Nic necítím a jsem z toho zoufalej

Anonymní
10.1.20 23:57

Jsem z toho zoufalej.

Ahoj všichni.
Už od dospívání mám jeden problém. Nedokážu nic cítit. Je to, jako bych byl bezcitný. Žádný soucit, nic a nikdo mě nezajímá. Spousta lidí mi říká, že jsem jako psychopat. Bezcitný a zlý. Přitom jsem nikomu nic neudělal, jen to prostě nedokážu, jako bych měl nějaký blok. Ať se stane, co se stane, nedokážu projevit nějaké emoce. Nevím, kdy naposledy jsem se usmál a když už jsem se cítil beznadějně a chtěl to ze sebe dostat, nešlo to. Když chci brečet nejde to. Dokážu cítit na duši strašnou bolest, ale to je všechno.
Od lidí si držím odstup a když s někým přijdu do kontaktu, včas to zabrzdím. Nikdy jsem neměl vztah, už od 17 jen na jednu noc a utnu to. Takže je mi 24 a nikdy jsem neměl s nikým žádný vztah, přijde mi, že jsem nikdy nic necítil a strašně ubližuju ostatním. Nedokážu to ale nijak ovlivnit, jako by mi v tom něco bránilo. Jen bych potřeboval, aby byl můj život trochu barevnější. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3816
11.1.20 00:05

Pořídila bych si na tvém místě psa a objednala se k psychologovi. Zajímala by mne diagnóza na tvém místě a jestli s tím lze něco dělat. A s tím psem si nedelam srandu…sledovala bych na nem, jaky si s nim vytvoris vztah. A co rodiče???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
11.1.20 00:07
@Anonymní píše:
Ahoj všichni.
Už od dospívání mám jeden problém. Nedokážu nic cítit. Je to, jako bych byl bezcitný. Žádný soucit, nic a nikdo mě nezajímá. Spousta lidí mi říká, že jsem jako psychopat. Bezcitný a zlý. Přitom jsem nikomu nic neudělal, jen to prostě nedokážu, jako bych měl nějaký blok. Ať se stane, co se stane, nedokážu projevit nějaké emoce. Nevím, kdy naposledy jsem se usmál a když už jsem se cítil beznadějně a chtěl to ze sebe dostat, nešlo to. Když chci brečet nejde to. Dokážu cítit na duši strašnou bolest, ale to je všechno.
Od lidí si držím odstup a když s někým přijdu do kontaktu, včas to zabrzdím. Nikdy jsem neměl vztah, už od 17 jen na jednu noc a utnu to. Takže je mi 24 a nikdy jsem neměl s nikým žádný vztah, přijde mi, že jsem nikdy nic necítil a strašně ubližuju ostatním. Nedokážu to ale nijak ovlivnit, jako by mi v tom něco bránilo. Jen bych potřeboval, aby byl můj život trochu barevnější. :nevim:

Jak jim ubližuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
11.1.20 00:07

To by ti většina chlapů záviděla.
Proč bereš variantu psychopat jako nadávku a že ubližuješ, když to tak dost dobře může být? Prostě diagnóza.
Dokážeš emoce a pocity aspoň napodobit nebo jsi mimoň?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
11.1.20 00:11
@Permon píše:
To by ti většina chlapů záviděla.
Proč bereš variantu psychopat jako nadávku a že ubližuješ, když to tak dost dobře může být? Prostě diagnóza.
Dokážeš emoce a pocity aspoň napodobit nebo jsi mimoň?

Mimoň jsi ty. Co slovo, to perla. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
11.1.20 00:15
@Uslava píše:
Mimoň jsi ty. Co slovo, to perla. :zed:

Au..
Může být psychopat ve smyslu porucha osobnosti.
A většina chlapů by to ocenila, použít ženskou jak chci, aniž bych to jakkoliv pociťoval je pro mnohé splněný sen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31321
11.1.20 00:23
@sediza píše:
Pořídila bych si na tvém místě psa a objednala se k psychologovi. Zajímala by mne diagnóza na tvém místě a jestli s tím lze něco dělat. A s tím psem si nedelam srandu…sledovala bych na nem, jaky si s nim vytvoris vztah. A co rodiče???

Toho psa bych do toho netahala, toho by si snad měl pořídit někdo, kdo aspoň cítí, že ho chce… ;)

S psychologem souhlas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
11.1.20 00:24
@Permon píše:
Au..
Může být psychopat ve smyslu porucha osobnosti.
A většina chlapů by to ocenila, použít ženskou jak chci, aniž bych to jakkoliv pociťoval je pro mnohé splněný sen.

Asi jako sen, byt gynekologem :D. Wauuu a pak sprcha, ze to neni o vymazlenych pipkach, ale ruznych vytokach, vytahanych pystourech, zanetech atd atd :jazyk:…Proste jen silacke reci 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
11.1.20 00:30

Zakladateli, chce to odbornika. Normalni to neni.Muze to byt emocni oplostelost, takze i deprese, alexithymie, schyzofrenie atd atd, takto ti to ale nikdo nerekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7168
11.1.20 00:38

Nemyslím si, že budeš přímo patologický psychopat, když si uvědomuješ, že tvé chování může ostatní zraňovat a není ti to jedno. Ale nějaký pohovor s odborníkem by to asi chtělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
11.1.20 01:16
@sediza píše:

Omg psa jako experiment pro sledování, jaký si vytvoří vztah? 8o A co když nevytvoří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
11.1.20 01:25

Takovej popis se hodí na Hannibala Lectera :o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
11.1.20 07:36
@Hrabě Dooku píše:
Takovej popis se hodí na Hannibala Lectera :o

Podle mě se jen probral po opicí a má spliny.
Jinak by nepsal, že je z toho zoufalej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
11.1.20 08:19
@Anonymní píše:
Ahoj všichni.
Od lidí si držím odstup a když s někým přijdu do kontaktu, včas to zabrzdím. Nikdy jsem neměl vztah, už od 17 jen na jednu noc a utnu to. Takže je mi 24 a nikdy jsem neměl s nikým žádný vztah, přijde mi, že jsem nikdy nic necítil a strašně ubližuju ostatním. Nedokážu to ale nijak ovlivnit, jako by mi v tom něco bránilo. Jen bych potřeboval, aby byl můj život trochu barevnější. :nevim:

Nemyslim si, ze mas asocialni poruchu osobnosti, to bys svuj stav neuvedomoval a nechtel resit, ale nejaka emoc. oplostelost v tom bude, takze fakt psycholog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
11.1.20 21:44

Psychologa. Může to být podvědomá reakce, obrana. Možná nějaké trauma a strach z vyjadřování emocí. Strach z toho, že ti někdo ublíží a proto jsi city potlačil. Rozhodně si nepořizuj psa. Nejdřív se dej do kupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat