Rozedření po každém sexu - poporodní gynekolog

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tereza121314
Nováček 10 příspěvků 01.06.19 21:56
rozedření po každém sexu - poporodní gynekolog

Ahoj, prosím o radu, dříve jsem se tu zmínila o rozedření hráze po každém sexu. Mám to od porodu, který jsem měla před 3 roky. Od té doby jsem po každém sexu rozedřena na hrázi, to znamená, že minimálně 1 den poté nemohu mít sex. Navíc mě bolí hráz pokaždé když si po sexu dojdu na záchod a utřu se. Dnes jsme ale měli sex a byl trochu delší než obvykle. Nejen že mám teď rozedřenou hráz, ale vevnitř mám takové bolesti, vzpomínám si, že to bolí přesně tak jako když jsem měla hned po porodu a pár dní v nemocnici, prostě takové to poporodní bolení a ještě mám pocit, že jí mám nateklou. Uvnitř prostě bolavá. Nedokážu to vysvětlit. Navíc ke konci už mě bolela hráz jako kdyby mě tam někdo řezal nožem. Doktor když mu říkám, že jsem po sexu rozedřená na mě kouká jako kdybych si to vymýšlela, že to není možné a že jsem zahojená, žádnou jizvu nevidí. Chci se prosím zeptat, jestli nevíte o nějakém poporodním gynekologovi nebo kam bych se mohla objednat bez doporučení. Na internetu když to zadám mi vyleze jen gynekologicko porodnická ambulance. Jenže já bych potřebovala spíše prohlédnout asi jako na nezhojené poporodní jizvy, aby se na to koukl někdo kdo se na to specializuje. Jsem z Prahy. I kdyby to měl být soukromý doktor. Už jsem z toho dost zoufalá když to trvá tak dlouho.

Reakce:
Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 01.06.19 22:19

Jsem zvedava na odpovedi. Mam 2,5 roku po druhem porodu a hraz se pri kazdem styku odre a milimetr natrhne. Tak dva dny se hojim.

Miša.Purova
Povídálka 14 příspěvků 3 inzeráty 01.06.19 23:29

Dámy, v Podolí mají ambulanci zaměřenou na poporodni jizvy
 https://www.upmd.cz/…i-ambulance/

Pesimistaa
Závislačka 3286 příspěvků 01.06.19 23:40

@tereza121314 jen tak otazka, nebyla hraz trochu natrzena pri porodu a mily porodnik, misto aby to sesil, tak to nechal a tohle vypada na nasledky odflaknute prace porodnika,
kdyz s eto sesije, tak nejsou problemy

Miša.Purova
Povídálka 14 příspěvků 3 inzeráty 01.06.19 23:45
@Pesimistaa píše:
@tereza121314 jen tak otazka, nebyla hraz trochu natrzena pri porodu a mily porodnik, misto aby to sesil, tak to nechal a tohle vypada na nasledky odflaknute prace porodnika,
kdyz s eto sesije, tak nejsou problemy

Myslím, že i když porodnik udělá vše dobře, tak se může jizva zhojit tak, že pak bolí. Jako kdekoli jinde na těle. :nevim:

Pesimistaa
Závislačka 3286 příspěvků 01.06.19 23:50
@Miša.Purova píše:
Myslím, že i když porodnik udělá vše dobře, tak se může jizva zhojit tak, že pak bolí. Jako kdekoli jinde na těle. :nevim:

tak samozrejme, ja mam pooperacni jizvu na brise a ta se obcas ozyva, neumim si vubec predstavit, ze by nejake siti bylo tam, kde se, byt nikoli na sucho, drou genitalie po sobe,
spise obdivuji, ze to zeny tak dobre snasi, pro me nepredstavitelne,
ale na druhou stranu, jako chlap musim rici, ze ten jeji by mel brat ohledy a ne do ni mlatit tou svou prerostlou kladou, jako drevorubec do stareho dubu,
mela by mu domluvit, trochu vice jemnosti, ze strany pana, by asi leccos pomohlo zmirnit

tereza121314
Nováček 10 příspěvků 02.06.19 11:53

Děkuji moc za odpovědi, do toho Podolí určitě zavolám, jen doufám, že nemusím mít doporučení od gynekologa, tomu už fakt nic vysvětlovat nechci. Jinak mě nastříhávali a pak samozřejmě sešívali, také si myslím, že mě asi sešili špatně. O hrubosti a jemnosti při sexu to vůbec není. Ve většině je jemný a problémy mám stejně. Prosím o info, kdyby měl někdo stejný problém aby mi poradil co třeba vyzkoušel, děkuji.

Miša.Purova
Povídálka 14 příspěvků 3 inzeráty 02.06.19 13:37

@tereza121314 mě osobně pomohla mast Cicatridina. Občas se jizva ještě ozve (11 mesicu po porodu), ale není to nic hrozného. Zkuste a uvidíte.

Váš příspěvek
Reklama