Blokáda zad

97
11.1.20 09:32

Blokáda

Dobrý den holky, chtěla bych Vás poprosit o radu :). Ve středu začínám rehabilitační cvičení ( Parafín a lehké masáže) mám hypermobilní syndrom. Včera při hlubokém nadechu cítím mírnou bolest v hrudní páteře a a žeber až po prso na pravé straně. Cítím v těch místech hlavně pod pravou lopatkou mírný tlak až podél žeber. Myslíte, že se jedná o blokadu? Co by po případně pomohlo? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11.1.20 09:36
@katern píše:
Dobrý den holky, chtěla bych Vás poprosit o radu :). Ve středu začínám rehabilitační cvičení ( Parafín a lehké masáže) mám hypermobilní syndrom. Včera při hlubokém nadechu cítím mírnou bolest v hrudní páteře a a žeber až po prso na pravé straně. Cítím v těch místech hlavně pod pravou lopatkou mírný tlak až podél žeber. Myslíte, že se jedná o blokadu? Co by po případně pomohlo? Děkuji

Ja na cviceni moc nejsem drahousku. Mne nejvice pomaha vajecny liker, je to vselek lecici vse. Zjus si dat rano dve sklenky od horcice plne vajecneho likeru a hned toi bude lip, leci dusi i telo. Na bolest zapomenes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4303
11.1.20 09:41

@Karolinka99 tak že ty si myslíš, že na všechno pomůže chlast ještě neznamená, že je to pravda.

@katern asi skriply nerv, natažený sval. Počkej si na rehabku, uvidíš, jestli to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4565
11.1.20 10:04

@Karolinka99 :lol: :lol: :lol: Já si dát po ránu 2 sklenice vaječňáku, tak opravdu zapomenu na vše ostatní a budu mit jen jedinou starost, a to, jestli na tom záchodě sedět nebo u něj klečet :lol: :lol: bezvadná rada :lol: :mrgreen: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
11.1.20 10:09

@Halamka Děkuji věřím, že rehabilitační cvičení pomůže. :) alkohol určitě ne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 10:09
@mau-mau píše:
@Karolinka99 :lol: :lol: :lol: Já si dát po ránu 2 sklenice vaječňáku, tak opravdu zapomenu na vše ostatní a budu mit jen jedinou starost, a to, jestli na tom záchodě sedět nebo u něj klečet :lol: :lol: bezvadná rada :lol: :mrgreen: :potlesk:

doporucuji vyborny domaci vajecnak, :hug: :andel: :andel: zadnou kupovanou chemii odnekud z kauflandu. Mam provereny recept od svoji maminky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, ta pila vajecnak kazdy den, je to rodinne tajemstvi, ten recept. :srdce: :srdce:
Takovy silny vajecnak te dostane ze vseho. :srdce: :srdce: Kdyz mas strach z prujmu, dej si maleho panacka na kuraz a uvidis jak ti bude chutnat. Pak za chvilku jeste do druhe nozky a nemas se ceho bat. Vyhne se ti chripka i bolest zad po cely den. :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 10:12
@katern píše:
@Halamka Děkuji věřím, že rehabilitační cvičení pomůže. :) alkohol určitě ne :zed:

nenabadam k alkoholu. Mam domaci recept od maminky, alkoholu je ta jen stipka, hlavne samy poctivy domaci vejce tam jsou a taky tajny prisady, ta kombinace je naprosto spolehliva, po ranu ti to doda silu na cely den :pankac: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
546
11.1.20 11:17
@Karolinka99 píše:
nenabadam k alkoholu. Mam domaci recept od maminky, alkoholu je ta jen stipka, hlavne samy poctivy domaci vejce tam jsou a taky tajny prisady, ta kombinace je naprosto spolehliva, po ranu ti to doda silu na cely den :pankac: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Jojo, to je rozumny, hlavne kdyz ridis.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
11.1.20 11:38

Taky se mi to parkrat stalo, mam lehkou skoliozu v hrudní oblasti a pak se snadno zablokuje i žebro. Na rehabilitaci se napřed domluvte na napravení a pak teprve začít procedury. Do té doby si můžete pomoct suchým teplem - nahřát termoforem, teplým ručníkem (ne vana, sprcha).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4565
11.1.20 17:52
@Kolarkaa píše:
Jojo, to je rozumny, hlavne kdyz ridis.. :roll:

A já ještě k tomu kojim :mrgreen: Ale počítám, že autorka receptu na pevné zdraví zřejmě kojení nepovažuje za překážku a nejspíš 2 sklenky od hořčice denně toho vaječného zázraku posílí i imunitu mého miminka :lol: :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama