Hloubka spánku miminek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MalinovaJahoda
Povídálka 31 příspěvků 28.09.14 08:09
Hloubka spánku miminek

Ahoj, za pár dnů mám termín porodu a problém je v tom, že bydlíme společně s dědečkem. Není to tak uplně problém, ale dědeček když se probudí a je prostě vzhůru, tak ( hlavně po ránu) dělá strašnej bordel, kterej je slyšet i přes zavřené dveře. Takže vždy od osmi od rána už nikdo nespí, jelikož, dědeček mlátí s nádobím, dveřmi, no čímkoliv co mu přijde do cesty. Nedělá to schválně, říkali jsme mu to už několikrát, prostě na to zapomene, nebo na to nemyslí, že někdo jiný ještě může spát. A moje otázka zní, neprobudí mi to malinkou když bude spinkat? Mám strach, a by se mi vyspala..jsou to sice jen soboty a neděle, jinak přes týden ještě pracuje, ale stejně..

Reakce:
Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 28.09.14 08:15

V šestinedělí možná ne, to oni spí docela tvrdě, ale později jestli do ticha zazní rána tak určitě.
Já doma ticho neudržím nikdy, takže miminu pouštím nějakou hudbu, pak se tolik nebudí

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 28.09.14 08:16

Moje malá spávala docela tvrdě.. Jen ze zkušenosti z okolí ti můžu říct, že většina dětí nejspíš stejně nespí do 8 hodin :) Moje jednu dobu spávala a všichni mi záviděli :)

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 28.09.14 08:24

Dcera už od mimina, když spí, tak spí a nevzbudí ji ani rána z děla. Syn naopak má slabý spánek a budí ho prakticky cokoli, taky už odmala.

Nedělej si starosti, v domácnosti s průměrným miminem se nespí od šesti :lol:

aknah31
Neúnavná pisatelka 15528 příspěvků 28.09.14 08:42

Starší syn 2.5roku je vzhůru od pul sedme a hraje si tu. On neumi mluvit potichu, jezdí tu autama, dokonce vytáhl i tu zatloukacku z ikea. My jsme sice do osmi leželi ale v tom hluku uz neusnuli :) mladší syn 4m stale jeste spi a nic z toho ho nevzbudilo.
Proste si na hluk staršího sourozence zvykl stejne tak si zvykne i vaše male na dědečka. Zajimavé je ze kdyz je venku nejaky velky hluk tak ho to občas přes okno vzbudi ale hluk co děla jeho bratr proste uz ne. Pokud teda neudělá opravdu velky randal co by vzbudil i mrtveho. :mrgreen: :mrgreen: takze klid miminko si zvykne :palec:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10272 příspěvků 28.09.14 08:47

Je to od dítěte. Moje dcera je budivá, vadilo jí i když jsem se převalovala vedle v posteli - ale kamarádkám třeba spí i v rambajzu.

Jinak pokud dědeček halasí až od osmi, nebude to problém - tak dlouho moc dětí nespí; a i když už spí, tak pokud se vzbudí, nebude to takovej šok.

Ale hlavně: Myslím, že bys to měla přestat řešit. Bydlí tam, takže s tím nic nenaděláš: jestli vzbudí, tak vzbudí, jestli ne, tak ne. Nebo se jako kvůli tomu chceš stěhovat?

Příspěvek upraven 28.12.14 v 19:16

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 28.09.14 09:05

Moje starší dcera spí při čemkoli, u ní jsem mohla dělat všecko, i v noci rozsvítit světlo a hrabat ve skříni, i kdyby za stěnou někdo měl vrtačku tak jí to neprobudí. mladší je jiná, té stačí troška a hned je vzhůru. v noci ne, to spí tvrdě ale čím víc se blíží ráno tak jí cokoli probudí.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 28.09.14 09:24

@MalinovaJahoda náš chrápe jak zabitej.. není třeba kolem mimina chodit po špičkách, když spí, nevzbudí ho ani tramvaje, ani rány, prostě spí, hotovo. Jak si ho naučíš na ticho, tak je jasné, že ho vzbudí každá kravina. Jak se naučí spát v hluku, tak budete v pohodě.

Pipi 00
Závislačka 2806 příspěvků 28.09.14 12:16

Moje děti budí i když se otočím v posteli. Rána do ticha tutově. Jen tak do tří měsíců spaly i v hluku. Jak začly spát celou noc, musely do vlastního pokoje, spí tam v klidu líp.
Ale nedělej si starosti, do osmi by spalo jen nějaký zázračný dítě. Já jsem ráda, když to mimino dá do šesti ;).

scentini
Závislačka 3597 příspěvků 28.09.14 13:52

Dcerka je hodně na hluk náchylná, v noci ne to spí tvrdě, ale přes den nebo k ránu, musí být úplný ticho. A když je ticho spí mi i do 9. Dneska dala rekord 9:45 :mrgreen:

Kiara28
Závislačka 4591 příspěvků 28.12.14 18:00
@martina.se píše:
@MalinovaJahoda náš chrápe jak zabitej.. není třeba kolem mimina chodit po špičkách, když spí, nevzbudí ho ani tramvaje, ani rány, prostě spí, hotovo. Jak si ho naučíš na ticho, tak je jasné, že ho vzbudí každá kravina. Jak se naučí spát v hluku, tak budete v pohodě.

Dovolim si nesouhlasit. Dcera spala dlouho docela tvrde, mela problem zabrat, ale kdyz spala, tak bezne 3 a vic hodin v kuse. Nemel kdo delat ramus, a tv jsem si pres den nepoustela(nic v ni nedavaji) jen nejake to radio, ale ne moc nahlas, hluk mi proste v te dobe vadil..) Budila se ale sama, nevzbudila ji ani postacka, zednici, nebo nejaka rana z kuchyne..
Syn 4 mesice, spal tvrde prvni 3 tydny, posledni mesic spi docela tvrde ALE tak max. 30 minut a pak ho vzbudi i moucha. Na ticho nauceny nebyl, tv jde skoro nonstop, vari se vic, jde i digestor atd.. ani si nepamatuji kdy mi pres den spal dyl jak hodinu. Naspi takle cca 5 kratkych spanku pres den, a je vcelku spokojeny. Nejdriv jsem se bala ze mu ten spanek v delsim intervalu chyby k rustu, ale houby, spokojeny prospivajici mimco.
Jen by bylo prima kdyby to aspon jednou mesicne zalomil na 3 hodky jako dcera a ja dala nohy nahoru :lol:

Zakladatelko, je to individualny, nektere deti spinkaji tvrde a dlouho je to drzi, u nekoho se to zlomi jeste v sestinedeli. A mozna miminko v 8 rano ani spinkat nebude. Obe moje deti byli a jsou mezi 6-9 vzhuru. Taky si myslim, ze deda si mozna zacne davat pozor, kdyz bude mimco brecet, a lehce si zvykne nedelat ramus az bude treba..Je to jine nez domluva, kdyz uvidi drobka plakat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >