Špinění 9 dní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
329
1.11.21 08:28

Špinění 9 dní

Ahoj,

24.10. jsem začala špint. Tak jsem si řekla, buď se povedlo nebo ne. Jenže to pokračovalo dal a dokonce tam byl i krvavý výtok. Krev byla pouze na toaletním papíru a bylo to slabé, růžové asi 2× tam byl hnědý výtok.

30.10. Jsem úplně přestala krvácet nebo spinit. Nevím nebylo to jako u menstruace.
31.10. byl ráno sex a od té doby krvácím už víc dokonce v noci jsem s jednou vložkou zakrvacela kalhotky a postel. Trochu a už je tmavší krev.

To, že jsem krvacela 14 dní se mi stalo 1 před 3 lety kdy jsem na konci šestinedělí po císaři natáčela reklamu, kde jsme museli běhat a dostala jsem v porodnici vynadání, kam mě s bolestmi a krvácením z jizvy odvezla sanitka,
no a pak mi asi cca 50 dní nepřišla menstruace, kojila jse dceru, tak jse si řekla dobrý.

Teď jsem neběhala. Tento týden jsem si dovybrala dovolenou, protože teď už ji nedostanu, ve skladu začíná před vánoční práce čili přes časy a velké objednávky očekává Amazon. Dovolenou si mužem vybrat do začátku listopadu pak už máme smůlu.

Nevím proč krvacim tak dlouho.

Mam nepravidelnou. Někdy přijde o celý týden dříve a někdy o týden později.

Někdy trvá celých klasicky 7 dní

Někdy trvá pouze 4 dny a když trvá 2 dny tak už utíkám zda nejsem teho k doktorovi.

Pokud krvácení přesáhne 14 dní jdu k doktorovi. Zda neprobíhá potrat, nádor, infekce, zánět nebo je vše ok.

Mate něco podobného za zkušenosti?
Děkuji. Pojďme si o tom popovídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
329
2.11.21 12:22

Špinění pokračuje. Není to silné jako menstruace a necítím bolest jako jsem první 2 dny cítila. Snad to není potrat poslední menstruaci mám 30.9.-3.10. Normální. Byla bych asi nějaký 5tt a mohl by to být potrat. Jenže v 5tt 4 tt většinou je menstruace, když není žena těhotná a když je, pak to může být ranny potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat