Hemeopatika na klidné spaní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
20.10.21 17:31

Hemeopatika na klidné spaní

Ahoj maminky, jdu si k vám pro radu, třeba budete mít zkušenost. Malý 15 měsíců už několik měsíců špatně spí.. Cca 3 hodiny po usnuti se probudí a je vzhůru každou chvíli. Je neutisitelny, ani pochováni nezabírá naopak, řekla bych že je ještě víc vtekly. Začal být velký vztekloun i přes den. Takového ho neznám, byl to sladký hodný chlapeček. A také mi odmítá jist.. Málokdy se hezky nají, jakou dobu odmítal i Sunar, teď je to týden co si ho alespoň ráno lahvičku dá.. Ale jinak kdyby celý den nejel je mu to jedno, dá do úst 2 sousta a končíme, začne se vzteka a jídlo odmítá. Už si nevím rady. Poradíte? Četla jsem o homeopatii, chamomilla že pomáhá ale nevím zda by mohla pomoci i nám.. :,(
Vyzkoušeli jsme pediakid na uklidnění i na spaní a nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12068
20.10.21 17:34

Normální dítě. Nerostou mu zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
20.10.21 18:37

Tipla bych si že zuby… Koupit třeba chladící kousátko, gel na dásně… v případě největší noční krize třeba dát trošku nurofenu - ale to opravdu jenom občas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.10.21 18:49

@JancaS84 nene ty máme peorizle a další se zatím podle dr nechystaji.. Nurofen a calgel vše vyzkouseno.. 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.10.21 18:51

@LilyJane vše z toho vyzkouseno a bez výsledku 🤦‍♀️nevím co se s ním děje, vážně ho nepoznavam.. Proto jsem se chtěla poradit ohledně nějakých homeopatik..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
20.10.21 19:05

A nezačal třeba teď chodit? Nebo nějaká větší změna, díky které si rozšířil obzory?
Někdy ty děti, jak je toho na ně moc, v noci špatně spí a pak jak jsou unavené, tak jsou vzteklé i přes den.
Chodí ještě přes den spát? Jestli ne, tak bych to zkusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.10.21 19:35

@LilyJane je pravda, že teď začíná zkoušet chůzi.. Vstává kolem 5hod.rano a chce znova spát už kolem 8-9hod.pak si ještě dá slofika odpoledne 14-15hod, ale oba spanky trvají max hodinu.. A myslíte, že by to ta chamomilla zlepšila? V nejlepším případě i tu chuť k jídlu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
20.10.21 20:23
@Dana0987 píše:
@LilyJane je pravda, že teď začíná zkoušet chůzi.. Vstává kolem 5hod.rano a chce znova spát už kolem 8-9hod.pak si ještě dá slofika odpoledne 14-15hod, ale oba spanky trvají max hodinu.. A myslíte, že by to ta chamomilla zlepšila? V nejlepším případě i tu chuť k jídlu?

Homeopatika jsou jenom cukr, já bych mu to nedávala. V kolik chodí spát večer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
20.10.21 20:26

Homeopatika jsou jen cukr. Pokud mas pocit, ze by pomohl hermanek, tak bych snad radsi udělala hermankovy caj. Ale deti maji porad nějaké obdobi nespavosti, nejezeni, to se porad meni. Zalezi jestli třeba nema moc nových vjemů. Za tyden to muze byt zas jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.10.21 20:30

@Makola 19:30 - 20:00hod cca ulehame ke spaní. Spíš mě trápí že to není jen normální pláč, ale vyloženě vztekly pláč a křik :nevim: když byl menší zabiralo ho pochovat, ale teď když ho chci ukonejsit tak ho ještě víc rozcilim. Beru si ho k sobě do postele ale to taky moc nezabírá. Dřív to bral jako novou věc tak to celkem zabiralo aspoň na chvilku, ale teď to má jako samozřejmost že si ho vezmu k sobě a už ho to neuklidňuje.. I když je pravda, že nevzit ho k nám do postele tak to bych asi něco zažila :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.10.21 20:35

@Makola dcera byla taky nespavec, ale jen první 3 měsíce po narození :nevim: to jsem si říkala, jak budu na toho našeho třetího a posledního prcka připravena, zkušenosti nabrane a vida 8o úplně jiné těsto :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
20.10.21 21:05

@Dana0987 já bych řekla, že je možná přetažený. Zkouší chůzi, najednou se mu otvírají úplně nové obzory, je z toho všeho zahlcený, unavený z toho balancování a třeba se mu i špatně spí. Může mít i nějaké noční běsy. Do toho se třeba zapojí nějaká bolest zubů v dásni a je to špatné.
Homeopatika rozhodně zkusit můžete, je to cukr… Nebo si můžete zkusit nechat poradit v lékárně a pořídit nějaký čaj na uklidnění (nevím jestli je nějaký pro tak malé dítě.)
Nebo mu k večeru už udělat nějaký klidnější režim. Jestli se dívá na TV, tak nepouštět, spíš ho držet na zemi sedícího, nebo si ho vzít na klín a prohlížet knížky a nebo si hrát spolu. Aby měl čas se tak nějak uklidnit po tom všem objevování.
No a uvidíte. Podle mě se to ale časem samo srovná, až přejde to zahlcení novými věcmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
20.10.21 21:30

@Dana0987 mně taky přijde přetažený, režim má stejný jako dřív? Jestli se naučil něco nového, tak toho bude mít plnou hlavu. Ani
vstávání v pět není úplně ok. Osobně bych zkusila dřívější večerku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat