Špinění v 9 TT - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Immei
Stálice 70 příspěvků 26.02.19 13:37
Špinění v 9 TT poraďte

Ahoj. Potřebuji poradit. Jsem v devátém tt a začala jsem špinit. Vložku si měním často a pořád je lehce ušpiněná starou krví, ne červenou. Vím, že to nemusí nic neznenat, ale chtěla jsem jít pro kontrolu ke gynekologovi. Ať uslyším srdíčko a uklidnim se. Nevadil by mi ani nějaký Ascorutin. Ale sestřička mne odmítla s tím, ať jsem v klidu, alespoň dokud nebudu krvácet nebo mít křeče. Jela byste některá na pohotovost jen kvůli špinění? Poplatek 90 Kč mi nepřijde moc, pokud budu vědět, že je vše ok :?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 9. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
barabrambora
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 26.02.19 13:44

@Immei Já bych jela. Ať vím na čem jsem. Stejně se budeš jenom stresovat a přemýšlet jestli je všechno v pořádku.

Planetka85
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 26.02.19 13:45

Kdy jsi byla naposledy na kontrole? Na začátku je to sice buď a nebo, ale… Já bych rozhodně na pohotovost jela. Sestřičky přístup mi přijde divný - mě dr. vždy říkala, že pokud začnu krvácet (což špinění podle mě je), tak okamžitě k ní nebo na pohotovost (pokud to bude v době, kdy neordinuje).

debra.morgan
Echt Kelišová 7566 příspěvků 26.02.19 13:46

na pohotovost bych nejela. ale sla bych na gyndu. u nas maji rano hodku presne na tyto akutky. sestricka se nikdy nepta s cim tam jdu, takze prijdu, reknu ze mam problem a jestli na me maji chvilku, vlasne vzdy rekli, ze ano a pockam. sestricka nema co rozhodovat jestli te doktorka vysetri nebo ne.

Immei
Stálice 70 příspěvků 26.02.19 13:47

Děkuji moc za rady. Minulý týden mi potvrdili srdíčko s tím že tam před dvěma týdny nebylo, tak jsem na to pořád citlivá. Další kontrola je za měsíc :(

ugluk
Hvězda diskuse 45764 příspěvků 26.02.19 14:00

S kontrolou za měsíc bych teda chtěla vědět hned, na čem jsem. Jako oni s tím nic moc nenadělají, max. doporučí nějaká placeba typu Utrogestan, Ascorutin a klidový režim, ale budeš mít jasno, je-li to něco nevinného a můžeš se uklidnit.
V nějakém 5.tt před srdíčkem bych nejela, tam se beztak prosperita poznat pořádně nedá, ale v 9.tt se srdíčkem už určitě. Já v posledním těhotenství po předchozích blbých zkušenostech taky šla, ale moje dr. je teda zlatá, udělala rychloultrazvuk, našla minihematomek a měla jsem klid.

Janli
Echt Kelišová 8158 příspěvků 26.02.19 14:04

Na sestřičky, co ordinují místo lékaře, jsem alergická. Slušně bych jí řekla, že jí nepřísluší určování diagnózy po telefonu a poprosila o objednání k lékaři.

lachtanice86
Echt Kelišová 7616 příspěvků 26.02.19 14:13

Na pohotovost ne, proč taky? Zajdi ke své dr

Immei
Stálice 70 příspěvků 26.02.19 14:16

Díky všem za podporu, až se manžel vrátí z práce, pojedu. Ať vím, že panikařím zbytečně. :)

alilauter
Kecalka 368 příspěvků 1 inzerát 26.02.19 14:18

Ahoj, spinila jsem a teď mi psi vedle 2.5letý klucina. Ale souhlas, nenech se odpalkovat, mě takhle v těhotenství sestra po telefonu přesvědčovala, že moje potíže jsou v tomto stavu fyziologické… tak jsem jí řekla, že poznám co je pro mě normální a co ne. Naprdla se, ale objednala. Dostala jsem něco na preleceni infekce a doktor se divil, že byla sestra tak „chytra“…

Immei
Stálice 70 příspěvků 26.02.19 14:19

Doktor ordinace do večera, už jsem tam chtěla volat půl hodiny po prvním telefonátu. Jenže to mám k němu 50 min. a gynekolog. pohotovost 20 min. Vezmu sebou 18 měsíčního syna, protože nemáme hlídání…

Immei
Stálice 70 příspěvků 26.02.19 19:15

Píšu jak jsem dopadla… Zítra jdu na revizi.

karkarka
Závislačka 3481 příspěvků 26.02.19 19:19

Tak to me mrzi.drz se.:hug:

barabrambora
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 26.02.19 19:25

@Immei Tak to mě mrzí.

Immei
Stálice 70 příspěvků 26.02.19 19:40

Díky moc. Když vím, jak jsem na tom, trochu se mi ulevilo. Vím že s tím moc nenadělám. Mám útěchu u syna. A příště to bude lepší :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama