Spaní u přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 18:35
Spaní u přítele

Ahoj.. potřebovala bych poradit :( možná je to blbé ale nemám to komu říct. Je mi 16 a mám přítele u kterého bych chtěla spát ale máma mi řekla že buďto půjdu na gyndu nebo tam spát nebudu.. :( na gyndu prostě jít nechci ať už kvůli stydlivosti nebo kvůli tomu že prášky brát prostě nechci.. už jsme spolu spali a samozřejmě jsme si dali pozor a měli jsme jako ochranu aspoň kondom.. nevím co mám dělat. Na gyndu třeba nechci kvůli tomu že nevím co mě čeká, nechci aby mi tam někdo něco strkal a tak. kde všude se mám oholit abych nevypadala jak vypelichané kuře prostě mám z toho divný pocit.. ach jo :( prosím o radu co by jste dělali vy nebo tak ???? myslím že nejsem jediná která to tak někdy měla..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 02.07.19 18:37

Šla bych na gyndu dřív nebo později tam budeš muset, sex máš takže by jsi měla začít chodit na pravidelné kontroly, jinak není to nic strašnýho za minutu hotovo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 18:41

@ka2ka já bych šla ale absolutně mi to není příjemný vůbec ta představa.. nevím jsem hodně stydlivá a tohle mi přijde hrozné :( ach jo

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 4 inzeráty 02.07.19 18:41

Souhlasím. Holit se nemusíš a vyšetření lze provést jen prsty, i když nyní používaná plastová „zrcátka“ už nejsou tak nepříjemná jako ta kovová. Napoprvé by Tě máma mohla doprovodit - já byla tuším poprvé taky kolem 16 a i když mi to jako puberťačce bylo vrcholně trapné, byla jsem za ten doprovod ráda. Nebo se zkus zeptat nějaké kamarádky, co už na gynekologii chodí, jestli by Tě nedoprovodila?

Bábrdl
Generální žvanilka 24092 příspěvků 02.07.19 18:41
@Anonymní píše:
Ahoj.. potřebovala bych poradit :( možná je to blbé ale nemám to komu říct. Je mi 16 a mám přítele u kterého bych chtěla spát ale máma mi řekla že buďto půjdu na gyndu nebo tam spát nebudu.. :( na gyndu prostě jít nechci ať už kvůli stydlivosti nebo kvůli tomu že prášky brát prostě nechci.. už jsme spolu spali a samozřejmě jsme si dali pozor a měli jsme jako ochranu aspoň kondom.. nevím co mám dělat. Na gyndu třeba nechci kvůli tomu že nevím co mě čeká, nechci aby mi tam někdo něco strkal a tak. kde všude se mám oholit abych nevypadala jak vypelichané kuře prostě mám z toho divný pocit.. ach jo :( prosím o radu co by jste dělali vy nebo tak ???? myslím že nejsem jediná která to tak někdy měla..

Nikdo není z vyšetření odvařený, ale i ten ženský podvozek potřebuje zkontrolovat. I bez sexu. :nevim:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 02.07.19 18:43
....

Tak jako slečna a později žena se gyndě stejně nevyhneš, takže bys měla zahodit stud prostě tam napochodovat. Asi to není nic příjemného, ale ten gynekolog ženský prohlíží hlavně pro jejich dobro. Dá se tak předejít spoustě komplikacím. Frndu si samozřejmě předtím ohol. Ne jen kvůli gynekologovi, ale kvůli příteli i sobě. Co se týče tvého šuku s přítelem, tak pokud se kondom používá správně, tak je to jako antikoncepce plně dostačující.

Uiii
Kecalka 104 příspěvků 02.07.19 18:44

Tak to ber tak, že na gyndu stejně budeš muset. Budeš to mít aspoň za sebou. A mámu poslechnout stejně musíš. Ale jestli nechceš brát prášky, tak se s ní dohodni na jiné alternativě. Já prášky taky špatně snáším a neberu je.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 02.07.19 18:44
@Anonymní píše:
@ka2ka já bych šla ale absolutně mi to není příjemný vůbec ta představa.. nevím jsem hodně stydlivá a tohle mi přijde hrozné :( ach jo

a ty myslíš že si to ostatní užívají? koukej do stropu a mysli na něco pěknýho za chvíli je po, jestli se máš oholit nebo ne je jedno jsou zvyklý na všechno

histep
Kelišová 5098 příspěvků 02.07.19 18:50
@Tecumseh píše:
Tak jako slečna a později žena se gyndě stejně nevyhneš, takže bys měla zahodit stud prostě tam napochodovat. Asi to není nic příjemného, ale ten gynekolog ženský prohlíží hlavně pro jejich dobro. Dá se tak předejít spoustě komplikacím. Frndu si samozřejmě předtím ohol. Ne jen kvůli gynekologovi, ale kvůli příteli i sobě Co se týče tvého šuku s přítelem, tak pokud se kondom používá správně, tak je to jako antikoncepce plně dostačující.

A to jako proc??? To je snad na ni a na tom klukovi, co se jim libi, ne? A gynekologovi je to uplne sumak.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 4 inzeráty 02.07.19 18:51

Jinak samozřejmě není nutné jít ke gynekologovi muži, ale pokud Ti to bude méně nepříjemné, zkusit si najít doktorku, pokud nějaká v okolí funguje.

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36724 příspěvků 02.07.19 18:52
@Anonymní píše:
@ka2ka já bych šla ale absolutně mi to není příjemný vůbec ta představa.. nevím jsem hodně stydlivá a tohle mi přijde hrozné :( ach jo

Kdybys byla hodně stydlivá, tak bys v tomhle věku byla ještě panna ;) takže se přestaň vymlouvat.

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Závislačka 2758 příspěvků 02.07.19 18:52

@Tecumseh tak snad je to preferencich toho kluka ne?

Šáruší
Závislačka 3441 příspěvků 02.07.19 18:55

To se mi líbí, nechceš, aby ti tam někdo něco strkal, takže na gyndu ne, ale v 16 žiješ pohlavním životem a chceš spát a souložit se svým klukem. který ti tam taktéž něco strká, že?. Jestliže máš na souložení, máš na to, zajít na gyndu. Jen kondom je nedostačující, nehody s kondomem se stávají ne zrovna ojediněle. Takže kondom a minimálně přerušovat, nenechat ho vrcholit do tebe ani s kondomem. A gynekologovi se stejně nevyhneš, dřív nebo později.

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 02.07.19 18:57
@lucenka píše:
Kdybys byla hodně stydlivá, tak bys v tomhle věku byla ještě panna ;) takže se přestaň vymlouvat.

Přesně. Jsem děsně stydlivá, ale téměř v dětství ji vytasím na prvního vobejdu. Chodit na preventivní kontroly je základ. Pokud je žena natolik dospělá, aby měla sex, měla by s tím počítat. Máma má pravdu. Navíc v tomhle věku bych ji prostě čapla za ruku a vzala ji tam. Dokud do toho může mluvit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 18:58

Děkuju moc všem za odpovědi, dodáváte mi trošku sebevědomí

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama