Červené fleky po těle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

s.qeamish
Nováček 3 příspěvky 24.03.18 16:32
Červené fleky po těle

Ahoj holky, často se mi z ničeho nic na těle objeví velký rudý flek. Kolem toho se občas udělají menší červené pupínky. Většinou to je na hrudníku nebo obličeji. Nevypadá to vůbec hezky a nevím, co s tím dělat. Nijak mě to nesvědí ani nepálí. Tak po půl hodině to třeba zmizí. Nemá někdo podobný problém, popřípadě nevíte, z čeho by to mohlo být? Alergii bych neměla mít

Reklama

Reakce:

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 24.03.18 16:33

Proboha, zajdi si ke kožní 8o

vokishka
Extra třída :D 11088 příspěvků 24.03.18 16:38
@radkka píše:
Proboha, zajdi si ke kožní 8o

ono to jde těžko, když to za chvíli zmizí. Doktoři se většinou tváří kysele, když někdo řekne občas mám vyrážku, ale nikde nic.

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 24.03.18 16:41
@vokishka píše:
ono to jde těžko, když to za chvíli zmizí. Doktoři se většinou tváří kysele, když někdo řekne občas mám vyrážku, ale nikde nic.

Jdi hned. Vyfoť to.

sediza
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 24.03.18 16:50

Normálně bych to vyfotila a šla na kožní. Pro klid testy na boreliozu. Ale mela by se k tomu vyjadřit kožní…

Karleon
Kelišová 5026 příspěvků 24.03.18 17:18

Erythema migrans se objevuje a zase mizí. Pokusila bych se to vyfotit a šla k praktickýmu lékaři, ten zváží další postup.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 24.03.18 17:33

Mi se to stává po sprše, nikdy jsem tomu neprikladala nějaký zvláštní význam :nevim:

vaks
Kecalka 125 příspěvků 24.03.18 18:15

A ty fleky se ti dělají z ničeho nic nebo po nějaké námaze, aktivitě, emočním projevu(pláči)?mým dvěma dcerám i mě se po pláči objevují fleky na tváři, krku a hrudníku, starši dcerce se dělali až petechie na krku, když hodně plakala… :nevim:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 24.03.18 19:15

Příspěvek vlozen omylem jinam :lol:

s.qeamish
Nováček 3 příspěvky 26.03.18 13:26

@Ennny Po sprše mi většinou trošku otečou a zčervenají nohy, řekla bych, že to je z páry, ale to mi zase tak moc nevadí, jako ty fleky na dekoltu a tak.. :( nevypadá to vůbec hezky

s.qeamish
Nováček 3 příspěvky 26.03.18 13:28

@vaks je pravda, že když brečím, tak se mi ty fleky taky udělají a to ještě výrazněji

vaks
Kecalka 125 příspěvků 26.03.18 13:38

Nevím no, jestli to je opravdu to stejné, co se dělá nám…nám se to z úplného klidu nedělá, vždy jen při pláči a nebo já když hodně křičím(pardón :oops: ),tak se vysypu…u roční dcerky to viděla i Dr.,při očkování atd. plakala, ptala se mě, jestli se jí to dělá běžně(ano, vždy i při poplakávání)a vice neřešila…život nám to nějak neomezuje, jen se snažíme více smát než brečet ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama