Jednoduchost člověka

Anonymní
13.8.15 11:00

Jednoduchost člověka

Ahoj co to znamená když někdo prohlásí o někom že je jednoduchý.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.8.15 11:02

…chce tím eufemisticky říct, že je blbý…

• Nahlásit
  • Citovat
3831
13.8.15 11:02

Řekla bych, když mu to moc nemyslí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
13.8.15 11:03

To ti řekli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
13.8.15 11:03
@Anonymní píše:
Ahoj co to znamená když někdo prohlásí o někom že je jednoduchý.

to, ze nepremysli, ze je hloupy, ze nepremysli nad tim co a jak říká, nerozumi hodne vecem, ze nemá vsobecnej rozhled, ze je nejak zabrzdenej a nechape to co 9 lidi před nim bezne ano, ze je naivne hloupy :roll: nevim jak bych to jinak charakterizovala :nevim:

• Citovat
  • Upravit
22312
13.8.15 11:06

Nevím, jak to napsat, ale exemplářů bych měla hned několik :mrgreen:
Pro mě je to takový člověk, co přemýšlí chvilku i nad nejjednodušší větou. Co nechápe, že věci mají i více stránek. Člověk, se kterým si na nad pivem nemáš, co říct, prootže vidíš, že nechápe, že se nechytá v běžném hovoru…

Počkám si na další popisy, třeba to někdo vystihne líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
13.8.15 11:07

Jednoduchý - inu, nemá velké obzory, řeší jednoduché věcí, základní, většinou nepřemýšlí o důsledcích, dá na první dojem, podnět (typicky lidé, kteří se upíší „šmejdům“, ikdyž varování před nima dneska najdete na každém rohu), naivní, věří všemu a všem… neřekla bych úplně hloupý, ale… prostě jednoduchý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 11:15

Doplním, jen že to může být člověk, co vidí věci jen černobíle, nemá chuť řešit věci.
@Emilie!
nepřemýšlí o důsledcích!

Zase si ale myslím, že to má jedno velké pozitivum. V důsledku té jeho jednoduchosti má z mého pohledu mnohem snažší život :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
13.8.15 11:21

Kdyby byli na světě všichni jednodušší, tak si myslím, že by neexistovaly intriky a podrazy. Jednoduchý člověk neumí číst mezi řádky, říká věci tak, jak si je myslí a nepřemýšlí, co to pro něj nebo ostatní může znamenat. Jako jednoduchého by se dalo označit i člověka bez smyslu pro humor, který nechápe ironii a nebo si děla legraci tam, kde to není vůbec vhodné. Nereaguje pohotově, má tzv. dlouhé vedení. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81574
13.8.15 11:28

Prostě jednoduchý :mrgreen:.Nepřemýšlí nad tím, co řekne. Nenapadne ho, že může toho druhého ranit, urazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.15 11:51

@omites tohle totiž kamarádka napsala o mně jako takový je člověk jednoduší ale je to holka co je mila hodna férova. Tak nevím co si mám myslet :(

• Nahlásit
  • Citovat
12796
13.8.15 11:55
@Anonymní píše:
@omites tohle totiž kamarádka napsala o mně jako takový je člověk jednoduší ale je to holka co je mila hodna férova. Tak nevím co si mám myslet :(

tak se jí budeš muset zeptat, jak to přesně myslela. Troufá si říct, že ani jedna tady do hlavy tvé kamarádky nevidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
13.8.15 12:04
@Anonymní píše:
@omites tohle totiž kamarádka napsala o mně jako takový je člověk jednoduší ale je to holka co je mila hodna férova. Tak nevím co si mám myslet :(
Řekla bych, že tě má ráda, že jsi hodná, ale myslí si o tobě, že jsi hloupá.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.15 12:09

@Terina89 Jak změnit situaci a nebo dokázat že taková nejsem, co by jste doporučila.

• Nahlásit
  • Citovat
19061
13.8.15 12:15
@Anonymní píše:
@Terina89 Jak změnit situaci a nebo dokázat že taková nejsem, co by jste doporučila.

a proč bys jí chtěla něco dokazovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama