Spankovy konzultant - doporuceni

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.10.21 03:11

Spankovy konzultant - doporuceni

Zdravim. :) Mate nekdo doporuceni na dobreho holistickeho spankoveho konzultanta?
Malemu je 6 mesicu a od spankove regrese, ktera zacla uz v 3.5 mesicich, je nocni spanek tragedie (budi se co 2 hodiny i casteji) a pres den vetsinou neda vic nez 30-40min. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
707
24.10.21 05:18

Instagram profil spanekmiminek, hlavně ne žádného spánkového trenéra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1664
24.10.21 07:11

Považuji to za naprosto normální spánek malých dětí. A věz, že může být i hůře.

Denní spánek se zlepšil po přechodu na jeden spánek.
Celou noc vydržely naše děti spát až okolo školy.

Každé dítě je jiné a bohužel je spíše hodně dětí, které se často budí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12025
24.10.21 09:50

Úplně normální spánek v tomto věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17148
24.10.21 14:44

Jedna spankova poradkyně fungovala i tady, ale nevím, jaka je. Jinak bych mozna zkusila tu zenskou z Prosimspinkej, ale konzultace u ni je za ranec…

Jinak u nas bylo spaní od půl roku do roka uplny horor. Zkusila jsem kde co, ale ke spánkové poradkyni jsem to nedotahla. V hloubi duše jsem nevěřila, ze by to pomohlo. Ale jestli nejakou oslovis, docela by me zajimalo, jestli to pomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 16:35

Prosim Spinkej

@Ba-stet
Dekuji, mrkla jsem se na stranky a pani uz osobni konzultace bohuzel nedela. Ziju v zemi, kde se jde na materskou jen na pul roku, maximalne na rok. Spankove konzultanstvi je tu tedy naprosto bezna praxe, aby rodina byla schopna to zvladnout, a prave ze ranec se za to plati tady. :D zkousim tedy, co nabizi cesky trh za zlomek ceny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 16:39

@KaterinaDv V Cesku je to s ucenim zdraveho spanku deti dost neprobadane, zkus knihu od Kim West (Good Night, Sleep Tight). Nam jeji rady zafungovaly nejlip, prave po regresi kolem 4 mesicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17148
24.10.21 17:14
@KaterinaDv píše:
@Ba-stet
Dekuji, mrkla jsem se na stranky a pani uz osobni konzultace bohuzel nedela. Ziju v zemi, kde se jde na materskou jen na pul roku, maximalne na rok. Spankove konzultanstvi je tu tedy naprosto bezna praxe, aby rodina byla schopna to zvladnout, a prave ze ranec se za to plati tady. :D zkousim tedy, co nabizi cesky trh za zlomek ceny. :)

Aha, tak promiň. Pred pul rokem, kdy jsem na to byla zralá, ještě dělala. Ja si od ni koupila knížku, ktera byla fajn, ale nebylo v ni nic, co bych uz nezkusila. A prave jsem myslela, ze lepší rady (spis konkrétnější) si nechava na konzultace🤔 Jeste můžu zkusit dohledat ten nick odtud. Ta holka rikala, ze to studovala nekde v zahraničí, snad ve Skandinávii, myslím. Uz jsem ji tu dlouho neviděla.

Moje dcera spala naprosto šíleně, ale hlavni problem byl sveho času v uspavani (kteremu se intenzivne branila), takze i kdyz mi ta slečna hezky a přesvědčive licila, jak je důležité dodržet intervaly a faze spanku, nejak jsme se nedopracovaly k tomu, jak odporující dítě prinutit usnout, aniz by bylo nutné ho omracit sutrem :) Ale to jsme se bavily obecně tady v diskusich, nemuzu soudit, jaka by byla skutečná konzultace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat