Špatné vysazení HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carly18
Povídálka 33 příspěvků 26.02.18 10:51
Špatné vysazení HA?

Ahoj holky,.Poslední měnstruace začala 29.1.Jenže, já si prášek vzala až po menstruaci, menstruace skončila 3.2. To jsem si vzala první prášek Luisea, jenže minulý týden v úterý (20.2). jsme měli s přítelem sex, HA, jsem vzala v dobu, kdy jsem zvyklá, jenže od středy jí už neberu. Vysadila jsem jí proto, že mě po ní bolela hlava, motalo se mi v ní atd. Jenže ikdyž jsem už prakticky týden bez hormonu, tak menstruace nikde. Břicho mě sice pobolívá a někdy to už vypadá, že by ano, ale nakonec vždycky nic. Brala jsem první měsíc antikoncepci Luisea. Předtím jsem brala Lunafem, ten jsem musela vysadit, kvůli zvracení.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama