Špatné nadechnutí

11.1.20 18:32

Špatný nadechnuti

Dobrý den, je mi čerstvých 24, problémy nemám…
2 týdny před Vánoci jsem byl lyžovat a nějak prochladl, bolelo mě kolem ucha, poté 23.12 jdem
Byl lyžovat a dobrý vše..
25.12 z ničeho nic jsem začal hůř dýchat, tlak na hrudi takovej a špatné dodechnuti jakoby…
mám za sebou rengen plic, srdce, krevní testy, ekg, ct vyšetření. Vše v pořádku…
Beru erdomed 2× denně, za 4 dny jsem ze sebe dostal cca 2 malé kelímky hlenu, používám prvním dnem psi sádlo, druhým dnem ventolin..
trápí mě to už od 25.12 :(
Nevím si rady, Žádné deprese, nervy nemám,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.1.20 18:38

Asi bych požadovala vyšetření d-dimeru kvůli srazenine

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.20 18:47
@Anonymní píše:

O co jde? Co to je za nemoc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 18:50
@Anonymní píše:

To mám dělané, komplet proto mě poslali na ctčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1962
11.1.20 18:51

Test na alergie?
Zátěžový test na astma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 18:56

@AjaF jdu na spirometrii v pondělí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1962
11.1.20 19:03

@Jakubandr tak uvidíš. Držím palce, ať se zjistí, co to je a dá se s tím něco konkrétního dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 19:07

@AjaF Už tu mělo dost lidi podobný problém tak snad. Někdo poradi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
32
11.1.20 19:31

Ja bych navstivila fyzioterapeuta. Měla jsem bodani u srdce při dýchání, potom i bolest plic a postupně celého hrudniku. Nespala jsem, nemohla jsem si lehnout, nemohla jsem dýchat. Milion vyšetření, opiatovy analgetika… pak jsem si našla fyzio, byl to zablokovany hrudní obratel. 2× se mnou krupnul a bylo po bolesti. Minimálně za zkoušku to stojí, než do sebe rvát léky a jezdit po všech čertech. Ale.chce to kvalitního fyzioterapeuta, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 19:54

@LD1 já pravé včera u fyzio byl :( ale přišlo mi ze mě paní jen promackala :(
Soustředila se na hrudník atd ale jen lehce a nic nepomohlo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
32
11.1.20 20:02

Nevím, odkud jsi… ale chce to prostě kvalitního fyzio, bohužel ne všichni kvalitní jsou. Já mám fyzioterapeuta chlapa, občas fakt skucim, protože se nebojí zmáčknout to, co je potřeba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 20:04

@LD1 Chrudim - Pardubický kraj…
no mě jen lehce promackala, nikdy jsem u fyzio nebyl, 5 let jsem cvičil a byl na 3 soutěžích v kulturistice, rok necvicim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
32
11.1.20 20:07

Zkus si pozjistit fyzio podle referencí. Sportovci zpravidla mají kontakty na ty kvalitní. Většinou bývají soukromí. Já jsem z Libereckého, to je z ruky :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 20:36

@LD1 zkusím to, je to jakoby ze dýchat mužů ale mám Občas zapotřebí takový hlubokéj nádech no..
Nevím jak to popsat…
Ještě než to začlo, tak mě bolelo kolem uši asi z nachlazení, poté za týden zas, protože jsem jel lyžovat a 2 dny po lyžování to na mě padlo, za 4 dny jsem vykašlal ze sebe kelimek hlenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1962
11.1.20 21:22

@Jakubandr mohlo Ti „vyskočit“ žebro, to je fakt. Dobrý fyzioterapeut je poklad. To je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama