Alergologie - spirometrir a FENO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P.
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 16.04.18 13:43
Spirometrir a FENO

Ahoj holky, chodím pravidelne od 10 let na alergologii, mam potravinovou a pylpvou. Měří mi vzdycky vsecko tlak, spirometrir, rhino, saturace a FENO (vystěhování NO2, musíte udržet takovej mracek v urcitejch hranicích). Norma je do 25. Já dneska měla 50..mam uz 5 dnu silnou pylovou alergii, pry je to z toho. Máte to ted nekdo taky z vas, palcových alergiku, vyšší, ti, kdo jste treba ted nekdy byli na vysetreni? Diky.

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2661 příspěvků 4 inzeráty 16.04.18 13:54

@P. Je to normalni…je pylova sezona :-).

P.
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 16.04.18 13:56

@BaMaK diky

Anonymní  17.04.18 05:42

Mě právě udivilo, že se mi dejchal dobre.ale je fakt, že už tyden mi tečou oci, počítá v krku a kejcham 100× denne :D jindy mivam do těch 20 většinou, no..

Nastys
Neúnavná pisatelka 19849 příspěvků 17.04.18 06:32

@P.
Také mi to skáče. Při každé kontrole téměř jiný výsledek :nevim: Akorát já teda nemám aleregii na pyly. Jinak při každé kontrole mi dělá FENO a spirometrii.

Anonymní  17.04.18 06:51

@Nastys dekuju. a mivas i zvyseny teda? ja mivam do tech 20 vetsinou, jen jednou pred lety 35 a pred x lety se zanetem prudusek z pylů!! 150 :-), ale hned to slo po kortikoidech dolů…

Nastys
Neúnavná pisatelka 19849 příspěvků 17.04.18 07:11

Já když šla poprvé na alergologii, tak jsem měla 210 :mrgreen: Loni na kontrole v listopdu 150, nepřišlo mi, že by mi bylo nějak hůř.
Jinak se mi to drží do těch 50.
Já mám teda jako bonus průduškové astma.

Anonymní  17.04.18 08:12

@Nastys diky..Já taky odmala astma..ač ted x let v klíčový fázi.. Pak byly a potraviny hlavne.. :lol:

Nastys
Neúnavná pisatelka 19849 příspěvků 17.04.18 08:18
@Anonymní píše:
@Nastys diky..Já taky odmala astma..ač ted x let v klíčový fázi.. Pak byly a potraviny hlavne.. :lol:

Tak to já roztoči, prach, kočka :mrgreen:

Anonymní  17.04.18 08:25

@Nastys :lol: kocku mam tak..Ale hlavně ted uz tejden tecu z ty břízy atd. a dcera taky…at uz je červen minimalne :mrgreen:

Nastys
Neúnavná pisatelka 19849 příspěvků 17.04.18 10:26

Tak ty pyly musí být za trest :mrgreen: A dcera „trpí“ taky? Tak to doufám, že u nás se to klukům vyhne a nic se dědit nebude :mrgreen:

Anonymní  17.04.18 10:41

@Nastys jj, trpi, uplne jak pres kopirak…opuchly oci, furt kejcha, lochta ji v krku a v nosu…duha to zatim nema…ty starsi to zaclo cca v 8 letech poprvy…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama