Špatné vysazení HA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carly18
Povídálka 33 příspěvků 26.02.18 10:51
Špatné vysazení HA?

Ahoj holky,.Poslední měnstruace začala 29.1.Jenže, já si prášek vzala až po menstruaci, menstruace skončila 3.2. To jsem si vzala první prášek Luisea, jenže minulý týden v úterý (20.2). jsme měli s přítelem sex, HA, jsem vzala v dobu, kdy jsem zvyklá, jenže od středy jí už neberu. Vysadila jsem jí proto, že mě po ní bolela hlava, motalo se mi v ní atd. Jenže ikdyž jsem už prakticky týden bez hormonu, tak menstruace nikde. Břicho mě sice pobolívá a někdy to už vypadá, že by ano, ale nakonec vždycky nic. Brala jsem první měsíc antikoncepci Luisea. Předtím jsem brala Lunafem, ten jsem musela vysadit, kvůli zvracení.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >