Alergické reakce na léky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavluš333
Nováček 5 příspěvků 27.03.18 08:44
Alergické reakce na léky

Ahoj už jsem docela bezradná, beru lék dva roky, ale poslední měsíc co ho sním, tak za asi pět minut dušnost, pálení jazyka a rtů. Zkoušela jsem i Zodac, ale nepomůže no a druhý den hleny v krku. Lékařka mi jen oznámila, že po tak dlouhé době se alergie neudělá. Že možná je to zkřížená reakce. Tak prosím nemáte s tím někdo zkušenost díky :(

Reklama

Reakce:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 20:23

A nebereš k tomu teď nějaký nový lék? Nebo nezačala si jíst/pít něco nového? Možná je to i alergie

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.03.18 20:27

Tak nevím, zkusila bych si vyžádat názor jiné doktorky, respektive zkusit si vyžádat nějakou alternativu léku. I kdyby to byla „jen“ zkřížená reakce, tak proč Ti nenapíše něco jiného?

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.03.18 20:27

Co to vlastně bereš za lék?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama