Blechy. :( Jak na ně?

Anonymní
11.8.15 10:07

Blechy :( Jak na ne?

Ahoj, mate nekdo zkusenost s odblesovanim domacnosti? Mame zableseneho psa, koupila jsem i pipetu a sampon a stejne je ma pes porad. Uz jsem z toho zoufala..rano se proberu a na ruce mi sedi blecha, nastesti nikdo z nas jeste postipany neni ale pes ten jich je plnej. Nejspis je chyta na dvorku kde ma soused svoje zablesene kocky. Planujeme s pritelem miminko a ta predstava ze by tu skakali blechy a mezi nema lezlo male dite to je neco strasneho :zed: :zed: :zed: Psovi jsme zatim neporidili zadny obojem nebo nedali sprej protoze spi s nama v posteli u me pod perinou ale po tomhle uz mi to je fuk hlavne at jsme uz konecne bez blech :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22613
11.8.15 10:13

Kupte u veterináře tablety proti blechám. Obojky, pipaty atd. pořádně nefungují. My jsme koupili Bravecto. Sice je to dražší, ale pomohlo to a blech jsme se zbavili. Působí 3 měsíce, takže to zabije fakt všechny stádia, i ty bestie co jsou po bytě. Pak celý byt pořádně vysávat, vytírat a vystříkat Biokillem. Přeju ať se jich brzo zbavíte, my s níma bojovali skoro rok s přestávkama, až ta tableta zabrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
11.8.15 10:14

Zablesenej pes s vama spi v posteli? To snad ne… Psa bych nedavala na dvorek, okamzite bych koupila obojek, psovi pelech a zakaz do loznice. A vzhledem k bezdetne domavnosti bych vystrikala tim nejvetsim sajrajtem, co bych nasla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4905
11.8.15 10:15

Určitě obojek a psa ven nebo alespoň na chodbu, nedokázala bych spat se zablešeným psem v posteli :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
11.8.15 10:15

Tak hlavně musíš vyčistit i okolí, ne jen psa. Takže když s váma spí v posteli, tak všechno komplet. Všude kde se pes vyskytuje vyprat, vystříkat sprejem, vysát,… Je to bohužel běh na dlouhou trať.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
11.8.15 10:17

A teda představa zablešeného psa v posteli je pěkně hnusná :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.15 10:17

Ahoj, zrovna o tom pročítám diskuze, mám novorozence a blechy jsem na psovi objevila včera :zed: :zed:. Co jsem četla, mám z toho hrůzu :zed:. Jak je teplo, množí se velkou rychlostí. Na veterině nám doporučili dát psovi tabletku, ráno jsem mu v pelechu našla pár mrtvých blech. Pak jsme dostali dvě tabletky na odčervení tasemnice. Ty nevím kdy mám dát? Prý snad za dva týdny? Vyprala jsem jeho deky na 95C. Vše ostatní peru teď na 60C. Kam jsem se dostala, to jsem vyluxovala. Koupila jsem včera parní čistič, s ním jsem projela všechny podlahy. Pořád koukám jestli se někde něco nehýbe, mám pocit, že mě všechno svědí :zed:. Bojím se o miminko. U mimča se nemá používat chemie, ale aspoň sedačku, kde pes ležel jsem vystříkala Biokillem.
Jak dlouho s blechami bojujete?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.8.15 10:20

anonymní 2

@Aspera píše:
Kupte u veterináře tablety proti blechám. Obojky, pipaty atd. pořádně nefungují. My jsme koupili Bravecto. Sice je to dražší, ale pomohlo to a blech jsme se zbavili. Působí 3 měsíce, takže to zabije fakt všechny stádia, i ty bestie co jsou po bytě. Pak celý byt pořádně vysávat, vytírat a vystříkat Biokillem. Přeju ať se jich brzo zbavíte, my s níma bojovali skoro rok s přestávkama, až ta tableta zabrala.

Tak tuhle tabletu jsme dostali. A ta u vás zabrala a zbavili jste se jich?

• Nahlásit
  • Citovat
11.8.15 10:22

Nám říkal veterinář, že jammile vyluxujeme, tak pytlík z vysavače rovnou do kontejneru. Že ty mrchy vyskáčou trubicí zase ven. My jsme dostali taky tabletu, ale působí jen měsíc. Ale je fakt, že ten měsíc je klídek. Ted se zase drbou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.15 10:23
@Anonymní píše:
Ahoj, mate nekdo zkusenost s odblesovanim domacnosti? Mame zableseneho psa, koupila jsem i pipetu a sampon a stejne je ma pes porad. Uz jsem z toho zoufala..rano se proberu a na ruce mi sedi blecha, nastesti nikdo z nas jeste postipany neni ale pes ten jich je plnej. Nejspis je chyta na dvorku kde ma soused svoje zablesene kocky. Planujeme s pritelem miminko a ta predstava ze by tu skakali blechy a mezi nema lezlo male dite to je neco strasneho :zed: :zed: :zed: Psovi jsme zatim neporidili zadny obojem nebo nedali sprej protoze spi s nama v posteli u me pod perinou ale po tomhle uz mi to je fuk hlavne at jsme uz konecne bez blech :(

Určitě psa vykoupat v šamponu proti blechám a vše v bytě vystříkat příslušným přípravkem. Nejlepší je asi deratizace od odborné firmy.

• Nahlásit
  • Citovat
4396
11.8.15 10:26

Nám na blechy zabral Advocate kapka. Kupuje se u veta. A na doma jsme měli biokill a máme klid. Ale musíš pravidelně odblešovat jinak budou zas :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
11.8.15 10:26

Booze tak asi psa zabijou ne???Staci psovi pipetku vetsina blech zije v domacnosti neee v psovi strikat ob den biolitem, ale vsude a hlavne nevytirat jen vysavat treba dvakrat denne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
11.8.15 10:27

@Izzz staci do vysavece fouknout biolit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22613
11.8.15 10:33
@Anonymní píše:
Tak tuhle tabletu jsme dostali. A ta u vás zabrala a zbavili jste se jich?

U nás zabrala 100%. Do hodiny se na ní nic nehemžilo a už se naštěstí neobjevili.
Měli jsme tu na 3 měsíce, aby byla jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 10:34

Pes se chodi na dvorek vyvencit takze bez dvorku to moc nejde ;) a dokud byli blechy jen na psovi tak mi to bylo fuk, mel je asi 4× a nikdy zadny problem, to az ted asi se nejak premnozili nebo ja fakt nevim. Mame Jacka russela teriera a spi se mnou uz od zacatko, kdyz jsme prisli o mimi tak jsem se na nej hodne upnula a v zivote bych ho nedala ven nebo na chotbu to bych se radsi tema blechama nechala sezrat za ziva :D

Příspěvek upraven 11.08.15 v 10:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama