Špinění při antikoncepci

Anonymní
16.5.15 10:03

Špinění při antikoncepci

Ahoj holky, máte některá zkušenost se špiněním při antikoncepci Depo provera? Beru ji už půl roku, a až včera jsem začala špinit. Ale dost silně. Přitom doteď nic, ani MS. Může to mít souvislost? Děkuji za odpovědi.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9374
16.5.15 10:26

Když jsem brávala HA, tak taky asi půl roku dobrý a potom jsem špinila, vždy týden před vysazením. Ale nehledala jsem v tom problém, nebylo to moc silné, tak jsem to nechtěla přiznat na gyndě :oops: Ale pak jsem se jednou prořekla a doktorka mi předepsala jinou. Pokud nechceš zbytečně plašit, tak počkej ještě nějaký cyklus a kdyžtak si nech napsat jinou HA ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.15 10:37

@Petule030 Kdybych to měla slabé, neřešila bych to, ale je to dost silné špinění. Navíc po ní i přibírám, tak tu HA musím změnit. Jinak jsem chtěla jen vědět, jestli to špinění s tou HA může souviset :)

  • Citovat
  • Upravit
9374
16.5.15 10:50

Může. Pokud to máš silnější, tak bych neváhala, v pondělí si zavolala na gyndu a zeptala, jestli máš přijít hned, nebo až přestaneš špinit ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.15 11:38

@Petule030 tak mám pocit, že jsem to spíš dostala. Bolí mě i břicho jako u MS :( Tak to asi bude taky tím že?

  • Citovat
  • Upravit
9374
16.5.15 19:34

Těžko říct. Nikdy se mi nestalo, abych to dostala během braní prášků, vždy až po vysazení :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty