Špatné vysazení HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carly18
Povídálka 33 příspěvků 26.02.18 10:51
Špatné vysazení HA?

Ahoj holky,.Poslední měnstruace začala 29.1.Jenže, já si prášek vzala až po menstruaci, menstruace skončila 3.2. To jsem si vzala první prášek Luisea, jenže minulý týden v úterý (20.2). jsme měli s přítelem sex, HA, jsem vzala v dobu, kdy jsem zvyklá, jenže od středy jí už neberu. Vysadila jsem jí proto, že mě po ní bolela hlava, motalo se mi v ní atd. Jenže ikdyž jsem už prakticky týden bez hormonu, tak menstruace nikde. Břicho mě sice pobolívá a někdy to už vypadá, že by ano, ale nakonec vždycky nic. Brala jsem první měsíc antikoncepci Luisea. Předtím jsem brala Lunafem, ten jsem musela vysadit, kvůli zvracení.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama