Reklama

Špatné vysazení HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carly18
Povídálka 33 příspěvků 26.02.18 10:51
Špatné vysazení HA?

Ahoj holky,.Poslední měnstruace začala 29.1.Jenže, já si prášek vzala až po menstruaci, menstruace skončila 3.2. To jsem si vzala první prášek Luisea, jenže minulý týden v úterý (20.2). jsme měli s přítelem sex, HA, jsem vzala v dobu, kdy jsem zvyklá, jenže od středy jí už neberu. Vysadila jsem jí proto, že mě po ní bolela hlava, motalo se mi v ní atd. Jenže ikdyž jsem už prakticky týden bez hormonu, tak menstruace nikde. Břicho mě sice pobolívá a někdy to už vypadá, že by ano, ale nakonec vždycky nic. Brala jsem první měsíc antikoncepci Luisea. Předtím jsem brala Lunafem, ten jsem musela vysadit, kvůli zvracení.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama