Alergologie - spirometrir a FENO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P.
Ukecaná baba ;) 2129 příspěvků 16.04.18 13:43
Spirometrir a FENO

Ahoj holky, chodím pravidelne od 10 let na alergologii, mam potravinovou a pylpvou. Měří mi vzdycky vsecko tlak, spirometrir, rhino, saturace a FENO (vystěhování NO2, musíte udržet takovej mracek v urcitejch hranicích). Norma je do 25. Já dneska měla 50..mam uz 5 dnu silnou pylovou alergii, pry je to z toho. Máte to ted nekdo taky z vas, palcových alergiku, vyšší, ti, kdo jste treba ted nekdy byli na vysetreni? Diky.

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2815 příspěvků 40 inzerátů 16.04.18 13:54

@P. Je to normalni…je pylova sezona :-).

P.
Ukecaná baba ;) 2129 příspěvků 16.04.18 13:56

@BaMaK diky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 05:42

Mě právě udivilo, že se mi dejchal dobre.ale je fakt, že už tyden mi tečou oci, počítá v krku a kejcham 100× denne :D jindy mivam do těch 20 většinou, no..

Nastys
Neúnavná pisatelka 19998 příspěvků 17.04.18 06:32

@P.
Také mi to skáče. Při každé kontrole téměř jiný výsledek :nevim: Akorát já teda nemám aleregii na pyly. Jinak při každé kontrole mi dělá FENO a spirometrii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 06:51

@Nastys dekuju. a mivas i zvyseny teda? ja mivam do tech 20 vetsinou, jen jednou pred lety 35 a pred x lety se zanetem prudusek z pylů!! 150 :-), ale hned to slo po kortikoidech dolů…

Nastys
Neúnavná pisatelka 19998 příspěvků 17.04.18 07:11

Já když šla poprvé na alergologii, tak jsem měla 210 :mrgreen: Loni na kontrole v listopdu 150, nepřišlo mi, že by mi bylo nějak hůř.
Jinak se mi to drží do těch 50.
Já mám teda jako bonus průduškové astma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 08:12

@Nastys diky..Já taky odmala astma..ač ted x let v klíčový fázi.. Pak byly a potraviny hlavne.. :lol:

Nastys
Neúnavná pisatelka 19998 příspěvků 17.04.18 08:18
@Anonymní píše:
@Nastys diky..Já taky odmala astma..ač ted x let v klíčový fázi.. Pak byly a potraviny hlavne.. :lol:

Tak to já roztoči, prach, kočka :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 08:25

@Nastys :lol: kocku mam tak..Ale hlavně ted uz tejden tecu z ty břízy atd. a dcera taky…at uz je červen minimalne :mrgreen:

Nastys
Neúnavná pisatelka 19998 příspěvků 17.04.18 10:26

Tak ty pyly musí být za trest :mrgreen: A dcera „trpí“ taky? Tak to doufám, že u nás se to klukům vyhne a nic se dědit nebude :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 10:41

@Nastys jj, trpi, uplne jak pres kopirak…opuchly oci, furt kejcha, lochta ji v krku a v nosu…duha to zatim nema…ty starsi to zaclo cca v 8 letech poprvy…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >