Špinení 7 dní před MS

Anonymní
15.3.21 22:30

Špinení 7 dní před MS

Ahoj holky.
Mám dotaz, který už tu možná byl a možná je to banální věc, ale děje se mi něco co si neumím vysvětlit a jelikož jsem odjakživa byla zdravý člověk a ms cyklus mám jak hodinky tak mě to trochu vylekalo a já zas myslím na ty nejhorší závěry.
Začnu tím, že neberu HA už rok, s přítelem máme přerušovaný sex. Ovulaci poznám protože ji mám bolestivou, i v této době sex proběhl, nicméně se ještě definitivně o mimčo nesnažíme a ikdyž by to nebyl už problém, tak já se spíše obavám infekce, cysty či jiných věcí. Už 3 dny mě boli v podbřišku, což mě nikdy před ms nebolelo, není to ani bolest, spíš pnutí, nebo tlak až do třísel. Další věc je, že večer když si lehnu do postele, tak mám pocit, jakoby mi vynechavalo srdce, neumím to popsat, je to takový ten pocit na hrudi, když se dozvíte něco tragického. Už 6 dni trpím silným výtokem, který je dost hustý a lepkavý a co mě teď odrovnalo nejvíc a já mám fakt strach ze zdravotního problému je to, že dnes po sexu jsem na toaletaku měla hnědé špinení.
Myslíte si že to muže být jen hormonální nerovnováha nebo nějaký problém?
Omlouvám se vážně za absurdní dotaz, ale úplně mě ten hnědý vytok šokoval, nikdy jsem ho neměla ani v době ms.
Dekuji všem co mi pomůžou najít příčinu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1764
15.3.21 22:45

Myslím, že úplně nejlepší by bylo zajít si k doktorovi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 22:54

Záleží jak si na tom s psychikou, psychika udělá někdy taky hodně ale to špinění se mi nějak nezdá ale samozdrejme nemusíš hned letět k doktorce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
15.3.21 23:01

No to muže mít hodně příčin. Opravdu to muže být nějaká cysta, ale moc mi tam nenahrává to vynechavaní srdce.
Další příčina muže být těhotenství, já měla pnutí podbřišku už od 5dpo a 9dpo jsem měla taky hnědé špinení. Muže to být opravdu jen nějaká kravinka. Počkej zda dostaneš ms v termínu, když ne udělej test. Lékaře bych nechala až jako poslední možnost, přece jen to asi nebude úplně akutní problém. To by bylo v čekarnách pořad plno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1367
16.3.21 13:02

A kdy to máš dostat?
Ale ne, blbnu, už to vidím. Pardon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 13:06

Děkuji vám za odpovědi, k doktorovi se hned nepohrnu.
Dostat to mám až v pondělí. Dneska už zase nešpiním, ale začalo mě píchat ještě do prsou. To by asi u cysty nebo zánětu nedělalo, možná mám poprvé svůj PMS :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat