Špiněni a drobné krvácení 6+3tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wendea71
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 06.12.18 14:02
Špiněni a drobné krvácení 6+3tt

Ahojky přišla jsem se poradit případně uklidnit dr.mi dala neschopenky a utrogestan a detralex, boruvka je v pořádku a usazena v bříšku. Dopadne to dobře zejo? Nebo jaké jsou zkušenosti? :oops: :think: :hug:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 06.12.18 14:10

@Wendea71 Jak to dopadne ti niko neřekne, protože je to pořád 50:50. Ale neboj odpočívej, pusť si nějaký pěkný fil, muziku a věř borůvce. Víc pro to teď neuděláš. Já krvácela ve 13tt a malá už se na mě pěkně směje. Držím palce :kytka:

Kriss Tina
Kelišová 5958 příspěvků 06.12.18 14:14

@Wendea71 to ti nikdo nepovi, prvni trimestr je prostě buď a nebo a i když budeš brát prášky a jenom ležet tak to vydržet nemusí. Držím palce ať je to v pořádku.

Wendea71
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 06.12.18 14:15

Joojoo to vím.notak se nechám překvapit. :roll:

alilauter
Kecalka 260 příspěvků 06.12.18 14:34

Ahoj, taky jsem spinila a trochu krvacela, a vedle v pokoji spi uz 2,5 ďáblik… dobře to dopadne. :mavam:

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 06.12.18 14:35

@Wendea71 jednou mi toto dopadlo špatně (pravda-nedali mi žádné léky na podporu udržení) podruhé stejný scénář už s léky, teď jsem 34.tt. Držím palce

Wendea71
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 06.12.18 15:10

@alilauter dekuji za pozitivni myšlenku. :*

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 06.12.18 15:44

@Wendea71 ten začátek je buď a nebo. A nespolehala bych ani na léky. Já měla sp i s léky na udržení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >