Špinění a menstruace stále nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:27
Spineni a menstruace stále nikde

Ahoj dnes jsem měla dostat MS ale stále koc je možné že jo dostanu zítra ale chtěla jsem se zeptat zda neměl někdo to samé 3 dny jsem spinila první den jen hnědé spineni druhý a třetí den i s krví tak jsem myslela že už mi začíná menstruace ale nic ani spineni ani menstruace už jsou to 2 dny od spineni a slate nic v podbřišku mě neboli ani prsa nic měl někdo to samé a dorazila menstruace? Děkuji za odpovědi

Reakce:
bbludička
Povídálka 26 příspěvků 02.06.19 21:40

Mivam po porodech bezne.,prijde az ctvrty den.

Jitka236
Povídálka 33 příspěvků 02.06.19 21:46

Uvidíš, třeba se MS ještě rozjede. Bojíš se, že by si byla těhotná? Jak dlouho máš MS? Může to být důsledek nějaké hormonální nerovnováhy, já tedy špiním jen první den, druhý už mám normálně MS, ale já jsem třeba měla MS 14 dní a další cyklus jen 3 dny, takže mě se MS mění z cyklu na cyklus.

Tarjei
Závislačka 4897 příspěvků 02.06.19 21:46

Jo. Blbne hladina progesteronu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 22:03

@Jitka236 no dítě teď neplánujem máme 22mesicniho syna a občas se mi MS opozdi stále kojím ale nikdy jsem takto nespinila jinak ms obvykle 7 dní

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 22:58
spineni, ale MS nikde

Dobry vecer, jsem tu nova a hledala jsem presne takove téma jako je tohle. MS jsem měla mít 30.května, uz je to skoro pátý den co to nemám, ale spinim, asi uz tyden, možna i dyl, tak nekdy spinim hnědě a někdy se tam objevi i krev, ale nemam to každý den, třeba v den, kdy se měla dostavit ms jsem nespinila vůbec, ani den potom, až do dneška. to zase spinim. test jsem si dělala dnes, ale vysel negativni. Nemá prosím někdo z vas s timto zkušenost? moc dekuji. jinak MS mivam normálně pravidelnou… stalo se mi to jen jednou, ze jsem měla velké spoždění a to jsem byla těhotná, pak se mi uz nikdy nestalo ze bych mela tak velke spozdeni.. dekuji moc za rady..:(

Váš příspěvek
Reklama