Špinění v prvním i druhém trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nemakacenka
Nováček 1 příspěvek 26.10.18 11:29
Špinění v prvním i druhém trimestru

Dobry den, chtela jsem se zeptat jestli je tu nekdo, kdo behem tehotenstvi spinil bud celou dobu nebo s prestavkami. Jsem v 14tt a cekam dvojcatka. V 6tt jsem hodne krvacela kvuli srazenine ale ted uz tam neni a stejne kazdou chvilku spinim, je to hnede a obcas me poboliva trochu bricho. Byla jsem kvuli tomu i u doktora ale nic nezjistil, beru stridave Ascorutin, Cyclo 3 Forte nebo Pamba ale spinim proste furt, vzdycky me to vystrasi a cekam jestli se to rozjede nebo co se bude dit :,( Predem dekuji za Vase informace

Reakce:
zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 26.10.18 11:58

Ja krvacela az do 14 tt, nekdy jen spineni, nekdy to bylo proudem. Donosila jsem, dr taky nevedel proc to je

berua13
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 26.10.18 12:44

Já ve druhém těhotenství střídavě špinila a hodně krvácela, v 18. t jsem potratila.
Ve třetím taktéž špinění a krvácení, ale menší… to dopadlo už dobře.
Příčina se nenašla :nevim:

Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 29.10.18 11:43

Já KRVACELA a spinila do 24tt. Ptz mám placentu dole u čípku mám brát na to hořčík a cyklo dnes 27tt a pohoda :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >