Alergické reakce na léky

27.3.18 08:44

Alergické reakce na léky

Ahoj už jsem docela bezradná, beru lék dva roky, ale poslední měsíc co ho sním, tak za asi pět minut dušnost, pálení jazyka a rtů. Zkoušela jsem i Zodac, ale nepomůže no a druhý den hleny v krku. Lékařka mi jen oznámila, že po tak dlouhé době se alergie neudělá. Že možná je to zkřížená reakce. Tak prosím nemáte s tím někdo zkušenost díky :(

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32
28.3.18 20:23

A nebereš k tomu teď nějaký nový lék? Nebo nezačala si jíst/pít něco nového? Možná je to i alergie

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
28.3.18 20:27

Tak nevím, zkusila bych si vyžádat názor jiné doktorky, respektive zkusit si vyžádat nějakou alternativu léku. I kdyby to byla „jen“ zkřížená reakce, tak proč Ti nenapíše něco jiného?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
28.3.18 20:27

Co to vlastně bereš za lék?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama