Silné krvácení 7dpo

584
13.3.17 18:10

Silne krvaceni 7dpo

Ahoj mám takový dotaz. Mám pravidelnou menstruaci cyklus 27. Začala jsem v tomhle cyklu 7, 8 den po ovulaci silně krvácet. Teď to trvá 3. den a neustává. Do menstruace mi zbývá přibližně 9,10 dnů. Křeče mám mírné, ale chvílema velké do konečníku. Prosím nesetkal se někdo s něčím podobným? Napsala jsem svoji gynekoložce, ale chtěla bych vědět přibližně už teď, co by to mohlo být :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1090
13.3.17 18:39

Zkrácená luteální fáze? Může se to stát, že selže žluté tělísko, přestane se produkovat progesteron a dostaneš menses dřív

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
13.3.17 18:41

Před otěhotněním jsem měla 8dpo menses několik měsíců. Musela jsem od 3dpo 10 dní 3× denně brát Utrogestan, abych mohla otěhotnět. Ještě prý pomáhá na zkrácenou luteální fázi kyselina listová a pyridoxin (B6).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 19:31

@Levana33 no může to být hormonální porucha, ale také zánět, cysta… Cokoliv, určitě zajdi na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
13.3.17 20:41

Ja prave udajne mam spatnou funkci zl. Teliska…spinila jsem od 5 dpo do ms…ale jen spinila..brala jsem 3 mesice duphaston a nic sejne. Pravdelny cyklus 27. Ted jsem si rekka, ze duph brat nebudu a zkusim prirodne becko…lut jsem mela 11 dnu. Od posledni ms jsem brala pyridoxin a bkomlepx a ovu jsem mela o 4 dny driv, tesila jsem se ze budu mit lut 16 dnu, ale 6dpo jsem zacala spinit a 8 jsem zacala silne krvacet a krvacim i dnes 3 den a takovou nemam ani ms…na gyn si urcite zajdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama