Spankovy režim 20 měsíců

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
3.10.21 21:02

Spankovy režim 20 měsíců

Ahoj, prosím o radu.. 🙈 Mám chlapečka 20 měsíců, normalne chodil spinkat po obědě na hodinu a půl cca. Teď asi 14 dni je to tak, ze ráno by vyspaval klidně dele než do osmi (v půl osmé ho ale budim, aby šel spát po obědě), kolem půl 10 jdeme ven(hriste, prochazka s kamarády aby se unavil). Někdy usne po obědě hned, někdy když je málo unavený, tak později a parkrat se stalo, ze vůbec. Když usne, spi klidně i tři hodiny, takže unavený být musí, jen mu trvá než usne… Kdyz se stalo, ze neusnul, polehava odpoledne, je protivny a v sedm do pelechu… když spinka klasicky třeba od půl 1 do 3, chodíme v půl 8 koupat, vypije mléko, koukame na pohádky, ale třeba hodinu, hodinu a půl kolikrát a nechce spát 🤦‍♀️ Poraďte prosím, jak případně upravit režim… bez spánku po obědě nevydrží, když jo, tak je protivny a kdyz usne, tak zase jde pozdě večer, protože odpo vychrupuje 2-3 hodiny. Není třeba možné, ze má období :?, kdy to zkouší a nebude už po o spát? Děkuji moc za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
3.10.21 21:41

Tak ho nenechávej přes den spát 3 hodiny. Prostě ho vzbuď po hodině a půl, po dvou maximálně 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27561
3.10.21 21:42

Můj v půl osmý je tuhý i dřív, ale vstává přesně v 6 tak si vyber :mrgreen: Do osmi nespal asi nikdy. Po obědě spí 2-3h

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26288
3.10.21 21:47

U nás běžné, syn od roka a půl přes den nespí, vydrží spát dýl ráno, večer usíná kolem 8, když ho jo utaham, tak klidně v 7 večer. Jak usne po obědě, tak je to konec, bude běhat do půlnoci. Kdybych ho vzbudila, tak bude do večera vřískat, takže si moc nepomůžu. Takže se vždy modlím, aby přes dne nespal a odpadl dřív večer :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.10.21 00:00

Moc děkuji, aspoň jste mě uklidnily :D Ještě se zeptám, jakým stylem uspavate? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
4.10.21 01:40

Odpoledne budím, max po 2 hodinách, spíš ale ještě dřív, jinak by spal i 3, ale to už bych večer usnula dřív než on. Takže vstává ráno okolo 8, pak spí cca 13-14:30 a večer usíná tak ve 21-22. Brzy ten odpolední spánek asi odbouráme úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
4.10.21 05:00
@Aja1993 píše:
Moc děkuji, aspoň jste mě uklidnily :D Ještě se zeptám, jakým stylem uspavate? :)

Přes den nijak, dávám dceru spát, když vidím, že je unavená, dám jí do postýlky, vypije trochu mléka a odcházím, usne sama. Večer jí dám do postýlky, mléko a sednu si k ní na zem, usíná do půl hodiny, pak odcházím. Někdy odejdu i před usnutím - občas se rozbrečí, tak se vrátím, občas je v klidu a usne sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat