Špatně jsem nastartovala?

Anonymní
13.8.15 21:06

špatně jsem nastartovala?

Ahojda…jsem strašně nervozní. Mám měsíc řidičák, auto mi dal tchán. Dnes jsem zkoušela nastartovat klíčkem, šel strašně ztěžka otočit, no otočila jsem a trochu tam ruplo, ale normálně jsem se rozjela. Po chvíli jsem zjistila, že nejdou blinkry, že mi tachometr neukazuje rychlost a stále bliká ABS. Za chvíli začalo auto pípat. Zastavila jsem a auto je u tchána a čeká na opravu…Nevíte co s tím bude a kolik mě to tak bude stát. Nejradši bych si nafackovala!!! :zed: :zed: :zed: Anonym protože se za tu blbost stydím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10248
13.8.15 21:08

Takle blbě jde startovat když se při tom odmyká volant, někdy to chce tím klíček nějak natočit, nahnout… zbytek nechápu a nevím, jak bys to udělala? Ale třeba je to nějaký extra chytrý fáro :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
13.8.15 21:10
@Anonymní píše:
Ahojda…jsem strašně nervozní. Mám měsíc řidičák, auto mi dal tchán. Dnes jsem zkoušela nastartovat klíčkem, šel strašně ztěžka otočit, no otočila jsem a trochu tam ruplo, ale normálně jsem se rozjela. Po chvíli jsem zjistila, že nejdou blinkry, že mi tachometr neukazuje rychlost a stále bliká ABS. Za chvíli začalo auto pípat. Zastavila jsem a auto je u tchána a čeká na opravu…Nevíte co s tím bude a kolik mě to tak bude stát. Nejradši bych si nafackovala!!! :zed: :zed: :zed: Anonym protože se za tu blbost stydím :oops:
:nevim: :nevim: nevime tezko rict zalezi co s tim je jaka je to znacka jak je to stary atd :nevim:
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.8.15 21:12
@Bejbyy píše:
Takle blbě jde startovat když se při tom odmyká volant, někdy to chce tím klíček nějak natočit, nahnout… zbytek nechápu a nevím, jak bys to udělala? Ale třeba je to nějaký extra chytrý fáro :nevim:

Je to starší Octávka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
13.8.15 21:13
@Anonymní píše:
Je to starší Octávka :nevim:

ta vydrží všechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1846
13.8.15 21:15

To startováním nebude ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
13.8.15 21:18

No taky me napada jen startovani pres zamceny volant a mohla se porusit elektronika, pocitac to spravi, max.novy starter, mozna klicek, ale to uz jsou jen dohady. Mne kdyz se to teda stalo jako zacatecnikovi, ze mi neslo otocit klickem, tak jsem vydesene volala tatovi a ten me hned uklidnil, at pri prvni poloze klickem trochu zahybu volantem a odblokuje se to. Nenapadlo by me to rvat silou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
13.8.15 21:19

No a neruplo jakoby v klicku?? Mohlo by to delat imobilizer. Ja mam sice opla, ale nekdy se mi klicek jakoby rozevre a auto nenastartuje a zacnou blikat kontrolky. A slo znova nastartovat?? Jinak ono jde spatne otocit klickem kdyz se zamkne volant. To se musi otocit klickem a,, zalomcovat" volantem. Nekdy to jde hur. Clovek se nesmi bat. Me se to jednou stalo ze mi nesel otocit volant a nadtartovat na brnzince v pritelove aute, tak jsme mu volala po hodine prijel( zrovna byl daleko a shanel auto) sedl do auta, otocil klickem, cukl volantem a auto veselo nadtartovalo a jelo. Pripadala jsem si jako krava 8)
Tak hodne zdaru at je auto v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.15 21:20

@u763 hmmm já jsem zazmatkovala, dítě v autě už protivné, jsem blbá no

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.8.15 21:22

@jitukka ano dojela jsem s tím normálně domů, doma to chlap normálně nastartoval, ale stále to pípalo, nešli blinkry ani tachometr..tak se odvezlo k tchánovi

• Nahlásit
  • Citovat
103
13.8.15 21:24

Stalo se nám něco podobného a nakonec to byla to tyč řízení taky na oktávii oprava kolem 5 tisíc v servisu stálo asi týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17313
13.8.15 21:26
@Anonymní píše:
@jitukka ano dojela jsem s tím normálně domů, doma to chlap normálně nastartoval, ale stále to pípalo, nešli blinkry ani tachometr..tak se odvezlo k tchánovi

tomu nic nebude to spraví počítač asi se to trochu pobláznilo neboj a zamčený volant to je kapitola samo o sobě taky jsme z toho byla vyděšená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.15 21:27

@ka2ka si říkám, že jsem se na ten řidičák nevyšlala…celé odpoledne nemyslím na nic jiného :(

• Nahlásit
  • Citovat
35181
13.8.15 21:29

Tak jestli se da takhle rozbit auto, to by asi zadna nejezdila… u nas je odpor v klicku, kdyz se nejak uzamkne volant - musi se s nim nejak pohejbat a pak jde nastartoval. Ale aby se auto rozbilo tim, ze tohle nekdo netusi a prekona slaby odpor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
13.8.15 21:49

To vypadá na elektriku, to půjde určitě spravit, těžko říct jestli si to zavinila, chtělo by to nějakýho chlapa, zeptám se manžela až přijde dom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama