Spaní v jiném prostředí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
spiritt
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 3 inzeráty 01.10.14 20:38
Spaní v jiném prostředí

Myslíte, že je rozumné vzít skoro 3měsíční mimi na návštěvu k prababičce a přespat tam? Jako jestli mu nějak nenaruším to, na co je zvyklý doma, bude v jinym prostředí, nevím, jestli na to není moc malý…nebo je to v pohodě a moc to řeším?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sisinka04
Ukecaná baba ;) 2185 příspěvků 2 inzeráty 01.10.14 20:41

Od narozeni s holkama cestujeme a ja bych rekla, ze je spis prospesne naucit deti spat i jinde nez doma… Fakt jezdime casto a nedela jim problem hotel, babicka… A to jednou clovek oceni… Rezim treba narusim, ale doma se mi vzdycky srovnaji behem max 3 dnu… A nekdy naopak nekde spi lip nez doma..:-)

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 01.10.14 20:41

@spiritt já bych jela 8)

lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 01.10.14 20:41

Mýmu by to nevadilo. Hned od propuštění z porodnice spal v různých prostředích (doma, u 2 babiček, chata). Musíš vyzkoušet a uvidíš.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 01.10.14 20:41

Moc to řešíš. Lidi cestují i s menšíma miminkama.  ;)

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 01.10.14 20:41

@spiritt já bych jela 8)

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 01.10.14 20:41

@spiritt Mým dětem to bylo ve třech měsících fuk, režim to kdyžtak narušovalo až mnohem později.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 01.10.14 20:43

@spiritt Naše starší na to trochu citlivější byla. Asi od roka do dvou, teď už je to jedno. S mladší jsem nějak neměla čas ani myšlenky to řešit, prostě jsme nějak jet chtěli, tak jsme jeli a bylo to… vždycky spala jak doma :D
Zkus a uvidíš, jinak to nezjistíš, ale myslím, že je dost malá a bude to v pohodě.

Anys29
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 5 inzerátů 01.10.14 20:45

@spiritt Máme tchánovce daleko a poprvé jsme taky cestovali, když byly malé tři měsíce. Pokud dodržíš čas usínání a rituály před ním, nebála bych se toho :kytka:

Týna K.
Kelišová 5002 příspěvků 01.10.14 20:47

Našemu malému jsme víkendem na chalupě v jeho asi čtyřech měsících totálně rozhodili spaní… do té doby spinkal celou noc, tam se pořád probouzel a to tak zůstalo i nějakou dobu po návratu. Ale třeba to tím nebylo, bůhví… hlavně každé dítě je jiné, tvému to může být šumák :) Teď je mu 17m a úplně v pohodě spinká mimo domov :)

Kassy
Závislačka 3302 příspěvků 01.10.14 20:47

@spiritt: My s dcerou cestujeme od konce šestinedělí - 2 babičky, občas i jiní příbuzní, akce s kamarády, víkendy pod stanem, dovolené… prakticky každý druhý víkend jsme někde pryč a spíme v jiném prostředí. Sem tam se objeví problém s usínáním, když je kolem moc ruchu, ale jinak naprosto v pohodě. A s tříměsíčním miminemtuplem, tomu stačí, že jsi po ruce a ty a bude spokojené třeba na Sibiři.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 01.10.14 20:48

Moc řeším, 3 měsíčnímu kojenci je to fuk, tomu stačí mámina blízkost :)

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 01.10.14 20:49

Malým miminům to často neva, byli jsme takto s tříměsíčním a v pohodě, spal se mnouv posteli, dostal prso a nevěděl o světě. Mnohem horší to bylo s dětmi tak od roka a batole rok a půl mi způsobilo v cizím prostředí migrénu z nevyspání, protože v postýlce nechtělo, u nás v posteli taky, tenké stěny, všude nezvyklé zvuky, šílený.

Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 01.10.14 20:56

Nám se malá taky vždy vyspala a vyspí všude a to nezávisle na tom, jestli tam je nebo není postýlka. prostě někde přespíme a hotovo :D jí je to jedno, hlavně, že je s námi :)…poprvé jsme někam vyrazili po šestinedělí a jezdíme pořád někam (teď má 14 měsíců)

Jana206
Nadpozemská drbna 27070 příspěvků 01.10.14 20:59

Já se přiznám, že toho nejsem moc zastáncem, např. cestování a dovolené s malými dětmi mě vůbec nelákají, je to „opruz“,dítěti to může rozhodit režim. Ale je to hlavně o dítěti..Na toto byla hodně citlivá prostřední dcerka, jí rozhodila režim i návštěva poradny. Naopak nejstarší, ten byl v klidu a v pohodě všude, hlavně, že jsem byla na blízku.
Jestli bych jela na přespání k prababičce, bych zvážila podle toho, jak je to daleko, jaký vztah mám já sama k ní a k místu, kde žije a jestli má jinak možnost synka vidět a jak často..Jestli by to případné rozhození „stálo za to“.

To, jak bude dítě pružné v budoucnu, s tímto vůbec nemusí souviset. Já mám děti v pohodě, adaptabilní, přizpůsobivé, všude bez problémů..A to první dva roky až na vyjímky spaly převážně doma ve své postýlce :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >