Časté tvrdnutí břicha 24 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristynka22
Kecalka 209 příspěvků 05.12.18 19:23
Časté tvrdnutí břicha 24tt

Ahoj,
už asi třetím dnem mi často tvrdne břicho, někdy jen párkrát za den, dneska tak 5× během posledních dvou hodin. Námahu nemám, většinu dne polehávám, magnezium beru, pitný režim dodržuji. Na gyndu se dostanu až příští středu, dříve mě nevezme, proto nevím, jestli je to ok a počkat nebo co dělat. Kromě tlaku v břichu při tvrdnutí bolesti nemám. Pohyby cítím možná méně často, ale těžko říct, moje mimčo je extrémně lenivé a nikdy se nehýbala hodně.

Reakce:
Makito
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 05.12.18 19:28

Myslím, že už je to normální v tomhle týdnu, dodržuj režim jaký máš a myslím, že to bude OK.

Lenka_Hal
Kelišová 5726 příspěvků 05.12.18 19:43

Pokud je to jen magnesium, klidne si muzes vzit vic. Prebytek se vycura. Ale mne treba tvrdlo bricho u vsech deti a proste jen tvrdlo, k zadnym zmenam na cipku nabo tak to nevedlo. :nevim: ALe Magnesko jsem brala a davky si urcovala sama podle toho jak postupne prestavalo stacit. Takhle mi to v podstate rekl muj doktor…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >