Jak se zbavit jizev po akné

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 22:53
Jak se zbavit jizev po akné

Akné už moc nemám, ale jizvicky ano. Co vám na to pomohlo? Já jsem slyšela, že třeba citron… Nevím, jestli si kupovat nějaké krém. Jestli to není zbytečně, když by to šlo přírodní cestou. Co myslíte?

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 04.04.18 23:01

Já osobně si myslím že ty už nezmizí možná až časem že nepůjdou tak vidět :think:

Rézinoslav
Stálice 57 příspěvků 04.04.18 23:02

Ja teda osobni zkusenosti nemam, ale myslim si, ze krome laseru nepomuze nic..

maskovak
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 23:10

Laser na klinicke plast. chirurgie, nikoliv v salonech, ale primo na plastice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 23:18

Takhle ty jizvy vypadají (nejen jizvy):

Lenka_Hal
Kelišová 5751 příspěvků 04.04.18 23:55

Laser…

tamikuc
Kecalka 173 příspěvků 05.04.18 00:07

Mi pomáhá Moringovy olej, rozdíl mezi fotkama jsou dva týdny :dance: mám plet hodně citlivou a tohle je za mě zázrak :srdce:

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 05.04.18 00:12

Čas a sluníčko. Měla jsem hlubokou jizvu dlouhou rýhu pod okem. Na základce spolužačce ulítly nůžky a trefila mě. Šla jsem po letech na laser a doktorka mi řekla, že je to moc stará jizva, s tím se už nic nedá dělat. Abych zbytečně nevyhazovala peníze.

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 05.04.18 08:12
@Anonymní píše:
Takhle ty jizvy vypadají (nejen jizvy):

Ale já si praveze některé ani nevytlacuju… Prostě se tam objeví a zůstane po něm i malá jizvicka…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >