Nespave mimi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
67
5.10.21 13:19

Nespave mimi

Dobrý den, mám sice predcastne narozenou holčičku už ji jsou 2 měsíce ale vůbec my nespi ani ve dne ani v noci. A když usne tak na 5 min. A pak furt pláče řve. A už opravdu nevím co s ní. U dr jsme skoro pořád malá nabírá na váze roste vše je v pohodě paní doktorka vše skontroluje a malá je zdravá už nevím jak na ní vše má dost. Co potřebuje tak už jsem úplně vyčerpaná a nevím co s ní aspoň kdyby spinkala v noci ale ona ani v noci nespinka k ránu usne na chvíli a to už je tak unavená že už ji asi nic nezbude pak má sama na sebe asi vztek protože ji nejde usnout laktobacily do mléka dáváme, espumisan dáváme prdiky odchází brisko měkké cvičíme masírujeme pořadí někdo něco? :,( aspoň přes noc kdyby se vyspala já i ona! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8017
5.10.21 13:21

Kočár, nosítko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23434
5.10.21 13:26

Zkus neurologii, ale nejspíš budeš muset počkat až z toho vyroste. Tohle je u nedonošenců často. Jsou dráždiví a nespí. Chce to čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
5.10.21 13:30

Vem si ji do postele, jestli nemáš. Já tam mám dítě pořád a je to super. A ne, pokud nepiješ, nefetuješ a nebereš léky na spaní, tak dítě nezalehneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
5.10.21 13:38

Nám pomohlo hnízdečko do postýlky a monitor pro můj klid a křesílko s vibracemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
5.10.21 13:46

Mám kluka o 2m dřív narozeného. Jak se přiblížil termín, kdy se měl narodit jako donoseny, začal min spát a proplakal skoro 2 měsíce. Večery byly nejhorší. Dráždivý a mrzutý mimino! Částečně to dělal reflux, trpí na to dost mimin, dost se to svádí na prdy a bolebruch. mimino prostě pálí zaha a pláče, kroutí se, málo spí… No pomohl čas… Vyrostl z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
5.10.21 14:03

Perova zavinovacka :palec: a kontrola na neurologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14933
5.10.21 14:05

:hug: Starsi dcera byla v brise o 5 dni dele a stejne to bylo to same. Az o dost pozdeji jsem narazila na KISS syndrom, ktery to mohl a nemusel byt. Nicmene spava neni dosud (9r), ale spanek se na nejakou unosnou mez upravil az se zrusenim denniho spanku, takze po 2.narozeninach :zed: :zed:. Ted v 9r ji staci 8-9h spanku. No, mela jsem to u vsech 3 deti dost podobne, zijem (jakz takz :mrgreen: ). Nejhorsi je nejmladsi, starsi k nam do postele odmitali, ale nejmladsi si ve 3r usmyslela, ze chce k nam do postele a to je pro me ocistec, fakt jsem zjistila, ze dite v posteli rekla bych prakticky nesnesu :oops: (vubec se pres to nedokazu prenest, ale co mi zbyva :zed: :zed: ), uz je tam rok a konec v nedohlednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat