Básnička na tábor - omluva

Anonymní
10.8.15 14:18

Básnička na tábor - omluva

Ahoj mamči, omlouvám se za anonym, ale tohle bych fakt synovi nemohla udělat :-D.
Mám syna na táboře, dneska se dostal do situace, kdy jeho kamarádka hodila klacek a trefila vedoucího tábora. Holčina jako správná ženská to svedla na syna - prý ji navedl 8o, mně syn potom řekl, že jí naopak říkal, že to má hodit někam mimo, kde nejsou lidi a ona se prostě trefila tam, kam se trefila :zed:.
A teď ten problém :mrgreen:. Syn má vymyslet básničku, ve které se za tento problém vedoucímu omluví. Ovšem chlapec má s vymýšlením čehokoli od malička problém a sám nic dohromady nedá. Teď brečí a je vystresovaný, že už půl dne přemýšlí a nenapadlo ho vůbec nic. A mně jako na potvoru také vůbec nic nenapadá :oops:.
Můžete prosím něco poradit, a nejlépe rychle, syn bude mít telefon jen do tří hodin :lol:. Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17206
10.8.15 14:22

Jasne, neptas se na to, ale nechces ho to nechat vyresit samotneho? To opravdu neda dohromady par versu? Vzdyt se nic nestalo, vedouci mu ulozil pekny, mirumilovny trest, neceka zadne veledilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
10.8.15 14:23

Je mi to líto,
omlouvám se tímto, že jsem klacek hodil,
a vedoucího (jméno) uhodil,
víckrát se to nestane,
mám to v hlavě zapsané.
:mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
10.8.15 14:24

Jinak je mi líto, že byl potrestán za něco co neudělal (pokud to tak opravdu bylo), a nejde o tvrdost trestu, ale o princip. Spíš bych řešila tohle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9017
10.8.15 14:31

@Cuddy však on to řeší ne? Já to chápu, jsem na básničky taky střevo, nevymyslím absolutně nic. Na táboře máme taky takové úkoly (vymyslet hymnu a děti si pak vymušlí scpnky) a měla jsem z toho každoročně trauma, i jako dávno dospělá vedoucí. Naštěstí jsem vždycky byla v týmu se svou kamarádkou, která je hudebně nadaná, takže píseň složila vždycky ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
10.8.15 14:31

S mojí povahou, a byla jsem taková i jako dítě, bych trvala na svém, že jsem nic neprovedla, trest bych nepřijala a žádnou básničku bych navymýšlela a bila bych se za pravdu a spravedlnost. A v tomhle duchu vychovávám i své děti, nesnáším nespravedlnost a lhaní. Za to bych vraždila. Ale záleží na tom, jak vychováváš své děti ty ;) Někdy je možná lepší ustoupit :nevim: Ale pokud vím, že mám pravdu, nedokážu to. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
10.8.15 14:32

@AnastazieB Opravdu to resi? Vlastne ano, zavola mamince a ta to za nej vyresi. Tedy ehm, popta se na internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mrs.gendy
10.8.15 14:34

Prazdniny v letnim tabore,
jsou lepsi nez valet se nekde u more.
Kdyz nebehame jako splaseni,
pan vedouci nas dobre odmeni.
Je to prima chlap
a kazdy kdo je tady ho ma rad.
Obcas se stane, ze prileti neco seshora,
treba klacek, zadna zavora.
Ten kdo provini se ti timto cinem,
pokarani je hoden.
A omluvu svou musi pronest verejne,
pak vedouci to prijme…

pak rekne prominte a hotovo ( a s kamoskou at si to vyridi mezi ctyrma ocima, pokud nekeca) a nebo mu porad, at si stoji za svym, s tim ze se omluvi, ale zaroven chce trest i pro ni :think:

nic jinyho me nenapadlo…za ty chyby nerucim :mrgreen: cestinu pouzivam uz jen na emiminu, tak to podle toho vypada

Příspěvek upraven 10.08.15 v 14:37

• Nahlásit
  • Citovat
26844
10.8.15 14:35
@ixule píše:
Je mi to líto,
omlouvám se tímto, že jsem klacek hodil,
a vedoucího (jméno) uhodil,
víckrát se to nestane,
mám to v hlavě zapsané. :mrgreen:
:potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
10.8.15 14:36

@ixule Moc pěkné!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 14:36

Já to říkám pořád, že mobily na táboře jsou peklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68988
10.8.15 14:43
@lleennttiillkkaa píše:

Rozhodně… ještě že tam nemáme elektřinu, tak brzo chcípnou, zejména ty chytré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
10.8.15 14:44
@Anonymní píše:
Ahoj mamči, omlouvám se za anonym, ale tohle bych fakt synovi nemohla udělat :-D.
Mám syna na táboře, dneska se dostal do situace, kdy jeho kamarádka hodila klacek a trefila vedoucího tábora. Holčina jako správná ženská to svedla na syna - prý ji navedl 8o, mně syn potom řekl, že jí naopak říkal, že to má hodit někam mimo, kde nejsou lidi a ona se prostě trefila tam, kam se trefila :zed:.
A teď ten problém :mrgreen:. Syn má vymyslet básničku, ve které se za tento problém vedoucímu omluví. Ovšem chlapec má s vymýšlením čehokoli od malička problém a sám nic dohromady nedá. Teď brečí a je vystresovaný, že už půl dne přemýšlí a nenapadlo ho vůbec nic. A mně jako na potvoru také vůbec nic nenapadá :oops:.
Můžete prosím něco poradit, a nejlépe rychle, syn bude mít telefon jen do tří hodin :lol:. Děkuji moc :kytka:

telefony jsme na letním táboře zabavovali hned při příjezdu…ono na tom něco bylo, když se přerušil na týden či dva kontakt s rodiči..bylo to pro všechny zúčastněné mnooohem lepší :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
10.8.15 14:44
@lleennttiillkkaa píše:

amen

• Nahlásit
  • Citovat
35023
10.8.15 14:46

A co spíš takhle..

Bude mě to asi mrzet,
omlouvat se nebudu,
není k tomu důvod,
nerad bych měl ostudu.
Nikomu jsem neublížil,
to bych velmi nerad,