nadlidskej výkon ho uspat, utíká z postele, směje se tomu atp. Když už teda usne, spinká jenom chvilku…nechápu, když doma dá to, co jsem psala výš. Že by byl tak citlivej na změnu prostředí??? Máte to někdo taky tak? A poradíte nějakej lepší způsob uspání, když není postýlka? Já to řeším tak, že ho chytnu pevně do náručí, on se chvilu vzteká a řve,pak teda usne,ale nelíbí se mi to tak.....Díky za nápady…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.1.10 21:54

Romuldo, u nás je to to samé, teda akorát s tím že Tadeášek (14m) když nemá svoji (nebo cestovní) postýlku, tak nespí vůbec, nefunguje nic, když ho dám do půjčené postýlky, když si s ním lehnu, ukojit u prsa se už nedá :nevim: takže neporadím, ale tipy mě zajímají, třeba nám taky něco zabere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
3.1.10 21:58

Ahoj Romuldo,

s Kubikem jsem to resila jako ty - zalehla jsem ho ve velke posteli a pak spala s nim. Mam ale tu vyhodu, ze mi to nevadi a po obede si klidne sdrimnu.
S Mikyskem to uz ale nejde (musim zabavit starsiho Kubika), takze to resim cestovni postylkou. A je pravda, ze v cizim prostredi spi rozhodne mene a hur usina. Nekdy neusne vubec, ale v postylce si dobrovolne polezi (nekdy poskotaci :wink: ). Nevyndavam ho, protoze kdybych ho v ni nenechala, byl by odpoledne na zabiti. A jeste me napada - v kocarku uz by to nedal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
3.1.10 22:24

Řešíme cestovní postýlkou. Párkrát jsme zkusili i kočárek, ale protože je zvyklá usínat sama (máme to jako ty - dám do postýlky a odcházím), musela být připoutaná, když byla v místnosti sama, a to jí už asi nebylo pohodlné, takže hulákala a pak usnula jen na chvíli. Z velké postele je taky hned pryč, prostě nemá ji ještě spojenou se spaním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
3.1.10 23:17

U nás to bylo podobné. Na výlety, dovolené, na chatu apod jsme vozili vždycky cestovní postýlku a jeho deku, to synovi vytvořilo spací prostředí na které byl zvyklý a s uspáváním až tak velký problém nebyl. Dokud nespal na velké posteli doma, nezkoušela jsem ho v ní uspávat ani jinde. Nefungovalo to ani když jsme si lehli spolu. Ale od 2,5 už ve velké spí a změnilo se to i v cizím prostředí.

• Citovat
  • Upravit
2602
4.1.10 00:04

Cestovni postylka? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2807
4.1.10 08:13

Ahoj,

toto jsme řešili hlavně teď přes vánoce. Jeden den jsme byli u tchánovců a absolutně nechtěl usnout ve velké posteli, pomohlo, že jsem si s ním lehla a uspala ho.
Na další návštěvu už jsem vezla kočárek, kde jsem ho po obědě uspala, sice to trvalo, ale nakonec vytuhl.
Cestovní postýlku se mi nechce tahat, protože si myslím, že u nás je hlavní problém s tím, spát v jiném prostředí než doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2294
4.1.10 08:35

Taky řešíme spaní po-o v jiném prostředí. Doma už skoro nechodí po obědě spát, ale když je v cizím prostředí, je na ni vidět větší únava a spát jít musí. Vždycky to byl boj, uspat ji třeba u babiček apod. Utíkala z postele, brebentila, potřebovala tohle a tamto a přitom na ni bylo vidět, že už toho má plné kecky. Pokud vůbec usnula, bylo to tak na půl hodinky a rozhodně ji spánek neosvěžil.
Jednou ji hlídal děda a dělala mu to samé. A tak děda vymyslel spaní na divoko. To se postaví bunkr, při jehož stavbě se dá různě improvizovat: Přehodí přes stolek deku, pod stolkem udělají pelíšek z deky a polštářů, holka tam zaleze a chrní i dvě hodiny :roll: Funguje to pokaždé, všude, a za všech okolností jen ne doma. Má to jako takovou menší bojovku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
4.1.10 13:27

My tedy máme u obou babiček postýlku, bez ní by kluci neusli - ani jeden …
Takže radím koupit postýlku a dělat to jako doma.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama