Reklama

Alergologie - spirometrir a FENO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P.
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 16.04.18 13:43
Spirometrir a FENO

Ahoj holky, chodím pravidelne od 10 let na alergologii, mam potravinovou a pylpvou. Měří mi vzdycky vsecko tlak, spirometrir, rhino, saturace a FENO (vystěhování NO2, musíte udržet takovej mracek v urcitejch hranicích). Norma je do 25. Já dneska měla 50..mam uz 5 dnu silnou pylovou alergii, pry je to z toho. Máte to ted nekdo taky z vas, palcových alergiku, vyšší, ti, kdo jste treba ted nekdy byli na vysetreni? Diky.

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2751 příspěvků 32 inzerátů 16.04.18 13:54

@P. Je to normalni…je pylova sezona :-).

P.
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 16.04.18 13:56

@BaMaK diky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 05:42

Mě právě udivilo, že se mi dejchal dobre.ale je fakt, že už tyden mi tečou oci, počítá v krku a kejcham 100× denne :D jindy mivam do těch 20 většinou, no..

Nastys
Neúnavná pisatelka 19912 příspěvků 17.04.18 06:32

@P.
Také mi to skáče. Při každé kontrole téměř jiný výsledek :nevim: Akorát já teda nemám aleregii na pyly. Jinak při každé kontrole mi dělá FENO a spirometrii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 06:51

@Nastys dekuju. a mivas i zvyseny teda? ja mivam do tech 20 vetsinou, jen jednou pred lety 35 a pred x lety se zanetem prudusek z pylů!! 150 :-), ale hned to slo po kortikoidech dolů…

Nastys
Neúnavná pisatelka 19912 příspěvků 17.04.18 07:11

Já když šla poprvé na alergologii, tak jsem měla 210 :mrgreen: Loni na kontrole v listopdu 150, nepřišlo mi, že by mi bylo nějak hůř.
Jinak se mi to drží do těch 50.
Já mám teda jako bonus průduškové astma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 08:12

@Nastys diky..Já taky odmala astma..ač ted x let v klíčový fázi.. Pak byly a potraviny hlavne.. :lol:

Nastys
Neúnavná pisatelka 19912 příspěvků 17.04.18 08:18
@Anonymní píše:
@Nastys diky..Já taky odmala astma..ač ted x let v klíčový fázi.. Pak byly a potraviny hlavne.. :lol:

Tak to já roztoči, prach, kočka :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 08:25

@Nastys :lol: kocku mam tak..Ale hlavně ted uz tejden tecu z ty břízy atd. a dcera taky…at uz je červen minimalne :mrgreen:

Nastys
Neúnavná pisatelka 19912 příspěvků 17.04.18 10:26

Tak ty pyly musí být za trest :mrgreen: A dcera „trpí“ taky? Tak to doufám, že u nás se to klukům vyhne a nic se dědit nebude :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 10:41

@Nastys jj, trpi, uplne jak pres kopirak…opuchly oci, furt kejcha, lochta ji v krku a v nosu…duha to zatim nema…ty starsi to zaclo cca v 8 letech poprvy…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama