Jak se zbavit jizev po akné

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 22:53
Jak se zbavit jizev po akné

Akné už moc nemám, ale jizvicky ano. Co vám na to pomohlo? Já jsem slyšela, že třeba citron… Nevím, jestli si kupovat nějaké krém. Jestli to není zbytečně, když by to šlo přírodní cestou. Co myslíte?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 04.04.18 23:01

Já osobně si myslím že ty už nezmizí možná až časem že nepůjdou tak vidět :think:

Rézinoslav
Stálice 57 příspěvků 04.04.18 23:02

Ja teda osobni zkusenosti nemam, ale myslim si, ze krome laseru nepomuze nic..

maskovak
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 04.04.18 23:10

Laser na klinicke plast. chirurgie, nikoliv v salonech, ale primo na plastice

Anonymní  04.04.18 23:18

Takhle ty jizvy vypadají (nejen jizvy):

Lenka_Hal
Závislačka 3434 příspěvků 04.04.18 23:55

Laser…

tamikuc
Kecalka 173 příspěvků 05.04.18 00:07

Mi pomáhá Moringovy olej, rozdíl mezi fotkama jsou dva týdny :dance: mám plet hodně citlivou a tohle je za mě zázrak :srdce:

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 05.04.18 00:12

Čas a sluníčko. Měla jsem hlubokou jizvu dlouhou rýhu pod okem. Na základce spolužačce ulítly nůžky a trefila mě. Šla jsem po letech na laser a doktorka mi řekla, že je to moc stará jizva, s tím se už nic nedá dělat. Abych zbytečně nevyhazovala peníze.

Mawajka00
Povídálka 41 příspěvků 05.04.18 08:12
@Anonymní píše:
Takhle ty jizvy vypadají (nejen jizvy):

Ale já si praveze některé ani nevytlacuju… Prostě se tam objeví a zůstane po něm i malá jizvicka…

ZdenkaNova
Stálice 78 příspěvků 18.04.18 13:12

Chtělo by to asi nějaký estetický zákrok. Makeupem to karyješ vždy, ale taky to nen dokonalé :? zkuz zvážit proceduru, kdy z tvé vlastní krve odeberou jen ty dobré buňky a aplikují je kde je potřeba. Byla na tom kamarádka a má pleť jak mimino teď.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama