První menstruace po porodu - jak silná?

30.1.08 09:11

První menstruace po porodu

Ahojky!
Zajímalo by mě, jak silnou menstruaci jste měli po porodu. Stejnou, jako běžně, nebo silnější?
Já mívala vždy celkem slabší, ale teď tu první po porodu mám strašně silnou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

926
30.1.08 09:32

Tu hned první si nějak nevybavuju, to startovalo tak nějak zdlouhavě pomalu, ale ty další stály za to. Měla jsem pocit, že všechna krev za ten rok a půl se ve mně kumulovala a až teď šla ven :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
30.1.08 09:39

Tak já jsem měla strašně silnou. Myslela jsem si ,že jen ta 1.po porodu bude taková, ale omyl. Je to hrůza!! Zlatá MS při HA (dobrá šifra,že?) Už abych zase mohla nějakou brát!!! Vždycky říkám muži, kdybych teď najednou padla k zemi, tak jsem vykrvácela, jo? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.08 09:40

První mesntruace po porodu

Taky mám ten pocit, že ze mě teď odteče vše za ten minulý rok.. :roll:
A mám se teda připravit, že jich takových bude více, jo? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
30.1.08 09:42

Jéžiš, nestrašte mě, já to ješte od porodu nedostala :? To se mám teda na co těšit :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.1.08 09:43

Mě se to začíná vracet do původních kolejí až teď - dcera bude mít 1,5 roku. Jinak hned po porodu - mazec! Bylo mi vždycky až slabo a špatně, kolik krve ze mě odešlo :roll:
Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
13992
30.1.08 10:36

Tak já potěším, jo? Úplně normoš. Stihla jsem ovšem tři… kruciš, nebo jenom dvě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
30.1.08 12:36

Ahoj před těhu jsem měla hodně silnou MS po porodu jsem už stihla 2 také silné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
30.1.08 13:02

Tak ja mela tu prvni uplne normalni, druhou take a az ta treti byla silnejsi, ale zadny „prutokac“ :) . A ted uz mam zase klid, jsem ve 12. tt ;) . L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
30.1.08 13:25

Ahoj.
Tak já jsem před dětmi měla dost silnou a hlavně hodně bolestivou MS.Po prvním porodu mě to nebolelo vůbec.Sílu krvácení si,ale nepamatuju.
Po druhém porodu mě jeden měsíc břicho bolelo a druhý vůbec…a tak se to střídalo pravidelně.A mám pocit,že to nebyla žádná hrůza.Myslím tím síla krvácení.
A teď uvidíme. :wink:
No v každém případě,nejhorší MS jsem měla před dětmi (i když jsem brala hormonálku).
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
30.1.08 13:30

Ahoj,

já to nedostala 13 měsíců, doktorka mi to musela rozjet až normální nekojící antikoncepcí, pak jsem teprve začala menstruovat a MS úplně stejná, jako před těhu, první mě bolelo trochu břicho, druhá skoro vůbec. A mívám to 4-5 dní, maximálně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
30.1.08 14:17

Ahoj, já jsem MS jsem dostala 10 měsíců po porodu - těch několik prvních bylo celkem normálních, jen první 2 dny to bylo silnější než před těhotenstvím.

Ale pak se to docela zhoršilo co se týče menstruačních bolestí, protože první den mívám docela silné bolesti, trvají cca 8 hodin, ale naposledy to fakt stálo zato, protože byly stejně silné jako porodní :( - pak vysvětlujte dítěti, že se s ním maminka nemůže honit nebo nepůjde na procházku, protože jí není dobře … :(
Celkově mám MS hodně silnou první 2 dny a pak už slabou - trvá asi o den míň než před těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
30.1.08 14:50

Ahojky, MS jsem dostala 8 měsíců po porodu a několik jich bylo opravdu bolestivých a silných, ale už jsem zase ve svém normálu :wink: Mmch, doufám, že ne dlouho 8) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
30.1.08 22:46

ahoj
Já jsem menstruovala asi 3měsíce po porodu a to pořádně a taky dlouho (6dní), celkem jsem byla překvapená a stav věci se nezměnil ani 9měsíců po porodu. Také mne uprostřed cyklu značně pobolívá podbřišek( zřejmě známka ovulace-také mi to před otěhotněním nedělalo). Máte to také tak někdo?
Ještě dodám, že kojím a neužívám žádnou antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.9.10 20:19

přišla jsem na tuhle diskusi - už starou, ale ať je v tom pořádek, že? :-), protože jsem začla mít po porodu silnou menstruaci a zajímalo by mě právě, zda je to normální, nebo jestli se to upraví. Vypadá to asi, že je to běžné, co? :-(. KOjila jsem 14 měsíců a něco, poprvé jsem to dostala 13 měsíců po porodu, kdy už jsem začla vysazovat kojení. První MS byla jen velmi slabá a trvala 2 dny, tak jsem se zaradovala, ale další MS přišla s 10denním zpožděním a trvá zatim 3 dny a tak silně, že to jsem ještě nikdy neměla, i v noci si musim vyměňovat vložky 2×. Včera jsem si dala dokonce i tampon plus vložku a stejně toho bylo moc. Musela jsem si koupit tampony super, místo normal. Horm.AK neberu a bohužel ani nebudu, mám diabetes. Není něco na to zmírnění krvácivosti? Dnes jsem už omdlívala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama