Špinění po pohlavním styku

46
4.2.08 11:21

špinění po pohlavním styku

Ahoj maminky,
asi x se mi po pohlavnim styku mirne krvacela nebo spis spinila, 2× z toho to bylo uprostred cyklu, 1× 2 dny pred menstruaci. Jine problemy nemam, krome obcasneho boleni podbriska, ale to jsme mela vzdy. Mela jste taky nektera takove problemy? cim to bylo zpusobene? mam zacit plasit a jit hned na gyndu nebo se to proste obcas stava? diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
4.2.08 11:25

Tak úplně stejný problémy sem měla, tak rok sem čekala že to přejde, nic tak sem se vydala na gyndu. Byly mi zjištěny nějaký polypy na sliznici který mi rovnou doktorka vypálila. Nyní čekám jestli už to bude v pořádku a pokud ne tak budu muset do nemocnice na výhřez čípku protože ten tam prý může dělat taky neplechu… Určo jdi na gyndu ono to nejspíš samo nepřejde a normální to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
4.2.08 11:26

me se to obcas stavalo uprostred cyklu ale to bylo tim ze jsem mela ovu a to se mi stavalo casto ze jsem pri ovu mirne krvacela nebo spinila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
4.2.08 13:16

Ahojky :lol:
Tak mě přesně to samý začalo trápit asi před sedmi měsíci...... Říkala jsem si, že normální to asi nebude…taky to bylo přibližně v půlce cyklu-ale vždy až po ovu.....a pak taky 2-3 dny před ms a taky to vždycky bylo po styku.V září jsem se vypravila na gyndu-doktor mě prohlídnul a konstatoval, že......Cituju „Máte tu děložní sliznici takovou zranitelnější.Ale budem to řešit až po porodu.“ naznačoval, že to zřejmě bude nějakej chirurgickej zákrok :roll: Takže nevím-možná mě čeká nějaký výškrab nebo co :roll: Ale-hlavně, aby mi šlo otěhotnět......
Ale je fakt, že normální to není-jak píše Sany-většinou je příčinou polyp-nebo x různejch věcí.........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
4.2.08 17:02

přikláním se k holkám.
většinou v tomto případě jde o zvětšenou sliznici na čípku.
měla jsem ty samé problémy a pak jsem nastoupila do nemocnice na konizaci čípku a od tý doby mám pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6358
4.2.08 22:30

Ahoj. Taky tento problém řeším. Přesně jak píšeš, v půlce cyklu a těsně před menstruací. Byla jsem v létě na gyndě a doktor mi po prohlídce říkal, že mám na čípku malé ložisko, které to způsobuje. Nějak to přesně jmenoval, jenže teď si samozřejmě zaboha nevzpomenu jak :D . Měla jsem přijít na kontrolu po novém roce, tak se tam chystám. A říkal, že pokud to dělá problémy, odstraňují to nějakou laserovou smyčkou, prý to nic není. No, nechce se mi tam, ale musím. Navíc po třech měsících braní čínských bylin ty problémy v podstatě zmizely, ale chci mít jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
5.2.08 12:30

Lucko J., mohla bys mi, prosim, napsat jake cinske byliny jsi uzivala? diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6358
5.2.08 13:11
dadas píše:
Lucko J., mohla bys mi, prosim, napsat jake cinske byliny jsi uzivala? diky

Já mám čaj Rumělka 4160. Je to balení sedmi pytlíčků, bere se půlka pytlíčku takže to vyjde na 14 dní. A brala jsem to vždycky od desátého dne od nejsilnějšího krvácení, takže to vycházelo zhruba na půlku cyklu. Je to taková směs, která se buď uvaří v šálku vody a pak se vypije i s těma bylinkama a nebo se to dá jenom na lžíci, já to navlhčím lžičkou vody aby to nebylo tak suché a pak zapít velkou sklenicí teplého nápoje. Jako na chuť to neni nic moc, to musím přiznat, ale pomohlo mi to srovnat cyklus a když se to bere od prvního dne menstruace (zase 14 dní), tak to pomáhá i na otěhotnění což se mi osvědčilo. Ale nevím jestli se to dá sehnat volně, já to mám od paní, která se čínskou medicínou zabývá už léta a praktikuje ji. Můžu ti na ní poslat kdyžtak kontakt. Nevím odkud jsi, ale ona je z Prahy a ordinuje i v Mladoticích, což je blízko Ronova nad Doubravou. U ní ten pytlíček stojí asi 200 kč. Nevím jestli se po novém roce nezdražovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.13 08:00

špinění po styku

Zdravím všechny, měla bych dotaz mám dva dny po menstruaci a po styku jsem začala trochu špinit jen by mě zajímalo co by to asi mohlo být?
Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
6.10.13 09:59

@evasafkova třeba zbytky MS, třeba jsi těhotná, třeba má muž velké ostré péro a poškrábal tě.

• Nahlásit
  • Citovat
6.10.13 20:13

K-Black při tom posledním sem se opravdu zasmála, konečně člověk který si na nic nehraje a odpoví na fér moc dík za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.15 07:22

Oživuji
Dva dny po MS a špinění po sexu.
Jsem z toho na nervy, co to může být :think:?
V úterý mě čeká preventivní prohlídka.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
Mia21
30.10.15 08:53
@Anonymní píše:
Oživuji
Dva dny po MS a špinění po sexu.
Jsem z toho na nervy, co to může být :think:?
V úterý mě čeká preventivní prohlídka.
M.

Taky se mi to stává, po vyšetření mi dr oznámila, že manža má být jemnější :lol: že se to stává. Snad jsem tě uklidnila. :mavam:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
30.10.15 15:13

@Mia21 malinko

M.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.11.15 09:20

Ahoj holky, včera večer jsem si dělala dobře a ráno koukám, na kalhotkách slabounká stopa od krve 8o Po chvilce jsem si uvědomila, že malinko (opravdu jen malinko) mě pipina i pálí a za chvilku na záchodě kontroluji znovu, a špinění zesílilo. Asi jsem to chůzí ze sebe vytřepala. A teď nevím, řešit - neřešit? Kdyby to bylo těsně před nebo těsně po ms, tak vím, že to je běžné. Ale ms mi skončila před týdnem. Škrábnutí to být nemůže, prsty jsem dovnitř nestrkala, jen vibrátor a s tím jsem taky nedělala žádné divočiny :oops: :oops: :oops: Tak co myslíte, mám zavolat na gyndu a objednat se na středu na prohlídku, nebo to mám nechat být?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama