Alergické reakce na léky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavluš333
Nováček 5 příspěvků 27.03.18 08:44
Alergické reakce na léky

Ahoj už jsem docela bezradná, beru lék dva roky, ale poslední měsíc co ho sním, tak za asi pět minut dušnost, pálení jazyka a rtů. Zkoušela jsem i Zodac, ale nepomůže no a druhý den hleny v krku. Lékařka mi jen oznámila, že po tak dlouhé době se alergie neudělá. Že možná je to zkřížená reakce. Tak prosím nemáte s tím někdo zkušenost díky :(

Reakce:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 20:23

A nebereš k tomu teď nějaký nový lék? Nebo nezačala si jíst/pít něco nového? Možná je to i alergie

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.03.18 20:27

Tak nevím, zkusila bych si vyžádat názor jiné doktorky, respektive zkusit si vyžádat nějakou alternativu léku. I kdyby to byla „jen“ zkřížená reakce, tak proč Ti nenapíše něco jiného?

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.03.18 20:27

Co to vlastně bereš za lék?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >