Pupínky - vyrážka u batolete

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

podaji
Kecalka 437 příspěvků 07.04.18 19:52
Pupínky - vyrážka u batolete

Ahoj holky, já už nevím co by. Malý (28m) má pořád na rucickach hlavně na pravé takové vystouplé pupínky, vyrážku. Nesvedi není červená. Mažu moudrou indulonou. Občas lepší občas horší. Teď to má i na nožkách. Snažila jsem se to vyfotit ale nic moc. Tušíte co by to mohlo být. Teď měl 14 dní dost rýmu. Teplotu nee. Jinac objevilo se mu to i na tvarickach. Přemýšlela jsem o páté nemoci ale ale tváře nemá nějak zarudlé a to na těch ruckach má už od malička. Děkuji za vaše reakce.

Reakce:

Petája
Kecalka 441 příspěvků 07.04.18 20:25

Muze to byt nejaka alergie, cokoli…proc nezajdete na kozni…A co na to detsky lekar?

podaji
Kecalka 437 příspěvků 07.04.18 20:32
@Petája píše:
Muze to byt nejaka alergie, cokoli…proc nezajdete na kozni…A co na to detsky lekar?

A to já tam zajdu po víkendu. Jen to zkouším. A co doporučujete? Dětského nebo rovnou kožní?

hulala
Kecalka 445 příspěvků 07.04.18 21:19

Já tam nic nevidím :roll:

Petája
Kecalka 441 příspěvků 08.04.18 14:40

@podaji Pokud vás vezmou bez doporučení od pediatra, šla bych rovnou na kožní…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >