Reklama

Kava v tehu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarrule
Povídálka 15 příspěvků 26.02.18 09:29
Kava v tehu

Ahoj chci se zeptat na kafco na zacatku tehu. Sem 11+4tt. Pred tehu sem byla zvykla vypit treba i 4 kafe za den (rospustny). Ted sem si koupila 3v1 pomaha mi po ranu na nevolnosti. Dneska mi je ale extremne blbe a tak sem si v pul 8 rano dala jedno a ted v pul 10 jeste jedno. Ted mam cerny svedomi 8o. Nevadi to miminku?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10275 příspěvků 26.02.18 09:31

Nevadi

Fally123
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 26.02.18 09:32

Rozpustné 3v1 bych nějak zvlášť neřešila, kdyby nějaké silné preso.. Každopádně mě dr kvůli nízkému tlaku kávu vyloženě doporučila a kafe jsem se naučila pít vlastně v těhotenství.

Margery
Echt Kelišová 8507 příspěvků 26.02.18 09:33

Ne. Jak já bych pila kafe, kdyby mi to bylo dovoleno :roll: (nevolnosti :mrgreen: )

Pidulka1991
Závislačka 2828 příspěvků 26.02.18 09:33

@Sarrule kdyz uz „hresis“ kup si poradne kafe a neipi takove srac.ky jako je rozpustne kafe :poblion:. Jinak pila jsem v tehu kafe obcas, hodne jsem trpela na unavu, ale v praci jsem nemohla spat :lol:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19618 příspěvků 26.02.18 09:35

3v1 bych vůbec neřešila.
Mně vždycky v 1 trimestru přestala chutnat ale potom už jsem ji zas pila, preso s mlékem nebo rozpustnou, ale místo 2× denně jen jednou.

blumen
Hvězda diskuse 41279 příspěvků 26.02.18 09:35

@Sarrule rozpustne kafe je hrozna s-ajda. Vyjimecne asi neuskodi, ale pokud to jde, kave bych se vyhybala.

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 26.02.18 09:40

No radeji presso nez rozpustny srajdy… Jsem 37 tt a velice slaba pressa davam dve denne

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 26.02.18 09:47

@Sarrule V klidu já si ze začátku dávala 2× kafe s mlíkem k snídani pomahalo mi to na bolesti hlavy a teď už si dávám jak mám chuť do toho piju karo a těhu čaj.

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 26.02.18 09:49

Po skonceni nevolnosti - cca 4.mesic jsem pila 1-2denne. Rozpustne doma, v restauracich presso. Kava je mňamka. :mrgreen: ted ujizdim na energi drincich a ty sracky jsou, snad mi v tehu prestanou chutnat. :roll:

zudina
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 26.02.18 10:00

Ja pila v tehotenstvi denne 2 rozpustny kafe, v pohode

radkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 26.02.18 10:10

Já kvůli nevolnostem a slabosti z nich pila asi tři týdny snad opravdu jen Colu, litry. Děti jsou v pořádku, ale ještě jim není rok, možná mě to ještě doběhne :mrgreen:
Po prvním trimestru, kdy nevolnosti ustoupily jsem si dala klidně kávu s kofeinem, ale ne silnou, v prvním trimestru jsem ji nemohla pozřít. Myslím, že tyhle 3v1 nemají moc kofeinu, ale můžeš zkusit bezkofeinovou, pro svůj klid :nevim:

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 26.02.18 10:12

2 kávy denně jsou úplně v pohodě.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 26.02.18 10:16

Ja pila dve espressa denne u prvniho a ted i u druhyho a jsem já i dite v pohode..dokonaly klidas :-)

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 26.02.18 11:20

Ja doporucuju pit ristretto, prvnich asi 10 vterin presovani se do kavy neextrahuje kofein. Das si dobry kafe a svedomi muzes mit cisty ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >