Špatný výběr partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 15:50
Spatny vyber partnera

Nejak si cim dal vic uvedomuju, ze jsem zvolila spatneho partnera a tatinka. Zavladl u nas stereotyp. Nemame si co rict a ikdyz se nekdy vidime jen hodinu i tak se stihnem pohadat. Nejak cim dal vic premyslim, kde se stala chyba, ze jsme se vubec daly dohromady. Jeden na druheho mame plno vyhrad, ktere drive kupodivu nevadily.Ze vztahu se vytratila hlavne tolerance. Hadame se kvuli prkotinam.Na rodicaku mi klesl prijem na polovinu, coz je znat. Takze se snazim setrit a to me uz taky stve. Citim se nedocenena a na vse sama. Stejne se citi i pritel.No proste na budku. Vubec si nerozumime a spojuje nas pece o deti a dum.Mam to tak jen ja? Pisi z mobilu proto bez hacku a carek. Anonym prosim nechat. Nikdo nevi, ze jsme se s partnerem odcizily.Svym zpusobem se tesime na sebe. Jakmile se vidime, uz nemame chut spolu mluvit.Je to porad dokola.Co je potreba koupit, co je potreba uvarit, co deti, co v praci. Vsechny dny jsou jak pres kopirak.Pisu nove tema, jelikoz na ty stare moc reakci nebyva a po zadani nadpisu mi to nic nevyhledalo. Mozna uz nebudu reagovat, ale prispevky si prectu.Snad se mezi vami najde maminka, ktera na tom byla podobne a krizi ve vztahu vyresila a mozna mi nekdo poradi. :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 15:54

Přesně takle sem to měla s partnerem já.. úplně to samé co píšeš… :-( máme dvě děti.. a ted je to necelej měsíc co sme od sebe… už se to nedalo :-(

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17672 příspěvků 25.10.14 15:57

Tomuhle se říká život. Je jen na vás, abyste se to pokusili změnit a to oba. Nepíšeš nic konkrétního, co ti vlastně na něm vadí. Řekněte si navzájem, co byste udělali pro to, aby to bylo pro vás snesitelnější. Nevyčítejte si, co bylo, řekněte si, jak by to mělo být, abyste byli oba spokojeni.

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 25.10.14 15:58

Omlouvám se za možná nemístnou poznámku - nekoukala jsi dneska Výměnu manželek?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 16:09

@Vickee Ano koukala. Vlastne jako rodina fungujem.Jen mi to tak nejak prijde automaticky, skoro jako z povinosti. Proste jsme rodina, tak jsme spolu.Ach jo. Zadna nevera, alkohol,nasili.Jen ten stereotyp. Uz verim ze stereotyp dokaze zabit vztah.

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 25.10.14 16:10
@Anonymní píše:
@Vickee Ano koukala. Vlastne jako rodina fungujem.Jen mi to tak nejak prijde automaticky, skoro jako z povinosti. Proste jsme rodina, tak jsme spolu.Ach jo. Zadna nevera, alkohol,nasili.Jen ten stereotyp. Uz verim ze stereotyp dokaze zabit vztah.

Tak jsi taky viděla, jak se tohle řeší… Buď se s tím smíříš nebo se spolu rozloučíte :nevim:

Malaga
Nadpozemská drbna 25328 příspěvků 25.10.14 16:11
@Anonymní píše:
@Vickee Ano koukala. Vlastne jako rodina fungujem.Jen mi to tak nejak prijde automaticky, skoro jako z povinosti. Proste jsme rodina, tak jsme spolu.Ach jo. Zadna nevera, alkohol,nasili.Jen ten stereotyp. Uz verim ze stereotyp dokaze zabit vztah.

tak ten stereotyp zkus změnit…

Sany80s
Kelišová 6974 příspěvků 25.10.14 16:14

Ten popis zni jako klasická ponorka ze stereotypu.
Nepíšeš vlastně ni konkrétního, jaké vlastnosti vás rozdělují, že si momentálně přijdete neslučitelní.

terien
Extra třída :D 10206 příspěvků 25.10.14 16:20

Tohle asi není úplně nenormální, zvlášť když jsi doma s dětmi. Já poradím jedno - když chceš něco změnit, tak začni u sebe. Píšeš že se na sebe pořád těšíte, to je dobře. Zkus připravit dobrou večeři, vymyslet nějaký hezký výlet, ideálně bez dětí, zajděte si posedět,… Hodně pomáhá taky být chvíli bez sebe, odjet na pár dní s dětma třeba k rodičům (ale určitě ne ve zlým nebo jako truc).

terien
Extra třída :D 10206 příspěvků 25.10.14 16:21
@Anonymní píše:
Žádný vztah nepůjde jen tak sám od sebe, musíte o něj pečovat. Děti jsou úžasný, ale vy dva jste taky důležitý, nemělo by se všechno točit jenom kolem nich.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 16:22

Nevim jak ten stereotyp zmenit.Kdyz uz se to zlepsi, tak jen na chvili.Co mi vadi? Vadi mi uz i to jak se tvari;jak trva 5 minut nez odpovi na mou otazku.Stve me to jak vse vim dopredu.Uz se tak moc zname az je to k nesneseni.Vadi mi, ze jemu vadi moje prehozene triko pres kreslo atd.Je porad stejny.Vim co od nej cekat, jak na co reaguje. Nicim neprekvapi, nema smysl pro humor.Je tak vazny.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 8560 příspěvků 25.10.14 19:47

A byvate spolu nekdy sami, bez deti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 19:50
@MilijonDolar­Bejby píše:
A byvate spolu nekdy sami, bez deti?
:| Ne. Babicka pohlida obcas, ale to bud gruntujem nebo varime. Zkratka dela se to, na co s detma neni klid.
Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 19:52
@Anonymní píše: :| Ne. Babicka pohlida obcas, ale to bud gruntujem nebo varime. Zkratka dela se to, na co s detma neni klid.

Ja tohle sice chapu, ale umyta okna vam vztah neposili ani nezachrani.Je opravdu treba si umet najit chvilku pro sebe a to i za cenu neuklizeni a nevareni.

Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 25.10.14 20:17

A stihla by sis k dětem najít nějaký svůj zájem, abys ten stereotyp přerušila? :think: Třeba bys pak neměla takový prostor sledovat partnerovy chyby a neštvaly by tě tolik.

Pokud se vytratila tolerance, tak ji zkus zavést ze své strany - ono to často funguje jako ping pong, když mi chlap vyčte pohozené triko, tak já jemu upatlanej hrnek, on mi zas něco… a už to jede. Stejně tak ho můžeš oceňovat, jak říkala Stella Zázvorková „Krmte ty bestie a uchvalte je k smrti!“ Fakt to funguje a to moc nekrmím.

Celkem dobrý lék na „nesnášení partnera“ je třeba chvíle, když se zjistí, že má například rakovinu, ale to ti fakt nepřeju.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové řádila i na pohřbu Zindulky: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >