Spermiogram - dotaz

Anonymní
14.3.17 14:33

Spermiogram - dotaz

Mela bych takovy dotaz, kdyz chlapovi pred 4 lety vysel spermiogram spatne (zjistena astenospermie), muze byt pro zmenu ted dobry? Jednoduse receno, kdyz ho mel jednou spatny uz to tak bude porad?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.3.17 14:56
@Anonymní píše:
Mela bych takovy dotaz, kdyz chlapovi pred 4 lety vysel spermiogram spatne (zjistena astenospermie), muze byt pro zmenu ted dobry? Jednoduse receno, kdyz ho mel jednou spatny uz to tak bude porad?

Spermie se obnovuji tusim, ze jednou za tri mesice, takze se spermiogram muze casem zlepsit, ale i zhorsit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 15:02

Ano, manželovi se zlepšil, přestal kouřit, chodit do sauny a bral nějaké vitaminy. Byl na kontrolním asi po 3/4 roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49140
14.3.17 15:17

Ano, je to pohyblivé, může to být stejné, o dost lepší i horší. Pravděpodobně pokud by to bylo tehdy hodně dramaticky špatné a nějak rapidně nezměnil životní styl, hitparáda to nebude nikdy, ale s jistotou nelze říct nic. Stejně jako pokud mu to bylo kontrolováno jen jednou, mohl se, např. po nějaké nemoci, dostat na své poměry k velmi špatným výsledkům, i když je jinak OK. Pokud to vyjde blbě, doporučuje se zopakovat za tři měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.17 16:01

Tenkrat mu vysel spatne, cca dva mesice bral vitaminy i nejaky lek a otehotnela jsem a mame dceru, predtim kdyz vitaminy nebral jsem sice otehotnet mohla, ale vzdy jsem potratila, coz mohlo byt i kvuli jinym problemum, ale pry spise kvuli tomu spatnemu spermiogramu…ted byl prave znovu na spermiogramu, tak mam strach, vitaminy zatim nebere…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama