Špinění uprostřed cyklu

3425
1.6.07 14:44

Špinění uprostřed cyklu

Ahoj, holky,
potřebuju radu. Beru asi 3/4 roku Novynette, ted poprvé jsem vyzkoušela, že jsem si neudělala tu sedmidenní pauzu, ale brala jsem 2 platíčka po sobě, aby se mi menzes oddálila, protože jedeme na dovolenou, v půlce druhého platíčka jsem začala dost špinit, trvá to už asi 6 dní, dneska dokonce ta krev nebyla tmavě hnědá, ale už červená. Tak teď vůbec nevím, jestli mám těch zbývajících asi 7 prášků dobrat nebo je vy:,–(it a pak taky nevím, jestli když je teď přestanu brát, jak to bude s menstruací, jestli ji dostanu, nebo jestli už ji jako teď mám, a kdy mám teda začít brát další balení? Napsala jsem to asi dost zmateně, snad se v tom zorientujete…Můžete mi některá poradit?
Díky,

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
1.6.07 16:31

No když už si začla druhé plato bez pauzy tak ty zbylé prášky dober pak si dej klasickou pauzu a ten osmý den začni další plato, jestli to tedy užíváš po pauze osmý, je možný že v té pauze MS mít nebudeš… Ale měla bys to teď dobrat aby sis v tom neudělala ještě větší bordel než už máš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
12.6.07 13:10

Me se tohle taky stalo, uz je to asi sest let. Tenkrat jsem si zavolala na gyndu, jestli si to dobre pamatuju, tak jsem prave mela s uzivanim prestat a potom pockat na dalsi ms a zacit uzivat jako uplne na zacatku. Hlavne jsem dostala pekne vynadano, coze jsem s tim takhle cachrovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
12.6.07 14:06

Ahoj,
asi se Ti to tím posouváním rozházelo…
zavolej si na gyndu, jak tady psala cernus - jestli Ti řeknou dobrat nebo vy:,–(it…
myslím, že kdybys to platíčko nedobrala, tělo bude ještě víc zpitomělý…
Já vím, že člověk „to“ nechce mít na dovolené, ale ono to tělo se někdy bouří, a já osobně radši holt vezmu balení tampónů, a malilinko trpím :o)))
Jednou jsem si to pilulkama rozházela tak, že jsem nevěděla, kdy mi vlastně MS končí a kdy začíná.
Pak jsem s nima teda přestala nadobro… Jsem totiž takový exot, který má MS nepravidelnou dokonce i s pilulkama.
Tím nechci říct, že je nemáš brát, ale na tu nepravidelnost je lepší se zeptat doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.13 22:43

Ahoj,
potrebovala bzch poradit špiním a jsem 28DC cyklus mam 35 dni mohlo by jit o uhnizdovani?
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama