Opustit partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 12:45
Opustit partnera?

Ahoj, mám přítele s kterým budeme spolu 4roky, máme 2letou dceru..otěhotněla jsem asi po roce vztahu hrozně nečekaně, ale i přesto jsme miminko chtěli a těšilo se. Pritel si vzal na sebe hypoteku a koupil byt, jenže jak jde čas už si vůbec nerozumíme, skoro vubec spolu nemluvíme. On přijde z práce, jde třeba do fitka a pak leží a je na mobilu, spolu řešíme jen důležité věci, ani sex se mi už nelíbí a musim se do toho nutit. Zkoušela jsem si s ním x krát promluvit, aby se věnoval víc dceři, chvili to bylo dobrý ale pak to bylo uplne stejny. On je jinak hodny clovek, flegmatik kterej ma rád klid doma, ale ja jsem opak, chci jezdit na výlety nebo jit aspoň společně na prochazku jako rodina, ale to nehrozí, řekne mi že se mu nechce nebo že je unavenej z práce. Ja uz nekolikrat premyslela o tom ze ho opustim ale asi citim, že za to co pro nas udelal(vzal si hypoteku) mu to nemuzu udelat, i presto ze nejsem stastna. Nikdy me ani dceri neublizil a ja uz nevim co dal :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 02.07.19 12:50

Takze krome toho, ze to neni jako driv, tak zadny problem neni jo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 12:51

Mluvila jsi s nim o tom? zkus si s nim o tom promluvit a dupnout si a říct mu, ze to tak dal nejde a ze jsi takhle nešťastná…jestli mu to bude jedno a bude to furt stejný, tak rozchod je na cestě..

nakreslenypanacek
Kecalka 149 příspěvků 02.07.19 12:53

Proboha, proč se musíš nutit do sexu? Přece člověk dělá to, co se mu líbí a nedělá to, co se mu nelíbí. To je základ.

A hypotéku si nebral kvůli vám. Hypotéku si bral kvůli vám a kvůli sobě. Zároveň. Hypotéka není něco, co musí dva svázat, i když se nemají rádi. To se dá vyřešit. Spíš máš asi strach ohledně financí nebo ze samoty (či obojí). Ne? Ale i to musíš zvládnout sama, muž sám o sobě ti štěstí nezajistí…

:kytka:
Lama Lama
Hvězda diskuse 54391 příspěvků 02.07.19 12:56

Hm, škoda… ty myslíš, že s někým jiným to bude dlouhodobě lepší?

DeeDee.518
Kecalka 389 příspěvků 02.07.19 13:05

To je trochu riziko toho, když si s někým pořídíte dítě moc brzo. Proto většina lidí čeká na tu nevyhnutelnou nudu ve vztahu a když usoudí, že ji dají, pak se pouští do větších věcí. Ale na to je teď už trochu pozdě no :lol: Mě to připadá, že na přítelovi nic špatně není. Spíš jde o to, že on se chová jako se choval celý život. Jde do práce, do fitka, hraje si s telefonem, pak se fláká. No to dělá dneska každý. Dokud nebylo dítě, tak to asi nevadilo, protože nebyl nikdo, koho by musel nutně zabavit… Že vás nebaví sex vychází z toho, že jste si utvořila představy o tom, jak by měl přítel fungovat a jak by se měl chovat - a on to nenaplňuje. Přirozeně jste pak rozladěná a tak trochu pořád v napětí. To by sex nebavil žádnou… Zkuste se zamyslet nad tím, jestli je to opravdu tak strašné. Ono se to dost možná zlepší, až to dítě bude větší. Mě by s takovým prckem, co pořád něco potřebuje, taky nebavilo jezdit na výlety. Představte si, že byste ho opustila, on by si našel jinou a měl s ní další rodinu. Jak vám při té představě je? Pokud vás to ze židle nezvedá, asi je na čase to skončit. Ale ne proto, že na něm je něco špatně, ale protože jste se unáhlila s výběrem partnera a nepřipustila si, že jakmile vyprchá zamilovanost, rozdílnost vašich povah a zájmů to zabije… V opačném případě bych tomu dala čas. Ono vás to dost možná přejde a až bude dítě větší, i jemu se nejspíš bude chtít podnikat víc věcí…

AloisR
Stálice 91 příspěvků 02.07.19 13:11

Kolik je ti let? No chápu, že je to asi nuda a stereotyp, přítel nejspíš ze svého pohledu nechápe v čem je problém. Zkus mu navrhnout jak bys chtěla trávit čas, idealne tak aby to nebral jako útok na sebe…

Jaholos
Kecalka 415 příspěvků 02.07.19 13:12

Hmm, plno zen ma jasnou predstavu jak ta rodinka ma fungovat, co maji delat a muze berou jako, ze to vsechno zaridi a bude vse podle te zeny. :nevim: Ale co kdyz muz na to proste neni?
Jak to rikam porad, radsi si ty decka neporizovat, aspon tohle nehrozi. :mrgreen:

Cekk
Kecalka 189 příspěvků 02.07.19 13:18

To zni jako kdyby ti bylo sotva 20let a jeste nikdy sis poradne nenamlela cumajs. Promin. Pak tedy rada zni, bud svobodna matka z ruky do huby a dceri motej hlavu strejdama. A kdyz je chlap co maka zajistil vam domov atd nudnej.

Amity
Kecalka 213 příspěvků 02.07.19 13:19
@DeeDee.518 píše:
To je trochu riziko toho, když si s někým pořídíte dítě moc brzo. Proto většina lidí čeká na tu nevyhnutelnou nudu ve vztahu a když usoudí, že ji dají, pak se pouští do větších věcí. Ale na to je teď už trochu pozdě no :lol: Mě to připadá, že na přítelovi nic špatně není. Spíš jde o to, že on se chová jako se choval celý život. Jde do práce, do fitka, hraje si s telefonem, pak se fláká. No to dělá dneska každý. Dokud nebylo dítě, tak to asi nevadilo, protože nebyl nikdo, koho by musel nutně zabavit… Že vás nebaví sex vychází z toho, že jste si utvořila představy o tom, jak by měl přítel fungovat a jak by se měl chovat - a on to nenaplňuje. Přirozeně jste pak rozladěná a tak trochu pořád v napětí. To by sex nebavil žádnou… Zkuste se zamyslet nad tím, jestli je to opravdu tak strašné. Ono se to dost možná zlepší, až to dítě bude větší. Mě by s takovým prckem, co pořád něco potřebuje, taky nebavilo jezdit na výlety. Představte si, že byste ho opustila, on by si našel jinou a měl s ní další rodinu. Jak vám při té představě je? Pokud vás to ze židle nezvedá, asi je na čase to skončit. Ale ne proto, že na něm je něco špatně, ale protože jste se unáhlila s výběrem partnera a nepřipustila si, že jakmile vyprchá zamilovanost, rozdílnost vašich povah a zájmů to zabije…V opačném případě bych tomu dala čas. Ono vás to dost možná přejde a až bude dítě větší, i jemu se nejspíš bude chtít podnikat víc věcí…

Proto si myslím, že musí být ve vztahu určitá kompatibilita v zájmech, trávení volného času, sexu a vůbec přístupu k životu. To, že s někým mám sex jen že musím… no to je na zamyšlení…něco není úplně OK. Zkus si s partnerem promluvit o tom, jak to vidíš ty a jak on. Jinak těžko radit…

matla199
Nováček 10 příspěvků 02.07.19 13:19

Prvně si zvaž jak dlouho už takhle smýšlíš a jestli tam přeci jen nejsou nějaká pozitiva. V mém případě tohle trvalo několik let. Pak trpělivost přetekla a nebylo cesty zpátky. A vůbec toho nelituju. :-)

krukynka
Kecalka 279 příspěvků 02.07.19 13:20

Pokud jsi aktivní, tak buď aktivní. Zarid a naplánuj výlet, kup dovolenou, oblékni malou dej jí do kočárku a řekni- jdeme! Nechceš? Jdeme sami. Ty si tady seď na mobilu a třeba u něj i umři. Tak bych postupovala já. A takhle to já dělám. Ale k nám se manžel přidá :mrgreen: a když se nepřidá (většinou ale kvůli práci), vlasy si kvůli tomu netrhám, děti se mi o zábavu postarají :palec:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7925 příspěvků 02.07.19 13:23
@Anonymní píše:
Ahoj, mám přítele s kterým budeme spolu 4roky, máme 2letou dceru..otěhotněla jsem asi po roce vztahu hrozně nečekaně, ale i přesto jsme miminko chtěli a těšilo se. Pritel si vzal na sebe hypoteku a koupil byt, jenže jak jde čas už si vůbec nerozumíme, skoro vubec spolu nemluvíme. On přijde z práce, jde třeba do fitka a pak leží a je na mobilu, spolu řešíme jen důležité věci, ani sex se mi už nelíbí a musim se do toho nutit. Zkoušela jsem si s ním x krát promluvit, aby se věnoval víc dceři, chvili to bylo dobrý ale pak to bylo uplne stejny. On je jinak hodny clovek, flegmatik kterej ma rád klid doma, ale ja jsem opak, chci jezdit na výlety nebo jit aspoň společně na prochazku jako rodina, ale to nehrozí, řekne mi že se mu nechce nebo že je unavenej z práce. Ja uz nekolikrat premyslela o tom ze ho opustim ale asi citim, že za to co pro nas udelal(vzal si hypoteku) mu to nemuzu udelat, i presto ze nejsem stastna. Nikdy me ani dceri neublizil a ja uz nevim co dal :,(

No tak byt je jeho, chlap má mít bydlení, tak si ho aspoň k něčemu rozhoupala. No jezdila bych sama, užila si to sama, když otec nechce. Rozchod bych volila, podle možnosti bydlení. Jinak vydržet a pak plachnout.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 02.07.19 13:32
@Anonymní píše:
Ahoj, mám přítele s kterým budeme spolu 4roky, máme 2letou dceru..otěhotněla jsem asi po roce vztahu hrozně nečekaně, ale i přesto jsme miminko chtěli a těšilo se. Pritel si vzal na sebe hypoteku a koupil byt, jenže jak jde čas už si vůbec nerozumíme, skoro vubec spolu nemluvíme. On přijde z práce, jde třeba do fitka a pak leží a je na mobilu, spolu řešíme jen důležité věci, ani sex se mi už nelíbí a musim se do toho nutit. Zkoušela jsem si s ním x krát promluvit, aby se věnoval víc dceři, chvili to bylo dobrý ale pak to bylo uplne stejny. On je jinak hodny clovek, flegmatik kterej ma rád klid doma, ale ja jsem opak, chci jezdit na výlety nebo jit aspoň společně na prochazku jako rodina, ale to nehrozí, řekne mi že se mu nechce nebo že je unavenej z práce. Ja uz nekolikrat premyslela o tom ze ho opustim ale asi citim, že za to co pro nas udelal(vzal si hypoteku) mu to nemuzu udelat, i presto ze nejsem stastna. Nikdy me ani dceri neublizil a ja uz nevim co dal :,(

To opravdu neni duvod k tomu aby jsi dceri brala tatinka. Premyslis co tim i zpusobis? co ti rozchod i veme?

Annabela11
Závislačka 4210 příspěvků 02.07.19 13:55
@Anonymní píše:

Mate doma stereotyp, klasika. A klasika je tez ze chkap prijde z prace sedne a sedi :nevim: a uz nehne prstem.Je to zde porad dokola.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama