Alergické reakce na léky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavluš333
Nováček 5 příspěvků 27.03.18 08:44
Alergické reakce na léky

Ahoj už jsem docela bezradná, beru lék dva roky, ale poslední měsíc co ho sním, tak za asi pět minut dušnost, pálení jazyka a rtů. Zkoušela jsem i Zodac, ale nepomůže no a druhý den hleny v krku. Lékařka mi jen oznámila, že po tak dlouhé době se alergie neudělá. Že možná je to zkřížená reakce. Tak prosím nemáte s tím někdo zkušenost díky :(

Reklama

Reakce:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 20:23

A nebereš k tomu teď nějaký nový lék? Nebo nezačala si jíst/pít něco nového? Možná je to i alergie

Uživatel je onlineentropy
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 28.03.18 20:27

Tak nevím, zkusila bych si vyžádat názor jiné doktorky, respektive zkusit si vyžádat nějakou alternativu léku. I kdyby to byla „jen“ zkřížená reakce, tak proč Ti nenapíše něco jiného?

Uživatel je onlineentropy
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 28.03.18 20:27

Co to vlastně bereš za lék?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama