Špinění a poté velmi silná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.5.22 17:34

Spineni a poté velmi silná menstruace

Ahoj, rada bych se zeptala zde mate zkušenosti s následujícím. Menstruaci pravidelnou mám, krvácení celkem standardní. Nyní jsem tři/čtyři dny velmi lehce spinila a během dalších čtyřech dnů mám opravdu silnou menstruaci. Nikdy jsem se s tímto nesetkala, mate nějaké zkušenosti? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19534
17.5.22 17:58

Tělo není stroj, ne každá MS je stejná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 14:17

Menstruace po porodu

Zdravím, mám takový problém. Gynekolog mi po porodu napsal antikoncepci alazia, protože jsem hned po šestinedělí začala menstruuovat, jelikož odstřikávám, tak kvůli toho.
No začala jsem brát HA hned první den menstruace ale ta vůbec neustupovala a měla jsme ji 14 dni a celkem silnou, tak jsem ji vysadila, teď je to 4. Den od vysazeni a strašně mě bolí břicho a krvácení strašne s hrudkama. Chtěla jsem ji vysadit jen na týden ale přemýšlím, ze ji vezmu dřív. Měl to taky tak někdo? Mám hlavně strach abych nepřišla o mliko. Předem děkuji za každou radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
42
25.5.22 08:37
@Anonymní píše:
Ahoj, rada bych se zeptala zde mate zkušenosti s následujícím. Menstruaci pravidelnou mám, krvácení celkem standardní. Nyní jsem tři/čtyři dny velmi lehce spinila a během dalších čtyřech dnů mám opravdu silnou menstruaci. Nikdy jsem se s tímto nesetkala, mate nějaké zkušenosti? Díky.

Ahoj, raději si to pohlídej. Kdyby ses necítila dobře (větší nebo jiné bolesti než jindy ) či se to opakovalo, tak raději na gyndu. Mě se tak projevoval myom. Ale ta silnější menstruace byla u mě pár měsíců za sebou a větší bolesti než kdy jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat