Příznaky těhotenství 3. týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fear1
Stálice 70 příspěvků 25.02.18 19:38
Příznaky těhotenství 3.týden

Zdravím, poznamenala nejaka tehulka priznaky tehotenstvi 3tydny po oplodneni. Ms jsem dostala. Ale jeden den vynechala a potom zas 1den pokracovala. No a posledni dobou mam chuť na sladke. Ale jim vse. Vcera jsem mela bolesti v pravem podbrisku. Rano to prestalo. Asi ovulace. Zda se mi ze mam vetsi prsa. Ale tmave bradavky nemam, na wc nechodim casto. Tuto sobotu mam dostat ms. Tehotna byt nechci, nemam na to vek. Nejake rady a tipy? :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 19:41
@Fear1 píše:
Zdravím, poznamenala nejaka tehulka priznaky tehotenstvi 3tydny po oplodneni. Ms jsem dostala. Ale jeden den vynechala a potom zas 1den pokracovala. No a posledni dobou mam chuť na sladke. Ale jim vse. Vcera jsem mela bolesti v pravem podbrisku. Rano to prestalo. Asi ovulace. Zda se mi ze mam vetsi prsa. Ale tmave bradavky nemam, na wc nechodim casto. Tuto sobotu mam dostat ms. Tehotna byt nechci, nemam na to vek. Nejake rady a tipy? :?

Tehotensky test

mroe
Extra třída :D 14474 příspěvků 25.02.18 19:42
@Fear1 píše:
Zdravím, poznamenala nejaka tehulka priznaky tehotenstvi 3tydny po oplodneni. Ms jsem dostala. Ale jeden den vynechala a potom zas 1den pokracovala. No a posledni dobou mam chuť na sladke. Ale jim vse. Vcera jsem mela bolesti v pravem podbrisku. Rano to prestalo. Asi ovulace. Zda se mi ze mam vetsi prsa. Ale tmave bradavky nemam, na wc nechodim casto. Tuto sobotu mam dostat ms. Tehotna byt nechci, nemam na to vek. Nejake rady a tipy? :?

Za dva tydny si udelej test.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 25.02.18 19:42

Udělej si test.. ;)

Lucy1512
Povídálka 48 příspěvků 25.02.18 19:43

Udělej si test.. Jinak to moc není jak zjistit ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 25.02.18 19:44

Včera jsi byla chlap, ne? :nevim:

Fear1
Stálice 70 příspěvků 25.02.18 19:47
přitel bože-už jsem to psala
@pikola píše:
Včera jsi byla chlap, ne? :nevim:

Fear1
Stálice 70 příspěvků 25.02.18 19:48

Mohu být těhotná když včera byla ta ovulace?

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 25.02.18 19:48
@Fear1 píše:

Ne, psali jsme to už včera

Lucy1512
Povídálka 48 příspěvků 25.02.18 19:49
@Fear1 píše:

Možný je všechno :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 25.02.18 19:51

Neměla jsi styk, měla jsi menstruaci, nejspíš ovulaci. Nejsi těhotná. A i když se budeš ptát každý den, tak se tím nic nezmění.

Fear1
Stálice 70 příspěvků 25.02.18 19:56

Jak poznám ovulaci?

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 25.02.18 20:09

Nemám slov :nevim: :zed:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18591 příspěvků 25.02.18 20:11

Holky, koukaly jste včera na Superstar?

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 25.02.18 20:13
@hanka.br. píše:
Holky, koukaly jste včera na Superstar?
:mrgreen:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >