Pupínky - vyrážka u batolete

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

podaji
Kecalka 341 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 19:52
Pupínky - vyrážka u batolete

Ahoj holky, já už nevím co by. Malý (28m) má pořád na rucickach hlavně na pravé takové vystouplé pupínky, vyrážku. Nesvedi není červená. Mažu moudrou indulonou. Občas lepší občas horší. Teď to má i na nožkách. Snažila jsem se to vyfotit ale nic moc. Tušíte co by to mohlo být. Teď měl 14 dní dost rýmu. Teplotu nee. Jinac objevilo se mu to i na tvarickach. Přemýšlela jsem o páté nemoci ale ale tváře nemá nějak zarudlé a to na těch ruckach má už od malička. Děkuji za vaše reakce.

Reklama

Reakce:

Petája
Kecalka 409 příspěvků 7 inzerátů 07.04.18 20:25

Muze to byt nejaka alergie, cokoli…proc nezajdete na kozni…A co na to detsky lekar?

podaji
Kecalka 341 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 20:32
@Petája píše:
Muze to byt nejaka alergie, cokoli…proc nezajdete na kozni…A co na to detsky lekar?

A to já tam zajdu po víkendu. Jen to zkouším. A co doporučujete? Dětského nebo rovnou kožní?

hulala
Kecalka 384 příspěvků 07.04.18 21:19

Já tam nic nevidím :roll:

Petája
Kecalka 409 příspěvků 7 inzerátů 08.04.18 14:40

@podaji Pokud vás vezmou bez doporučení od pediatra, šla bych rovnou na kožní…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama