Špinění ze stresu, nebo těhotenství?

1500
1.8.06 10:44

Spineni

Mile damy, je to asi poprve, co se pripojuju do nejake internetove diskuse, ale neda mi to… :-) mela bych byt v 5tt, termin porodu stanoven na 27.3. 2007. minuly tyden jsem spinila - to me dost vydesilo. nasledovala navsteva u doktora, ultrazvuk a potvrzeny 5tt. mimi zatim videt nebylo - je pry brzy. Vzhledem k tomu, ze jsem se v sobotu vdavala, je mozna spineni spojeny se stresem a s tim vsim okolo, ale presto: mate nekdo podobnou zkusenost se spinenim v prubehu 2, mes? nebo nekdo, koho znate? Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1450
1.8.06 10:48

Ahoj, pokud to není jasná krev a je toho málo a doktor potvrdil, že je to v pohodě, tak bych se zas tak moc nezneklidnovala, já špiním vždy tak obtýden, a to od 5tt :wink:
Koukám, že máš termín v březnu, nechceš se k nám březnatům přidat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
1.8.06 10:51

Ahoj,
já jsem špinila od začátku. Pozitivní těhotenský test jsem měla 28 den cyklu a už v té době jsem špinila. Měla jsem to tak několik týdnů. Někdy to bylo silnější třeba po procházce jsem i krvácela tak jsem si dávala velký pozor. Dr. mi předepsal utrogestan. Vše se upravilo.

Přeju hodně zdraví.

Andrea a Adámek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
1.8.06 10:52

Diky moc za rychlou odpoved, uklidnila jsi me :-) Rada se pripojim. Mam ale porad takovej divnej pocit, ze bych to nemela zakriknout, do toho tretiho mesice preci jen clovek nikdy nevi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
1.8.06 10:53

Utrogestan beru taky, budu ho brat asi mesic. Dekuju!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
1.8.06 10:57

ahojky,
ja te taky uklidnim, ja jsem pri svem prvnim tehu spinila az do konce 4. mesice, vzdy po vetsi namaze, nebo v obdobi kdy jsem mela mit normalne MS, takze se neboj, brala jsem Ascorutin a vse bylo v poradku, malemu uz budou 4 roky. Drzim palecky a preji zdrave miminko :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
1.8.06 10:59

Dekuju dekuju!!! Svatba a vsechny ty pripravy je proste zatez - i kdyz radostna -takze telo asi dostavalo zabrat. Navic ja se se spinenim potykam od te doby, co menstruuju, takze - proc by to v tehotenstvi melo byt jinak, ne? :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
1.8.06 11:39

Ahoj chtela jsem se zeptat…posledni „normální“ MS jsem mela 24.6. .....potom 28.7. jsem taky krvacela , ale jen nejak malo a asi tri dny…pak cely tyden nic ted vcera jsem zase zacala spinit..no vecer jsem byla na squashi a pak jsem spinila vic…myslite ze bych mohla byt tehu…nevim testy jsem si nedela myslela jsem ze MS byla…ale ted kdyz to mam po tydnu zas tak nevim…poradite???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
1.8.06 11:44

Myslim, ze test je nejlepsi volba. Mel by ukazovat uz po cca 10 dnech od oplodneni… Drzim palec!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
1.8.06 12:21

tak jsem si ho ted byla kopit a udelala…jsou tam dve carky !!!!! jsem s toho uplne v soku…vubec nevim co mam ted delat :))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
1.8.06 12:22

ahojky,
ja mam se spinenim taky zkusenost. na zacatku 7 tt jsem zacala spinit protoze jsem se taky premohla (cekali jsme navstevu takze jsem gruntovala jak o zivot!). Bezela jsem hned k pani doktorce a ta me poslala lehnout, protoze mi pry hrozil potrat. Cely den jsem probrecela, ze o sveho drobecka prijdu, ale doktorka mi predepsala Utrogestan a Ascorutin a dneska jsem na zacatku 28 tt, miminko se ma cile k svetu a my se uz nemuzeme dockat az ho poprve uvidime :) tak se neboj, protoze vsechno bude OK :) drzim palce! ale hlavne odpocivej a nenamahej se :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
1.8.06 12:25

pro lllenka: tak to je super! gratuluju a vitam mezi maminkami cekatelkami :) ja kdyz na svem testu objevila 2 carky tak jsem zacala brecet protoze jsem nevedela co delat. nastesti me muj drahy podrzel a smal se mi, ze je to prece neco krasneho mit mimi :) tak se drz!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
1.8.06 12:30

IIILENKO - tak moc gratuluji a jake jsou ty carky, jsou hodne videt? Kazdopadne bych sla k dr. aby ti to potvrdil - a co mas delat? No jestli to mimi chces - TAK SE RADUJ :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
1.8.06 12:38

to je..ale jsem dost v soku…jsem sama v praci…a vubec nemuzu nic delaT…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
1.8.06 12:39

obe carky jsou krasne videt…:))) jasne ze chcu ..jsem moc stastna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu